Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#395) vaakuum


vaakuum
addikt

Tegnap valahogy rátaláltam erre a játékra, és kíváncsiságból telepítettem, illetve elkezdtem vele játszani.
Tény és való, hogy első körben belefeledkeztem az online játékba, és nem nagyon néztem utána a dolgoknak, de elsőre nem tűnik egyértelműnek, hogy mi micsoda. Viszont a játék tetszik, csak nem tudom sokszor, hogy ki kivel van :B .
Azzal játszogattam, amit alapból beadott. Fegyver, és karakter is egyaránt az original, persze valamiket fejlődött közben. Talán az első 5 bolygón sikerült végigmenni, úgyhogy szerintem nem tartok még sehol, viszont belefutottam egy szerintem bugba.
Ha a billentyűzetnél szeretném a gombokat átállítani, egy idő után odafagy a képernyő közepére az ablak, és onnantól nem működik az options. Rendesen ki kell lőni a játékot, és utána lehet újra kezdeni a bindeléseket.
Ez másnál is van, vagy csak engem boldogít?

A multi módban játszottam, biorobi néven futkározok remélhetőleg ma este ismét, de fogalmam sincs, hogyan/hol kell barátokat felvenni, vagy velük egy játékot indítani, vagy hozzájuk csatlakozni. Gondolom, akik itt jelen vannak, azokhoz én gyengusz vagyok, tehát tolnom kell tovább random a multi módot.

Az első rendszerben, ott a 3-4 es szint környékén érdemes valamire költeni, vagy itt még nyomni kell az eredeti cuccal gépiesen? Érdemes haladni folyamatosan előre, vagy egy-egy bolygón hasznosabb végigmenni többször is?

Az 50 egység pénzt, ami nem szaporodik, azt warframe slotra célszerű költeni? (nem tudom, kifutja-e, csak tudom, hogy van olyan pénzem, ami még mindig ugyan annyi, mint amennyivel kezdtem.)

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.