Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) BTO válasza hvb (#350) üzenetére


BTO
őstag

"Vagy egyik antenna a videóba/DVD íróba a másik a TV-be?"

valahogy igy .

amelyiket kevésbé nézed azt a dvd-be ,de valszinü csak a TV-d tud DBV-t.

semmi sem tökéletes

(#352) róland


róland
veterán

Ha már lúd, legyen kövér alapon.

DVB-T adásokat szeretnénk nézni, de bizony a magyar választék nem túl bő. Viszont a vételi helyhez közel van Ausztria, Szlovénia és még Horvátország sincs messze.

Hogy is lehetne megoldani a négy állam digitális adásának vételét?

Eddig egy erősítős szobaantennával a magyar 24-es sáv gyönyörű jelet adott, s mintha a horvát adókat is látta volna a - saccperkábé :DDD - Nagykanizsa/Újudvar felé, fordított műszer.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#353) Pongyi


Pongyi
csendes tag

Hello. Egy Panasonic viera lcd tv-m van. Diginél vagyok és most fizettem elő egy Digitális set top box-ra, ezzel cseréltem az analóg adást. Jobb lett a képminőség bár nem annyival mint vártam. Persze ez csatorna függő is ugy vettem észre. Az lenne a kérdésem h tudok-e valahogy javítani a képminőségen vmilyen extra kábel vagy jelerősítő beszerzésével. Abszolút laikus vagyok a témában. Válaszotokat előre is köszönöm.

(#354) Gyufaaa válasza Pongyi (#353) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Csak másik HD BOX-al tudsz javítani. Gondolom SD-t kértél. A TVdben nincs tuner? :U Ahogy látom van benne T tuner. Kábel TV-hez C tuner kell, de próbálj meg egy trükköt. Állítsd át a keresési "régiót" finn-re (ha jól emlékszem) és kerestesd meg vele újra a csatornákat, de hagyd ki belőle a boxot. Csak a tv-ben legyen coax. :U

(#355) Pongyi válasza Gyufaaa (#354) üzenetére


Pongyi
csendes tag

Köszönöm a tanácsot. Igen sd boxom van, és kifogom próbálni a trükköt. Ha kérdésem lenne remélem továbbra is számíthatok a segítségedre:) Csao

(#356) Gyufaaa válasza Pongyi (#355) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Szerintem itt leszek! ;)

(#357) BTO válasza róland (#352) üzenetére


BTO
őstag

ha jól tom akkor labancéknál van kártya a DVB-T-re az simán nem fog menni.

[ Szerkesztve ]

semmi sem tökéletes

(#358) róland válasza BTO (#357) üzenetére


róland
veterán

Igazából az antenna megoldás érdekelne.

Korábban nézegettünk egy Strong kültéri erősítős antennát, de szerintem az nem elég ennyi irányhoz, s gondolom összekötni se egyszerű pár ilyet.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#359) mamu válasza BTO (#349) üzenetére


mamu
csendes tag

Van egy samu lcd tvm és időnként elmegy a hang és szétesik a kép.Van amikor csak úgy,de ha lekapcsolom vagy fel a villanyt vagy jön a vihar,akkor borzalmas.Most cseréltem le az elosztót egy 900-2500 Mhz-esre.Nem igen javított rajta.A kérdésem,hogy ha vennék egy DC csillapítót segítene-e.Az elosztó 4-es.Ha ez lenne a megoldás milyent,hány decibelest és hova kellene bekötni?Ha ez nem jó,szívesen várom az ötleteket. Amúgy kábel tv,és a setboxot kikerültem.

