Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) baluka26 válasza hoffman_ (#950) üzenetére


baluka26
veterán

Van annyira jó, mint akármelyik túlsztárolt magyar/nemzetközi rnb-s, popos fos. Ma meglepően jó volt.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#952) darál0w válasza hoffman_ (#950) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

LiL C szvsz egy kalap trágyával egyenlő.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#953) baluka26


baluka26
veterán

Ha ebből a párbajból továbbjutnak az ikrek, lefosom a bokám.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#954) darál0w válasza baluka26 (#953) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

csatlakozom.

lefoslak én is. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#955) tope


tope
addikt

Hát ezek a hangjukkal lemosták az ikrek ikreit

(#956) kukinyo válasza baluka26 (#953) üzenetére


kukinyo
addikt

Ez a produkció magasan veri az ikrekét.

(#957) baluka26 válasza darál0w (#954) üzenetére


baluka26
veterán

Okcső.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#958) Ocarina válasza darál0w (#954) üzenetére


Ocarina
aktív tag

:DDD :DDD

Feró mit szív? Vagy csak kell a para?

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#959) darál0w válasza baluka26 (#957) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD

lehet, hogy TV-n át máshogy szol ez az egész, vagy ezek ott mind be vannak szívva.

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#960) kukinyo


kukinyo
addikt

Hurrá :C

(#961) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

woodmancasting-ot érdemes lesz figyelni ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#962) baluka26 válasza darál0w (#959) üzenetére


baluka26
veterán

Megúsztam a szarfürdőt :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#963) darál0w válasza baluka26 (#962) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

meg... :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#964) hoffman_


hoffman_
nagyúr

balu-val nem értek egyet, darával igen és hozzá csatlakozom is, kár hogy lecsúsztuk. nembaj, majd a következőnél mehet a bokára, nyugi :D

balu:

Ez tényleg fura. Szerintem olyannyira nincs hangja, hogy az már borzasztó, a Rocktenors, akiknél szintén nincs mindig meg(bár néha nagyon elkapják) pl még ők is kilométerekkel jobbak.

mod:

ja és muri enikő eszméletlen, ugyanúgy eltudja énekelni a dalokat, mint a saját előadóik, nem tudom hogy csinálja. amúgy meg alexát csípem. igaz hogy fiatal milf, de ide jöhetne bármikor(hamár woodman téma van :D)

viszont az is biztos szerintem, hogy idén se a legjobb hang fog nyerni...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#965) kukinyo válasza baluka26 (#962) üzenetére


kukinyo
addikt

Biztos vagy te ebben?
Minden esetre gyanús.

;] ;]

(#966) kenwood3 válasza darál0w (#954) üzenetére


kenwood3
őstag

:DDD :DDD
hoffman_ szerintem Muri Enikő se 1 nagy szám :U

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#967) hoffman_ válasza kenwood3 (#966) üzenetére


hoffman_
nagyúr

szerintem tök király, és azt hinné az ember, hogy azért ez csak bizonyos pontig szubjektív. oszt ezek szerint mégse, ezt nem vagyok képes én felfogni... :D

mod:

én a kicsi elvisznek szorítok egyébként :D de a tomi se rossz, meg a kis fruska. ő is belefér a keretbe, hiába nem milf :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#968) Valty válasza hoffman_ (#964) üzenetére


Valty
aktív tag

Huhh, b@sszus Alexa... Remélem megnyeri és benne lesz a Playboy-ban :B :K

[ Szerkesztve ]

(#969) kenwood3 válasza hoffman_ (#967) üzenetére


kenwood3
őstag

Nem mondom , hogy nem jó Enikő de attól függ mihez viszonyítod. Az usa x-faktorba van 1 kis csaj, aki 14 éves azt hiszem, és énekelte a múltkor azt a dalt Beyonce-tól amit Enikő is énekelt már. Enikő---> kislány . Szerintem ég és föld a különbség :K
(#970) Motion_Blur :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#970) Motion_Blur válasza kenwood3 (#969) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szerintem is, Enikő javára.

