Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Land


Land
veterán

Vettem egy ilyen Tablet PC-t. Néhány helyen lehet kapni. Pl. vatera.

Léteznek rá frissítések, tesztek, de csak angolul. Akinek ilyen gépe van ide írhat és közösen rájövünk minden rejtelmére, megoldjuk a problémákat.

Első kérdés: Avi player létezik-e rá illetve milyen felbontásúra kell konvertálni a filmeket?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#2) Zinter


Zinter
csendes tag

Szia!! Én is gondolkdom egy ilyen tablet vásárlásán. Érdekelne majd ha már használod pár hetet, hogy milyen? Meg vagy-e vele elégedve, milyen az android renszer stb. Viszont találtam egy konvertálót neked remélem jó lesz és ha igen akkor mond majd meg hogy élvezhető e rajta a videónézés.
---->> http://techline.hu/kiprobaltuk/20100408_miro.aspx

[ Szerkesztve ]

(#3) Land válasza Zinter (#2) üzenetére


Land
veterán

Köszi!

Megnézem ezzel, mert egyelőre a filmes részével nem vagyok megelégedve. Van rá már pár frissítés amúgy, és van közte főzött ROM is. Felteszem valamelyiket, mert sokat javítanak.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#4) Zinter


Zinter
csendes tag

Szia! Mit értesz az alatt, hogy "főzött ROM" mert ennyire nem vagyok otthon azért a számítástechnikában?!:D Ja, és megy rajta a programmal konvertált film? Azt is olvastam hogy 320x240 re konvertált avi-kat játszik le.

[ Szerkesztve ]

(#5) ivana


ivana
Ármester

Látva ennek a cucnak az árát érdekelne, hogy használható-e normálisan a wifi-je, lehet-e rajta filmet nézni, illetve honnan lehet rá szerezni programokat mivel nincs hozzáférése az android markethez. Az aksija hány órát bír? Ezzel a 30 pines portjával csatlakoztatható-e TV-hez mert ezzel elvileg lehet. Nincsnek túl nagy elvárásaim (gondolom, hogy elég lassú) csak kiváncsi vagyok használható-e valamire?!

(#6) c1957


c1957
csendes tag

Az E Bay-en már 103 dollárért megrendelhető a gép, ingyenes szállítással.

(#7) Land válasza ivana (#5) üzenetére


Land
veterán

Programokat memóriakártyán tudod felmásolni, majd onnan telepíteni. Wifije elég jó. Film necces, mert elvileg fórumokon van tipp felbontásra, de még nem tudtam letesztelni, mivel a C meghajtómon semmi hely és az a bizonyos konvertel oda akarja tenni feltétlen. Akksija 2-2 és fél órát bírja.
TV-hez nem hiszem, hogy csatlakoztatható azzal, a csatlakozó végén USB foglalat van. Leginkább Word, Excel, Powerpoint, PDf, eBook olvasásra és Wifizésre alkalmas, de ezekre simán.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#8) Land válasza c1957 (#6) üzenetére


Land
veterán

Néztem én is. Lutri, hogy mit küld és megjön-e.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#9) Land válasza Zinter (#4) üzenetére


Land
veterán

Főzött ROM: alap ROM(Android 1.6, 1.7.1 és 1.7.2)+felhasználó által kijavított bugok, beletett és kivett alkalmazások, lecserélt kinézet stb. Jelenleg 2 verzió létezik. Linket tudok adni.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#10) pusihusi válasza Land (#3) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia neked van ilyen géped eladó?

Üdv. Feri!!

(#11) Land válasza pusihusi (#10) üzenetére


Land
veterán

Nekem.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12) pusihusi válasza Land (#11) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia,megkaptam ma reggel a gépet, nem tudom segítenél-e annak dacára hogy nem jött létre az üzletünk? Bekapcsoltam Wifi minden renben, a magyar nyelvet nem fogadta be, többszőr probáltam. Pedig van benne a lokáció szerint. Hol kell és hogyan frissíteni a szovtert? S az Android market linkjét ha elküldenéd? Mikor kell hátul resetelni, s szabad-e? Egyelőre ennyi, s előre köszönöm!

Üdv. Feri!!