[ Szerkesztve ]

(#360) BTO válasza mamu (#359) üzenetére


BTO
őstag

tehát setopbox kikerülve és akkor is szétesik a kép?
analóg az adás vagy digitális ami a kábelen jön?
nincs valami villamos kötési hibád???240V hálózatba??
isolatort kéne esetleg berakni.
http://www.antennawebshop.hu/index.php?entry=villisol

semmi sem tökéletes

(#361) BTO válasza róland (#358) üzenetére


BTO
őstag

erősitős lepkeantenna annak viszonylag nagy a nyilásszöge.
http://www.argep.hu/trend/EROS/Eroesitoes-antenna.html

de ha tul közel van valamelyik adó akkor a TV tunerje összeszarhatja magát a nagy jeltől.
pl kabhegy közelébe , a magyar adások tul nagy jellel mennének be a TV-be,túlvezérlődés lép fel.

amugy inkább ahány irány annyi antenna,és kéne még csatornaközösitő ,vagy forgathatósra csinálni az antennát,és erősitő kibe kapcsolást kéne még csinálni.

[ Szerkesztve ]

semmi sem tökéletes

(#362) mamu válasza BTO (#360) üzenetére


mamu
csendes tag

Analóg és digitális is jön,de az analógot nem nézem.A villamos kötés szerintem jó.Máshol nem észleltem hibát.Ha rossz az idő akkor is szétesik a kép.Az isolátor használna?Hova kell kötni?

[ Szerkesztve ]

(#363) róland válasza BTO (#361) üzenetére


róland
veterán

Sárvár lenne legközelebb egy Zalaegerszeg melletti település esetében. Többi minimum 40 km-re van.

Inkább ez a csatornaközösítős megoldás érdekelne.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#364) BTO válasza mamu (#362) üzenetére


BTO
őstag

a bejövö kábelTV -s legelső pontra kéne kötni az isolatort.

semmi sem tökéletes

(#365) BTO válasza róland (#363) üzenetére


BTO
őstag

az a baj hogy nem fogsz találni valszinü oan gyári csatornaközösitőt ami neked az adott helyre jó lenne.
google-val meg kéne keresni hogy a magyar digitálisok felétek mely csatornákon adnak.
a labancokét meg csak a régieket - volt analogot - tudnám megmondani,de lehet hogy a google azon is tud segiteni.Gratz -i adót kéne keresni.
szerintem a forgathatós a járhatóbb ut, vagy ki kéne próbálnivalamilyen átkapcsolós technikát,max elsőnekifutásra külön dugdosósat, hogy milyen a minőség érdemes-e vele baxakodni,aztán valami relés ,vagy sima kézi kapcsolós cuccal megoldani.

semmi sem tökéletes

(#366) BTO válasza mamu (#362) üzenetére


BTO
őstag

hopsz! szeles időbe esik szét a kép??? mert kábelen akkor van 1 rossz kötés felétek. amugy a viharnak nem lehet köze hozzá.

semmi sem tökéletes

(#367) róland válasza róland (#363) üzenetére


róland
veterán

Sárvár = Vasvár

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#368) mamu válasza BTO (#366) üzenetére


mamu
csendes tag

Nem is igazán szeles időben(bár lengő kábelek vannak a városban többnyire a házak között,mert a tetőn vannak az erősítők),de inkább mikor vihar közeleg.Amúgy kis városban lakom,saját kábel szolgáltatóval.

(#369) róland válasza BTO (#365) üzenetére


róland
veterán

Milyen közösítő kellene?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#370) BTO válasza róland (#369) üzenetére


BTO
őstag

csatorna közösitős pl C 10 C36 C23 C51

semmi sem tökéletes

(#371) BTO válasza mamu (#368) üzenetére


BTO
őstag

akkor valószinü kicsik a fejállomáson lévő parabola antennák és a vastag felhőn keresztül már nincs elég térerőt-nyereséget- produkálniuk.

semmi sem tökéletes

(#372) Erika77


Erika77
csendes tag

Tudna valaki segíteni?
Nemrégiben vásároltam egy DPS HD80 MPEG4 digitális DVB-T vevő készüléket első behangolásra befogta a 7 ingyenes csatornát és gond nélkül nézhető volt, majd pár óra múlva amikor újra nézni akartam a tvt az RTL KLUB, TV2, MTV1, MTV2 és az EURONEWS elkezdett kockásodni, a Duna tv és a Duna Tv Automómia tökéletesen ment. Újrahangoltam, ekkor már be sem jött az RTL KLUB, TV2, MTV1, MTV2 és az EURONEWS csak a Duna 2 csatornája.
Néha újrahangolom és bejön mind a 7 csatorna de a dunán kívül egy idő után kockásodnak. Mi lehet ennek az oka gyenge a tetőantenna jele vagy rossz a dekóder? A tetőantennám lepke antenna de nem erősítős, talán ez lehet a baj, erősítő kellene hozzá vagy egy új antenna?
Ha tud valaki megoldást írja meg legyen szíves.
Előre is köszönöm!

