Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Sims 4

Hozzászólások

(#1) RootRulez


RootRulez
félisten

The Sims 4 - Megjelenés: 2014.09.04.

"A sokak által nagyon várt The Sims 4 életszimulációs játékban úgy játszhatsz az élettel, mint még eddig soha. Egyedi megjelenéssel, személyiséggel, viselkedéssel és érzelmekkel rendelkező, intelligensebb simeket irányíthatsz. Minden eddiginél jobban kibontakoztathatod kreativitásodat: a hatékony Simteremtő funkcióval kívánságaid szerint formálhatod meg a simeket, míg a közvetlenül kezelhető, helyiségalapú Építés mód használatával gyönyörű otthonokat tervezhetsz." (hivatalos oldal)

Meglepődve tapasztaltam, hogy nincs még topikja, gondoltam nyitok egyet és kiderül életképes-e.

Első kérdésem az lenne, tud-e már vakalaki valami a magyarításról? Esetleg valaki elkezdte a honosítást? Sok sok negatív visszajelzést találtam a magyar nyelv hiányát illetően. :W

Üdv: RR

═════════════════════════════════════════

(#2) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Ez tényleg komoly, hogy ekkora a Sims 4 topik? :D

Na akkor csak lenne egy kérdésem hátha.

Feleségem gépe - Win7_32bit - 1 gigás HD4850 (DDR5) - 2 giga rendszer ram (DDR3) - eredeti játék. Egy bizonyos játékidő után "fehér halál". Én így neveztem el, gyakorlatilag a játék megáll, asztalra kitesz hibaüzenet nélkül. A memória használatot monitorozó program 100% körüli eredményt mutat.

Próbáltam Sims 4 memóriakezeléssel kapcsolatos bugokat, problémákat keresni google segítségével, de kb annyival vannak lezárva beszélgetések, hogy ez kb egy nem javított hiba, illetve vedd lejjebb a grafot. Az elsőt még meg is érteném (azaz mégsem biztos), de a másik opciót nem tudom elfogadni.

Hasonló problémával találkozott-e már valaki? Válaszokat köszi! :R

Üdv: Karesz

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3) Kareszovics


Kareszovics
addikt

UP a topiknak!

Amit amúgy eddig sikerült kimazsoláznom, hogy nem feltétlen szereti a 32 bites oprendszert, továbbá ha olyanja van akkor bőven kevesli a minimum követelmény 2 GB rendszer ramot.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4) #42706048


#42706048
törölt tag

Látom nem túl aktív a Sims 4 topik, vannak hibái és hiányosságai a játéknak, de azért többet érdemelne. :(

(#5) #42706048


#42706048
törölt tag

:R

[ Szerkesztve ]

(#6) #42706048


#42706048
törölt tag

Kezdetnek itt egy jó kis Sims 4 bug, hátha fellendül egyszer a topik :C

(#7) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Sziasztok!

Valaki tudja a problémát hogy miért állnak egyhelyben a simek fél órán keresztül?

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#8) #42706048 válasza FoLey-v (#7) üzenetére


#42706048
törölt tag

Nekem is hasonló volt a problémám. :( Nálam például a rengeteg mod és CC okozta, plusz próbálkozhatsz azzal, hogy a családi inventory-ban és a hűtőben felhalmozódott dolgokat kitörlöd, illetve ne hagyj bent túl sok háztartást, akivel játszol, mert náluk is felhalmozódnak a dolgok az inventory-ban. Az is problémát okozhat mondjuk, ha többen is meghaltak már a családodból és a sírjukat gyűjtöd a kertben, mert amikor visszatérnek szellemként éjszaka, őket is játszható karakterként jelzi. Ilyenkor célszerűbb őket külön háztartásba tenni, mivel a géped teljesítményétől függetlenül is a Sims nem igazán jól kezeli ezeket a dolgokat. :/ Remélem valamelyik a fentiek közül segít majd neked is :)

(#9) FoLey-v válasza #42706048 (#8) üzenetére


FoLey-v
addikt

Szia!

