Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) parandroid válasza zzolika (#2) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az hagyján, hát ha még megtudnád, hogy a bicikliket pedál nélkül árulják. ;]

Pont ezért sincs ezen sem hűtő: hogy mindenki válasszon rá egyet az ajánlottakból. A menü 15k-s ID hűtővel indul, és aio vízhűtésig megy, de ismerem a boltot, ha írsz nekik, bármit beletesznek az árlistáról.

Ha lenne rajta valami alap hűtés, akkor eg azért menne a felháborodott hiszti, hogy néddmá, milyen drága szar gép, aztán ilyen olcsó vacak hűtővel adják.

Táp ugyanez, a helyükben én azt is opcionálisan választhatóvá tenném, mint a CPU hűtést, lásd a fenti logikát: itt most pont azon akadtál fent, hogy biztos valami olcsó vacak. Amúgy a fentiek állnak it is: ha 1000W-os bq Dark Powert kérsz bele, azt is beleteszik neked listaáron, írd meg a kommentbe, amikor rendeled.

Egér-bill megint ugyanez...

Az ODD meg olyan, hogy az a 2 ember, aki évente azzal kéri, az majd kap egy emailt, hogy ebbe a házba sajnos nem megy bele, de a következőket ajánlják, és jön egy felsorolás.

Disclaimer.: Ismerem a boltot, de nem fűz hozzájuk semmilyen kapcsolat, anyagi érdek, mielőtt jönne a bértroll titulus (na nem mintha az lelki törést okozna bennem).

"Tudom hogy ez itt a reklám helye, de nem lehetne olyan termékeket is bemutatni, ami a földi halandók számára is elérhető?"

Nem tudom, neked ki számít földi halandónak, egy játékra alkalmas PC, ilyen hardverrel nem fog kijönni kevesebből, lehet elkezdeni összeadogatni az alkatrészek árát egyenként. És ezt még össze is szerrelik, ki is próbálják, le is tesztelik neked, ha valami nem működik, nem te szívsz a garival, ki-beszereléssel, visszaküldéssel, stb, hanem egy működő rendszert kapsz, ráadásul tényleg rommá konfigurálhatóan, csak beszélned kell velük, ahelyett, hogy itt sírod el a bánatod.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.