kb. minden második feka csajnak van olyan hangja mint bíjonszénak :))

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#971) hoffman_ válasza kenwood3 (#969) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Most épp az Enikőset nézem, kíváncsi vagyok, hogy ezt hogy lehet túlszárnyalni, mert ennél csak Beyoncé csinálja jobban eddig. Hm. Egy, kezdjük ott, hogy nem volt róla szó, hogy feka. Ez plusz 10000 pont :DDD Kettő, szerintem annyival nem hagyja ott azért, sőt. Elismerem, hogy a kiscsaj nem semmi, főleg 14 évesen, ebből még sanszos, hogy lesz valami. Hangja is patent, de nem adta jobban elő :N

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#972) baluka26 válasza kukinyo (#965) üzenetére


baluka26
veterán

Ezt az embert ne bántsd, mert több zene van a kisujjában, mint a mentorokban+az egész xfaktoros bagázsban, mellesleg pont az ő zenéje ment ma a Rocktenors beharangozjának az elején: Helicopter
hoffman: Engem Baricz a mentorházas produkciójával megnyert teljesen, senki sem coverelte ilyen jól még az Islands-et. :)

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#973) hoffman_ válasza baluka26 (#972) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ez mi? Ezt egyesek zenének hívják? ;] ;]

mod:

ja barizc faja nagyon :) és a metnalitása tetszik, a hozzáállása, a személysige. úgy fest hogy talán nem lehet annyira elrontani ezzel a szaros médiával. aztán legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#974) kenwood3 válasza hoffman_ (#971) üzenetére


kenwood3
őstag

Szerintem sokkal jobb, de hát nem vagyunk egyformák :))
1 párszor már írtam, nálam még mindig ez a csaj volt a legjobb az összes közül :)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#975) hoffman_ válasza kenwood3 (#974) üzenetére


hoffman_
nagyúr

aztakurva. na ja. ilyenkor esek ki a szememen, hoy lil c mi a faszt csinál itt, holott ilyeneket szavaztak ki. egyébként az nem baj, ha a kislány jobban tetszik, ennyi szubjektivitás már szerintem is belefér, de nincs is akkora különbség, mint az ikrek/rocktenor és mondjuk alexa/tomi között.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#976) baluka26 válasza hoffman_ (#973) üzenetére


baluka26
veterán

Melyik kedvenc bandámat szeretnéd bántani az off-os résszel?:)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#977) kukinyo válasza baluka26 (#972) üzenetére


kukinyo
addikt

Távol áll tőlem hogy bántanám,én is szeretem a zenéjét
Csak ez kihagyhatatlan volt. :)

(#978) Motion_Blur válasza kenwood3 (#974) üzenetére


Motion_Blur
félisten

az igen.. nem is hallottam még róla, hogy tűnhetett el a süllyesztőben ilyen hanggal?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#979) baluka26 válasza kukinyo (#977) üzenetére


baluka26
veterán

Ismered a Bloc Party-t?:D
You are the 1% ;]

Motion_Blur: Előző szériában volt.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#980) hoffman_ válasza baluka26 (#976) üzenetére


hoffman_
nagyúr

természetesen a bloc party-t, de csak cukkolak, nyugi :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#981) Bubee82 válasza kenwood3 (#974) üzenetére


Bubee82
őstag

Apicsába :Y Ez brutálisan tiszta hang. H eshetett ki egy ilyen hangú emberke? :F Mondjuk a hang még hagyján, de van itt minden.