(#373) BTO válasza Erika77 (#372) üzenetére


BTO
őstag

rendesen kell illeszteni az antennát SZIM-el 300 rol 75 ohmra.esetleg ha van 150Ft bolti kinai osztód az valszinü szar keress valahol PCT-s osztót valameik internetes Webáruházban.
ha gyári az antenne akkor volt hozzá,kellett lelnnie SZIM-nek
SZIM= szimmetrizáló

[ Szerkesztve ]

semmi sem tökéletes

(#374) róland válasza Jim Tonic (#326) üzenetére


róland
veterán

A Sony KDL-32E4000-nek van +5V-os feszültségkiadása az antenna felé?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#375) attrax


attrax
aktív tag

Hello, hogyan lehetne közösíteni a DV adásokat az analóggal hogy a TV-m belistázza az összes foghatót?Mert most vagy rákeresek a 7 szabadon foghatóra ami nagyon jó de ugye néha kellene az analóg(UPC)is.Tehát nekem egy 2 bemenetű egy kimenetű splitter kell vagy valami(?)

Unterschreiben

(#376) attrax válasza attrax (#375) üzenetére


attrax
aktív tag

asszem megtaláltam ha nem tévedek...[link]

Unterschreiben

(#377) attrax válasza attrax (#376) üzenetére


attrax
aktív tag

Ilyet vettem de nem működik!!!Mi lehet a baj?
És ilyen tv-m van

Unterschreiben

(#378) AmunRa


AmunRa
aktív tag

Sziasztok!

Veresegyházon lakunk és a szobaantennával nincs elég jel a TV-nek.
Valami antenna kellene, csak nem tudom kell e közvetlen rálátás az adótoronyra? Mert az nem megoldható. Sorházat bérelünk és nem szeretnék a tetőn matatni.
A 3 alapadó kellene, esetleg ha a DVB-T megoldható lenne az is.
Vagy rálátás nélkül esélytelen?

(#379) attrax válasza AmunRa (#378) üzenetére


attrax
aktív tag

Van tv-re rakható de az rossz időben nem az igazi.A yagi féle az sokkal jobb és nem kell a tetőre rakni de nem árt jó magasra.Azt kb 5k körül kapsz.Itt nézz körül.A minDig tv-re jó és nem érzékeny.Sztem ott nálad forgasd Buda felé és jó lesz.Persze ha van DVB-T vevőd A TV-ben

[ Szerkesztve ]

Unterschreiben

(#380) AmunRa válasza attrax (#379) üzenetére


AmunRa
aktív tag

A TV-rakható nem csak az adótorony környékén működik?
Olvastam a neten egy cikket, állítólag a kékesi torony jobban bejön.
A jó magasra rakás nem megoldható, mert nem szeretném piszkálni a tetőt.

(#381) attrax válasza AmunRa (#380) üzenetére


attrax
aktív tag

A TV-st ne vegyél nekem 21 elemes Yagi dipolom van a padláson és azon is csak gyenge jel jön de hála a digi technikának így is tökéletes a kép.És baromi egyszerűen közösítettem végül is a kábel tv-vel.Akkor vegyél valami erősítőt és azzal talán.

[ Szerkesztve ]

Unterschreiben

(#382) #04441088


#04441088
törölt tag

Szevasztok!
Vettem egy USB-s DVB-T vevő kütyüt. Ehhez adtak egy botantennát, ami elég kicsi... nem is fogott egyetlen csatornát sem. Kérdés:
Milyen antennát vegyek? Van egy MCX-Koax átalakítom, amivel elvileg szoba/tetőantennát is rá lehet dugni erre a szerkezetre:) :R :R

(#383) Tamy


Tamy
senior tag

Sziasztok!

