Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40501) Melack válasza DJ. Ru$y (#40500) üzenetére


Melack
veterán

DMben a hűtőből vettük ki, még megmelegedni sem volt ideje. Mondjuk a cukormentes Burnt nem übereli, de betegen vitamint kell szedni :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#40502) szállitó


szállitó
senior tag

Ma kipróbáltam egy ilyet az Almás után ez is nagyon ízlett persze az ára miatt nem szokom rá :(

(#40503) james001


james001
veterán

Finom ez a mangós Hell. Végre egy új íz ami ízlik is a Hell-től :DDD

https://psnprofiles.com/kazama001

(#40504) koshmar válasza szállitó (#40502) üzenetére


koshmar
őstag

Jóval 300 felett, gondolom. Én láttam Debrecenben egy kis üzletben 365-ért is..

Mondjuk szenzációsan finom, az is igaz.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#40505) szállitó válasza koshmar (#40504) üzenetére


szállitó
senior tag

330.- volt a kínainak nincs ott 295.- lett volna ha van

(#40506) DJ. Ru$y válasza koshmar (#40504) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha jó cuccokat akarsz, akkor Piac utcán lévő NonStop-ot javaslom. Nézz szét.

Kovy!!!!!4444néggy!!
A Piac utcai NonStopban, van négyféle MD az alapon kívül, viszont neked drágák lesznek tudom, de egy kört megér 350 Ft/db. Cherry, BajaBlast a másik kettőt nem vágom.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40507) koshmar válasza szállitó (#40505) üzenetére


koshmar
őstag

Én mikor anno vettem azt az egyet, 305 forint volt.
Tegnap láttam akciós Red Büllt, 365-ért, hát majdnem vettem egyet :D

DJ. Ru$y: Köszönöm a tippet, legközelebb megyek arra is.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#40508) Bjørgersson válasza DJ. Ru$y (#40506) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Király vagy köszönöm!4!!4!!!!ÖTHAT Egy doboz belefér. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#40509) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Még egy kis Debrecen: Nem edrink csak üdítő, a Nagyállomáson lévő Goods Market-ben kapható sárga és türkiz színű 28 Drink.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40510) Bjørgersson válasza DJ. Ru$y (#40509) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Erre a nonstopra gondolsz, ugye?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#40511) DJ. Ru$y válasza Bjørgersson (#40510) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Of korsz'.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40512) rsanyi18


rsanyi18
tag

Holnap megyek Zuglora, kérdésem az lenne hogy a vasutállomás és környékén van-e olyan hely ahova érdemes lenne benéznem. :D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#40513) Melack válasza DJ. Ru$y (#40509) üzenetére


Melack
veterán

Ne! Förtelmesen rosszak! Mi ittunk olyat, hát nah, szar... Ha van fekete 28-as edrink, akkor az viszont hatalmas pacsi! Az nagyon finom lett.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#40514) izzsi válasza DJ. Ru$y (#40506) üzenetére


izzsi
csendes tag

Valószínüleg Sengrita blast az egyik, még a Livewire, voltage, code red szokott lenni MD-ból

Értem én hogy benzin, de mi hajtsa?

(#40515) CoDWaW07 válasza james001 (#40503) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Mennyire hasonlít a mangós Rockstar Juicedre? :)

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#40516) DJ. Ru$y válasza izzsi (#40514) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Code Red, Baja Blast, White Out, ezeket kapom majd a jövő héten, illetve a negyedik az a fura régi designúnak kinéző doboz, aminek fehér alapon zöld-piros a designja.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40517) bul07


bul07
nagyúr

Aki jól ismeri a Dr Pepper márkát az megmondaná hogy a képen látható az a eredeti hagyományos változata a Dr Pepper-nek
Mert volt több fajta Auchanba de én ezt gondoltam a eredetinek(Amit kezdetektől forgalmaznak)

Még szerencse hogy csak két dobozzal vettem mert veszett rossz íze van, legalábbis nekem nagyon nem jön be talán még a CBA kólának is jobb az íze :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#40518) Bjørgersson válasza bul07 (#40517) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kérdezed vagy mondod? :o Ez a natúr.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#40519) bul07 válasza Bjørgersson (#40518) üzenetére


bul07
nagyúr

Kérdeztem volna:)
Köszi akkor ez is kipipálva
De mit tudnak ezen a kólán szeretni?
Na talán majd legközelebb vesszek valamelyik másik ízből is, ha jól emlékszek ezen kívül volt még 3 fajta

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#40520) ToBeY válasza Bjørgersson (#40518) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nyevltan náci újra lecsap baaam

(#40521) oriic válasza bul07 (#40519) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Dr. Pepper még mindig nem kóla. :D És még csak nem is kólaféleség. :D

Live-Die-Respawn

(#40522) Bjørgersson válasza ToBeY (#40520) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jovanakkor.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#40523) bul07 válasza oriic (#40521) üzenetére


bul07
nagyúr

Barna volt szénsavas volt, igaz kicsit gyümölcsösebb volt az íze de nekem ez "kóla"
De olvastam hogy valami gyümölcsök ízéből készül de....

(#40520) ToBeY
Ékezetet nem használóknak én is eltördelném az ujjait, jobban mint aki nyelvtani hibát ejt(duplázás, ly, j, ilyenek) sőt ezzeket észre se veszem, de ha nincs ékezett el se olvasom

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#40524) oriic válasza bul07 (#40523) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

POnt ez az hogy hiába olyan a színe, attól még nem kóla. Több gyümi keverékéből áll elvileg. Annyi köze viszont van a kólákhoz, hogy a Dr. Peppert azt Pepsi meg Coca Cola üzemekben is palackozzák.