Sajnos nem oldódott meg a probléma. :( Ismerősömnek van ez a probléma csak én tettem fel ide a kérdést. :)

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#10) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Stét!

Ha valaki él még itt :D, kérdeznék.
Falat építeni csak egész kocka hosszúságra lehet? Nincs olyan mint a moveobjects on-nál hogy Alt gombot mellé nyomva bárhova tehetem a tárgyat. Jó lenne ha legalább fél egységet tudnék minimum építeni az arányok miatt.
Köszönöm

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#11) #42706048 válasza Kiskokó (#10) üzenetére


#42706048
törölt tag

Én úgy tudom, hogy ha a bb.moveobjects on kódot használod, akkor bárhová helyezhetsz tárgyakat, akár egymásra is és nem kell egész kocka hosszúságúnak lennie :)

(#12) Redlight2


Redlight2
tag

Hali!

Lenne egy kérdésem,hátha tud valaki segíteni.

Párom nagyon szereti a sims4-et mod-olni, de sajna elég sokat tölt így , illetve laggol-szaggat(akad is sűrűn).

Jelenleg egy i5- 3570-es proci hajt egy HD7870-es VGA-t ,8GB DDR3 rammal és egy Samsung 860 evo 250gb-s SSD-vel karöltve :)

Mit kellene fejleszteni, hogy ne legyen ez a jelenség? Újra telepített friss windowssal is hasonlóan szaggat.
+8 GB RAM segítene? Esetleg a proci a gyenge?

Ha teljes gép cserét terveznénk, akkor a SIMS VGA vagy CPU igényes játék? Ha proci, akkor jobb lenne neki egy K-s intel, ahol a single core teljesítmény a nagyobb vagy egy sokmagos ryzen lenne a jobb?

Előre is köszi a segítséget ^^ :R

(#13) Darth_Revan válasza Redlight2 (#12) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Üdv!
Ez a játék magyar felirattal jelent meg Magyarorságon?
Amazonon megvettem, de origin letöltésnél nem enged magyar nyelvet választani.

Alza-n a dobozoshoz viszont azt írják, hogy magyar nyelvű a szoftver... most akkor mi van? :F

(#14) JohnD


JohnD
tag

Helló! Windows 10 alatt működnie kellene a Sims 4-nek? Kipróbáltam egy régebbi gépen, frissen telepített Win 10-en de a játék menüje/kezdőképernyője után nem indul el a játék, hanem leáll. Kiírja, hogy a Sims 4 leállt, de semmi részlet a hibaüzenetben. Az Origin sem indult egyébként eredetileg, de azt frissítve az legalább rendbe jött. Az eredeti játék van meg, DVD-k is megvannak egyébként, nem torrentezett meg ilyesmi.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#15) JohnD válasza JohnD (#14) üzenetére


JohnD
tag

Ugyanazon a gépen Windows 7 alatt minden gond nélkül megy.

(#16) adrian94


adrian94
őstag

Sziasztok. Vannak olyan tárgyak a játékban amire ha leakarok rakni, és ráhúzom az egeret (pl egy ajtó) akkor azt írja ki, hogy "Szükség van egy magasabb szintre".

Ezzel mit tudnék kezdeni, hogy ne ezt írja és letudjak mindent rakni?

(#17) adrian94 válasza adrian94 (#16) üzenetére


adrian94
őstag

Erre valaki esetleg?

(#18) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Bejelentették az 5-dik részét.

(#19) Fecogame


Fecogame
veterán

Most Steam-en ingyenesen beszerezhető a játék

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#20) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Keddtől máris zárt béta a alfával.

(#21) Zsu91 válasza Fecogame (#19) üzenetére


Zsu91
csendes tag

Hu de klasz, hogy írtad!
Nem is néztem mostanában, már szedem is.:)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Sims 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.