Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1838) klepto


klepto
addikt

Sziasztok!

Picit olvasgattam a Blade-ről, de a több ezer hsz kifogott rajtam. :W
Ráadásul már az első két szakmai topic első hsz-e is kínainak tűnt (wipe, recovery, bootloop, stb.) :U
Úgyhogy úgy döntöttem, inkább kérdezek; remélem nem harapjátok le a fejemet :B
Először is, elhatároztam, hogy "okos" telefont kéne venni (bár kezdem magam túl hülyének érezni hozzá).
Másodszor megtaláltam a legolcsóbbat, vagyis ezt, 23.990.-Ft-ért 2 éves hűségnyilatkozattal.
Aztán elkezdtem utána olvasgatni, és totál belezavarodtam (lásd fentebb, hogy mibe).
Szóval: ezzel lehet hülyegyerek módon telefonálni is?
Lehet erre a gépre témákat, csengőhangokat, játékokat rátölteni olyan egyszerűen, mint egy nem okos telefonra, vagy ha bármit szeretnék vele kezdeni, akkor már recovery-elni kell, meg bootloop-olni, meg a fityfene se érti, hogy mit?
Amíg belerázódok addig is tudom én, mint mezei hülye, akinek még mindig a mobilra letölthető játék a csoda, használni?
Azt olvastam az egyik szakmai topicban, hogy a mobil alapból a netre megy bekapcsoláskor, és szlopálja a manit. Ez tényleg így van, és anélkül is generál forgalmat, hogy én egy böngészőt megnyitnék?
Vagy félreértettem ezt a bejegyzést: "Miért van az, hogy 1 napja használom a telefont és már nincs pénz a kártyámon?
Az Android rendszer lételeme az internet elérés. Emiatt alapbeállításon kérdés nélkül barangol az interneten."

Szóval ha én, mint mezei (nyomógombokhoz, és buta telefonokhoz szokott) mobilos megveszem ezt a telefont, akkor az első hónapokban akár súlyos tízezreket is elkölthetek a mobilszámlára anélkül, hogy változtatnék a mobilozási szokásaimon, amiért jelenleg átlag havi 2-3.000.-Ft-ot fizetek?
Tényleg ne haragudjatok amiért a negró világít a számban, de ehhez a témához speciel én tök hülye vagyok :O

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.