[ Szerkesztve ]

(#982) kenwood3 válasza Motion_Blur (#978) üzenetére


kenwood3
őstag

Az előző szériába esett ki a mentorok házában . Ekkor esett ki Enikő is meg az a dagi Katica :) Geszti ejtette ki őket és vitte helyettük az élő showba: Vecát, Fannit meg a terhes csajt (már nem emlékszem, hogy hívták) :))

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#983) baluka26 válasza hoffman_ (#980) üzenetére


baluka26
veterán

Nem bírom a cukkolást ilyen téren ^^

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#984) baluka26 válasza kenwood3 (#982) üzenetére


baluka26
veterán

Shodeinde Dorka.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#985) kenwood3 válasza kenwood3 (#982) üzenetére


kenwood3
őstag

Egyébként ez az ő csatornája (vagy, hogy is mondjam) a youtube-on . Érdemes meghallgatni a dalokat amiket feltöltött magáról :K

#984) baluka26 igen ő, köszi :R

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#986) kukinyo válasza baluka26 (#979) üzenetére


kukinyo
addikt

Persze
Bár nem hallgatom sokat őket de nem áll messze tőlem a stílusuk.

(#989) ToBeY


ToBeY
nagyúr

A kiscsaj már énekelte a highway to hell-t valami falunapon szóval cheatelt :D [link]

[ Szerkesztve ]

(#991) runner 125 válasza kenwood3 (#969) üzenetére


runner 125
nagyúr

Kiscsaj nagyon durva. :Y

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#992) darál0w válasza runner 125 (#991) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

és töröltetted az állatságod? :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#993) runner 125 válasza darál0w (#992) üzenetére


runner 125
nagyúr

Kabbe. :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#994) Sirpi


Sirpi
senior tag

Csak egy megjegyzés az előző két adással kapcsolatban, ahol mindkét esetben ugyanannak a mentornak két énekese párbajozott és a mentor mindkétszer az ellen szavazott, aki amúgy is vesztésre állt. Szerintem ez igazából egy racionális lépés, és nem feltétlen van köze ahhoz, hogy az adott mentor kit is akar továbbvinni. Ha ugyanis felhozza 2-2-re az állást, akkor gyakorlatilag fej vagy írás alapon dől el, hogy ki marad bent. És lehet, hogy pont az, aki ellen a ő maga szavazott. Az meg nem biztos, hogy a közös munka alap építőköve, hogy bakker, bent maradtam, de a saját mentorom sem engem csíp... Így meg tuti kiejtették Demest meg az ikreket a mentoraik, és akkor legalább aki bent maradt, az érzi a támogatást.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#995) hoffman_ válasza Sirpi (#994) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az egy dolog, hogy közös munkaalap, de ahol a legjobb hangot keresik, ott azért ezt is be kéne venni a számításba, márpedig a Demesnek kilométerekkel jobb hangja van, mint a békanyávogós LilCnek. Mondom ezt úgy, hogy a Demest se csíptem, mert kis homokos volt ő is.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#996) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Szerintem a szombati döntőben Muri Enikő, Tarány Tamás, Rocktenors(párbajdal) ezek voltak a legjobbak.
-B. Gergőnek tényleg jó számot kell találni különben csak hörög, mint egy gégerákos fóka.
-Lil C-nek kurva gáz volt a produkció vége(legalább elnyomta a Mickey Mouse hangját)
-Alexa énekelhetne már valami pörgősebbet mert már szerintem a lassú számait mindenki unja( pedig gyönyörű hangja van)
-Nekem a kiscsaj AC/DC-je nem tetszett:S
-Apollo23 kezd összeszokni egyre esélyesebbek
-K. Tibor (Stifler) nagyon jól énekel akármit

(#997) feka007 válasza b4zsi- (#996) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát ez a Muri Enikő elég törtető, meg smink nélkül nagyon retek, bár tény, hogy az élőshowra szépen összekapják a tonna sminkkel stb.. De ha választani kéne, akkor az a szőke fiatal kismamainkább, vagy a kiscsaj. ;]
Amúgy nekem feltűnt, hogy a hazai kisebbségeket már nem erőltetik túlságosan ezekben az Xfaktorokban. Biztos rájöttek azok is, hogy full pointless.. :)

(#998) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Kezdőőőődiiik!
Nórinak fasza a sapija.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#999) odrif


odrif
MODERÁTOR

Úristen!!! :Y

20 éve a Prohardveren

(#1000) darál0w válasza odrif (#999) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.