Live-Die-Respawn

(#40525) bul07 válasza oriic (#40524) üzenetére


bul07
nagyúr

Szerintem akkor lát ez gyümölcsöt mikkor a kiszállító kamion elmegy egy zöldséges előtt ;]
Mint a 0.1%-os gyümölcslevek, futószalag mellé odatesznek egy szem gyümölcsöt és meg is van a 0.1% ;]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#40526) ToBeY válasza bul07 (#40523) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Engem meg pont az nem zavar.Sok külföldön élő ismerősöm van,aki eleve nem tud (vagy csak elég bonyolultan) ékezettel írni.Sőt,van úgy hogy én is úgy írok mert sokkal gyorsabban tudok úgy gépelni

(#40527) DJ. Ru$y válasza bul07 (#40517) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A vaníliás és a cherrys nem volt annyira rossz, de a vaníliás Coca 100x vaníliásabb és finomabb is. [Tudom, tudom nem kóla, de máshoz nem tudom a vaníliásat hasonlítani.]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40528) Bjørgersson válasza bul07 (#40523) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ekezet nelkul meg mindig ertelmesebb, mint irasjelek nelkul, bar gondolom ez neked tokmindegy, se ekezettel, se nelkule nem megy a magyar... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#40529) #90933760


#90933760
törölt tag

Most a Parmalat kávélöttyeiből vettem, cappuccino és latte macchiato, 2 decis műanyag poharakban, letéphető teteje van. A többihez képest (Mizo, Milli stb.), mivel ezek kb egyforma ízűek mind. Annyiban tér el leginkább, hogy sokkal sűrűbb. Szerintem marha jól áll neki, finomak. A cappuccino a mint a többi, finom, a latte az kesernyésebb, a végén érezni nagyon hogy kávés ilyet a többin nem érezni, de jól áll neki ez is finom.
Koffein nincs egyikbe se.

[ Szerkesztve ]

(#40530) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Ez az új epres Hell valami förmedvény

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#40531) Bjørgersson válasza Ciccuka (#40530) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A zerora gondolsz? Az tenyleg az, szerintem egyedul Tobey veszi az orszagban. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#40532) izzsi válasza DJ. Ru$y (#40516) üzenetére


izzsi
csendes tag

MD Throwback, na a White out az még hiányzik nekem is

[ Szerkesztve ]

Értem én hogy benzin, de mi hajtsa?

(#40533) ToBeY válasza Bjørgersson (#40531) üzenetére


ToBeY
nagyúr

+Rusy és igen,nekem ízlik! :P

(#40534) tipuka válasza izzsi (#40532) üzenetére


tipuka
addikt

kovy vérszemet kap a képtől. :D most nem a 235kb-ra gondolok

(#40535) tipuka


tipuka
addikt

energia italos csoportban találtam a képet. :D

(#40536) oriic válasza tipuka (#40535) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Magasságos egek! :D

Live-Die-Respawn

(#40537) rsanyi18 válasza tipuka (#40535) üzenetére


rsanyi18
tag

Ezt én meg nem innám...:DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#40538) bul07 válasza rsanyi18 (#40537) üzenetére


bul07
nagyúr

És ezt ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#40539) DJ. Ru$y válasza Ciccuka (#40530) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kár, hogy az már nem "új", hisz vagy tavasz óta (?) lehet kapni...

És igen, nekem sincs bajom vele, bár nyilvános helyen nem innám a doboza miatt. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40540) bul07 válasza bul07 (#40538) üzenetére


bul07
nagyúr

Amúgy valós termék az Amazonon lehetett venni [link], 32.20mg/100 ml koffein

És itt a reklámja ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#40541) rsanyi18 válasza bul07 (#40538) üzenetére


rsanyi18
tag

Na ez már jobb:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#40542) Bjørgersson válasza tipuka (#40534) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hát, a doboz nem tetszik, de azért megkóstolnám. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#40543) tipuka válasza bul07 (#40540) üzenetére


tipuka
addikt

ezt vágom, ez jó. :D be is nyalogattam(kecskék nehezen isznak) egy cukormentes hell-t, mellé egy kis pepsi twistet, hogy ne maradjak cukor nélkül, 380ft volt a 2,5 liter a coop-ban. szerintem jó ár. :DDD délután tuti lesz még valami, mert péntek van.

(#40544) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Tegnap vettem a Sparban 170ft-ért kék áfonyás Redbull-t, már csak pár darab volt..Eddig csak sima RB-t ittam, attól nem annyira ájultam el, viszont ez az áfonyás cucc egész jó volt, csak kár hogy alapból 350.

(#40545) mdani01 válasza Yayoh (#40544) üzenetére


mdani01
aktív tag

170ért? Milyen akció volt?

iPhone 6S SpaceGray

(#40546) Melack


Melack
veterán

Aldis Enter: Ki volt az a hülye a Hellnél, aki fogkrémet kevert az edrinkbe?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#40547) Yayoh válasza mdani01 (#40545) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Gondolom ez csak ennél az egy Sparnál volt így, mivel aznap lejárt a szavatosságuk, és ezért volt -50%.

(#40548) DJ. Ru$y válasza mdani01 (#40545) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem akció, készlet kiszórás... Szav. idő miatt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40549) mdani01


mdani01
aktív tag

Koszi sracok ez nem jutott eszembe.

iPhone 6S SpaceGray

(#40550) Laraxior


Laraxior
titán

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.