Olyan megoldásra lenne szükségem, amivel közösíthetném a DVB-T jelet az analóg kábeltv-vel. Azt olvastam, hogy ez így nem igazán lehetséges, mert zavarhatják egymást, ezért csak átkapcsolással oldható meg. Ezt viszont az én esetemben nem tartom kivitelezhetőnek, ráadásul fentebb írta valaki, hogy nála nem működik így. A probléma azért összetett, mert a kábelen az internetnek is le kell jönnie, aminek természetesen visszairányban is működnie kell, ráadásul olyankor is, ha épp a digitális adásokat nézem.

A padlásról egy koaxkábel jön le, ezen jelenleg a kábeltv (analóg), és a net. Szobai megoldással semmilyen digitális adást nem bírok befogni (Veszprém), és amúgy is jobb helyen lenne az antenna a padláson. Ehhez viszont rá kéne keverni a jelét az analóg jelre.

Ezen a közösítőn gondolkodtam, bár nem egyértelmű, hogy visszairányban átengedi-e a jelet. Azt írják fordított bekötés esetén osztóként is működik, ebből gondolom, hogy talán igen. Emellett a digitális jelre raknék egy szűrőt, ami csak a szükséges frekvenciatartományt (794 MHz, 818 MHz) engedi át. Ennek a frekvenciának még a közelében sincs analóg adás UPC-nél (a legmagasabb frekvencia 559,25 MHz), így szerintem nem zavarnák egymást.

Valaki, aki nálam többet ért hozzá megírhatná a véleményét, javaslatát ezzel kapcsolatban.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#384) Lackó.


Lackó.
csendes tag

Sziasztok! Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok hogy szeretnék egy beltérit megosztani két tv között egy vezeték nélküli audió/videó jeltovábbító val.Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban mire figyeljek vásárláskor tipus tulajdonságok stb.Ja nagyon kezdő vagyok ezekbe a dolgokba!

(#385) próbakocka


próbakocka
senior tag

csak F csatis hirschmann jelerősítő létezik? nem sok kedvem van szerelgetni kábelvégeket, mindenféle eszköz nélkül.

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#386) Viktoár


Viktoár
addikt

Sziasztok

Vásároltam egy digitális tunerkártyát (DVR 3100 H) mert az analog jel már nagyon rossz.Vesződtem vele eleget,vettem erősítőt,új kábelt,elosztót de így is nagyon rossz.A lényeg hogy nem érdekel tovább ezért gondoltam a dvb-t- -re.(Úgyis csak azokat a csatornákat nézem ami ingyen fogható) Esztergomi lakos vagyok és a lefedettségi térkép szerint gyenge a jel. (nagyon határesetnek tűnik) A legözelebbi torony a térkép szerint kb 22km-re van.(Gerecse)Milyen antennát érdemes venni hogy biztosan fogható legyen a jel/ nézhető legyen a vétel?Nézegettem párat 7-8k-s kategóriában de annyi paraméter van hogy én nem tudom melyik a nekem megfelelő.Természetesen kültéri tetőre szerelhetőt néztem de abból is van több fajta. :U

Üdv:Viktor

(#387) And válasza Viktoár (#386) üzenetére


And
veterán

Először is pontosítsd a vételi helyet! A mindigtv.hu-n utca / házszám szerinti kereső is van, így nem kell csak a térképre hagyatkoznod: [link]. Ha a tetőről rálátni a Gerecse-toronyra, akkor valószínűleg nem lesz gond a vétellel, ha viszont nem, az tényleg kétesélyes. Előbb-utóbb csak elindul a dorogi Strázsa, vagy az esztergomi átjátszó DVB-T adása is.. (Egy szintén esztergomi ;) .)
Mod.: valószínűleg a házszám-alapú kereső is elég nagy ráhagyással, biztos ami biztos alapon működik, mert olyan címre is azt mondja, hogy 'nincs vételi lehetőség', ahol konkrétan egy laptophoz csatlakozó USB-s DVB-adapter is képes a vételre, a saját pici antennájával. Igaz nem túl jól, de szobán belül mit várjon az ember. Tetőantennával biztos hibátlan lenne.

