Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#414) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Hali srácok! Belevágtam én is végre. Fostam a deflect-es harcrendszertől és hát joggal. :D
Az első boss-nál jártam kb 30x. de meglett. Nem mondom hogy profi lettem de talán kezdek ráérezni, a második boss lement hamar.
Kicsit úgy tűnik nekem hogy mindenáron bele akartak passzírozni a harcrendszerbe mindent ami eddig volt a Niohban, Sekiroban és az Eldenben (csak az ugrás). Gyakorlatilag ha nem támadod az ellenfelet mint egy őrült hanem csak dodgeolgatsz és védekezel meg taktikázol akkor hamar kifárad a karakter és kakukk. Agresszivitás lvl99. Vagy végzel a bossal kurva hamar hiba nélkül vagy "you died".
Sokat hibázni nem lehet. Jobban büntet mint eddig bármelyik játék, ha hibázol.

Nem is értem miért jött ki ez a játék most, talán hogy legyen "valami". Az átvezetők gyakorlatilag nioh copy teljesen. Kicsit szebb is lehetne hamár kijött ps5-re. Ja és ebben is néma a karakter, kivéve ha harcol, akkor bezzeg tud nyögdécselni. :D
A videókban csak néz mint egy szerencsétlen, néha biccent és ennyi.
Viszont a művészeti oldala nagyon tetszik, barón néznek ki a sárkányok, bossok, animációk.
Skillekre kiváncsi leszek, meg lesz-e fegyverfejlesztés egyáltalán..? Mert ez így fapadosnak tűnik a nioh 2 után.

Ellszek vele mert tetszik, egy jó minősítést megérdemel. 10/7~8
Az gáz mondjuk hogy steamen többnyire negatív az értékelése. :U Sokan elakadtak az első bossnál szerintem. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.