[ Szerkesztve ]

(#388) Viktoár válasza And (#387) üzenetére


Viktoár
addikt

Szia

Nagyon örülök hogy te is esztergomi vagy mert így pontosan átérzed a helyzetemet.A kereső szerint nincs vételi lehetőség itt a honvéd utcában ezért gondoltam valami erősebb antennára.Akkor vegyek egy szobaantennát hátha működik?Nem tudom mennyi lehet egy normálisabb darab de ha nem sokkal drágább a tetőre szerelhető akkor inkább azt vennék,az a biztos.(vagy nem :DDD ) Szóval nem tudom milyet érdemes mert a ráfírkált adatokkal/számokkal nem vagyok tisztában. :U Köszi hogy segítesz. :R

Üdv:Viktor

(#389) BTO válasza próbakocka (#385) üzenetére


BTO
őstag

lehet kapni fhüvely -t egybeépitve ami ellentetje az erősitő bemeneti f-nek.
de sokkal stabilabb csatlakozás az F csati mint a hüvely dugós variáció.
amugy sec perc lecsipni a dugót megblankolni a kábelt és rászerelni,tekerni az F csatit.

[ Szerkesztve ]

semmi sem tökéletes

(#390) A Zéé


A Zéé
addikt

Sziasztok!

Az én kérdésem az lenne, hogy Budapesten a VII. kerületben 6. emeleti lakásban mennyi eséllyel tudok beltéri DVB-T antennával jelet fogni? A lakás nyugat-délnyugati fekvésű, tégla építésű, és nincs közvetlenül előtte (az utca túloldalán) magasabb épület.
Egy Samsung P2270HD-ra szeretném a MindigTV-t rávarázsolni. Van rá esély, hogy normális jelerősséget tudok fogni az íróasztalomnál -ami kb 4 méterre van az ablaktól- vagy csak az ablaknál lenne esélyem rá?
Nem igazán tudnék kölcsönkérni egy antennát kipróbálni. Valaki tudna segíteni esetleg?
Melyik antennák ajánlottak amúgy?

Just a simple Lineman...

(#391) BTO válasza Tamy (#383) üzenetére


BTO
őstag

upc-nél van 80Mhz felüláteresztő szürő ami védi a netet,de ha van digitális szolgáltatásod médiaboxod akkor meg nem lesz jó és minek a dbvt.
egyébként az UPC antennát ha csak analog szolgáltatásod van rakbe a videodba onnan scartal a tvbe és a videot kapcsolgatod catv nézés közbe a dbvt-t meg közvetlen a TV-be dugod és tuti nem zavarják 1mást.

semmi sem tökéletes

(#392) BTO válasza A Zéé (#390) üzenetére


BTO
őstag

(#387) And
ugye tudsz olvasni.

semmi sem tökéletes

(#393) Tamy válasza BTO (#391) üzenetére


Tamy
senior tag

Teljesen félreérted. Nincs digitális UPC csomagom, csak analóg. Van viszont rajta net. Ez így együtt egy kábelen jön le a padlásról, erre szeretném rákeverni a digitális földi (DVB-T) jelét, amit egy tetőantennával fognék. Időközben más fórumon kaptam segítséget, bár igazából én találtam meg amikre szükségem van. Már fel is vettem a kapcsolatot a herendi ERELTRONIK CATV Kft.-vel, ők foglalkoznak mindenféle kábeltelevíziós termékek gyártásával, náluk találtam egyedül a szükséges frekvenciára felüláteresztő szűrőt. Árban is jók, egyetlen "apró" probléma, hogy nem valami kommunikatívak. Kétszer írtam nekik, mire nagysokára méltóztattak válaszolni. Azt ígérték, ha megrendelem 2-3 napon belül legyártják. Azóta több mint egy hét telt el, de semmi hír. Gyanítom nem is lesz, míg megint nem írok nekik. Gyanítom ha egy egész várost akarnék ellátni kábeltv-vel, akkor szívesebben válaszolgatnának, de a kis embert le se... Aztán még sírnak a szegény cégek (tisztelet persze a kivételnek). Nem kenyerem könyörögni senkinek, ha lenne más, már rég elfelejtettem volna őket.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#394) A Zéé válasza BTO (#392) üzenetére


A Zéé
addikt

ŐŐŐŐŐ...

Nem tudok! Sőt mi több még írni se, de magyarul sem!
Bocsánat, hogy megzavartam a fórumok a kérdésemmel...
Csak voltam olyan buta, hogy eszembe jutott, hogy hátha valaki lakik a környékemen, és van gyakorlati tapasztalata is.
A mindigtv-n az van, hogy van vételi lehetőség, de az, hogy beltérivel, vagy tetőantennával, az nem derül ki sehonnét sem, és rohadtul nem mindegy a dolog...
Olvastam (jajj bocs, tényleg azt nem tudok) több helyen is, hogy Pest bizonyos részein problémák adódhatnak a beltéri vétellel, ezért merészeltem feltenni egy kérdést.

Just a simple Lineman...

(#395) BTO válasza A Zéé (#394) üzenetére


BTO
őstag

a mindig TV részben,honoslapáton odairják általában hogy tetőantenna szükséges-e.
az hogy környékbeli esetleg idetéved az ritka-bárhonnét értve a környékbeli-

semmi sem tökéletes

(#396) BTO válasza Tamy (#393) üzenetére


BTO
őstag

nem értettem félre csak mellékesen jegyeztem meg hogy az upc digitális boxa is kiván visszirányt.

"de ha van digitális szolgáltatásod"....... valahogy ezt irtam. :Y

[ Szerkesztve ]

semmi sem tökéletes

(#397) Tamy válasza BTO (#396) üzenetére


Tamy
senior tag

Igaz, azt konkrétan nem írtam le, hogy nincs digitális kábeltv-m, de azt igen, hogy az analóg kábeltv-vel akarom közösíteni a digitális földit. Ebből azért következik szerintem... Mindegy, jövő héten emlékeztetem a céget, hogy igencsak letelt az a 2-3 nap, aztán talán ráveszik egyszer magukat, hogy az egyszerű földi halandót is emberszámba vegyék.

[ Szerkesztve ]

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#398) BTO válasza Tamy (#397) üzenetére


BTO
őstag

az upc-s analóg kábelTV csatornák közt ott van a digitális csomag is ,csak kódolva van .a box az párositva van a kártyával.tehát perpill nincs törése.
tehát a a felső analóg csatorna felett lehet még digitális vivős csomag.

semmi sem tökéletes

(#399) Tamy válasza BTO (#398) üzenetére


Tamy
senior tag

Lehet. De ez engem miért kéne, hogy érdekeljen? Esetleg arra gondolsz, hogy ütközne a földi digitálissal? Nos ez előfordulhat, bár szerintem kerülendő az esetleges árnyékolási problémák következtében összeszedett zavaró jeleket Upc nem arra frekire rakja, mint ahol a földi van. Bár Upc-nél ki tudja :( Korábban kerestem melyik frekin van náluk, de sehol sem leltem rá (csatornakiosztásuk nem ír frekvenciát a digitális adásnál). Ettől független a médiaboxuk visszairánya semennyire nem érdekel (bár nem lesz letiltva, hisz a netnek is kell), mivel nincs boxom :)

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#400) joecontra


joecontra
addikt

Hali BTO!

Hozzád lenne egy kérdésem. Vettem egy Signal RF modulátor-t, mert a beltérinek csak AV kimenete van, a TV-nek pedig csak RF bemenete.

Van videómagnó is, az is jó lenne a célra, de bizonytalan a működése. Néha csak gondol egyet és leáll.

Viszont azt figyeltem meg, hogy a videomagnó RF kimenetén szebb kép jön ki, mint a fent említett modulátor RF kimenetén.

A kérdésem az lenne, hogy ez mitől lehet szerinted?

Válaszodat előre is köszönöm! :R

Üdv,
J

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.