(#13) vovozs


vovozs
csendes tag

Sziasztok! Én is szert tettem egy ilyenre. érdekelne engem is Rom-ok hozzá amit idáig találatam a 1.7.1 és a 1.7.2 de ha van konkrétan ennek az eszköznek foruma vagy oldala mely magyar is, esetleg kinti, érdekelne egy útbaigazítás.... köszönöm.

(#14) ivana válasza vovozs (#13) üzenetére


ivana
Ármester

Aki ide téved, nézze meg ezt a topicot, sokkal aktívabb ugyan ezen az oldalon:http:[//itcafe.hu/tema/re_7_os_tablet_100_ert_eken_m001/friss.html][Link]

(#15) pusihusi válasza vovozs (#13) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia honnan töltötted le ezeket?

Üdv. Feri!!

(#16) Land válasza pusihusi (#15) üzenetére


Land
veterán

Regisztrálsz ide és mindent megtalálsz itt. Újabb szoftverek meg minden.

http://www.slatedroid.com/index.php#c2

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#17) vovozs válasza Land (#16) üzenetére


vovozs
csendes tag

köszönöm, probáltam én ezt pár napja, csak nem élt a link (oldal).

(#18) Kamilli válasza Land (#1) üzenetére


Kamilli
csendes tag

szia én is szeretnék venni egy ilyet de nem tudom hogy hol lehet kapni ha segíteni tudnál pár honlappal akkor nagyon szépen köszönöm :)

(#19) Land válasza Kamilli (#18) üzenetére


Land
veterán

Írd le mire használnád. Mert nem mindenre elég.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#20) fogi


fogi
tag

Sziasztok!
Kb. 1 hetes EKEN-M001-em Budapesten eladó 25e Ft.-ért.
06 30 9481-751

(#21) atos30


atos30
aktív tag

Szisztok! Szert tettem én is valami hasonlo fosra.M70003-as de a belseje szinte ugyan az , mint M001 belseje.Állandóan a kínai marketra megy fel.Ha SD kártyáról akarok telepíteni valamit telepít, valamire kiírja, hogy nem lehet erre telepíteni. Ha valamit feltelepít , akkor töbnyire azzal is baja van és nem indítja el. Widgeteket nem sikerült kiraknom sehogy. A wifije néha ledob, aztán újra csatlakozik. Online streamelés, mint filmet vagy rádiót hallgatni egyenlőre kínszenvedés. Fél napom ráment mire rávarázsoltam valami online rádiós alkalmazást. A gmail, gtalk alkalmazás sem ment fel rá. Biztos rootolni kéne meg hasonló és akkor csuda jó is lehetne, de így egyenlőre ezeket a cuccokat mazohistáknak tudom ajánlani.Aki pc szintet vár egy ilyen tablettől, az csalódni fog. Ez kifejezetten mobilra lett kitalálva és arra tökéletes is.

Az érintőképernyőt a körmömmel már össze is karcolzam, mert igencsak rá kellett nyomnom hogy érzékeljen valamit. Érdemes cerkát használni hozzá.

Nekem kell a nyomtatás meg minden egyéb funkció ami egy normál pc-n van , ugyhogy a későbbiekben biztos beszerzek egy normális tabletet.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#22) jkesz


jkesz
csendes tag

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.39169

tapasztalat, innen tuti megjön, ingyenes posta.
amúgy szerintem egy használhatatlan játékszer.
lassú, lassú, lassú, stb

(#23) pigmeus válasza Land (#19) üzenetére


pigmeus
tag

Helló!
Engem érdekelne bővebben valamilyen teszt féle róla. Nem fogsz írni egyet? Engem mint ebook reader érdekel, illetve a pdf olvasás képessége.

(#24) Steel_Hammer


Steel_Hammer
tag

Üdv!
2 hét használat után úgy döntöttem eladom. Ha valakit érdekel, itt a hírdetés

"You woke up in the morning, get yourself a gun"

(#25) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Olvastam több tesztet erről a kis kütyüről.
Komoly, hogy csak valami állati kis felbontású videót tud lejátszani?
pl. 720x304-es xvid/divx-et nem bír el? :F :U

Újabb androidot nem lehet rá rakni?

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#26) babanagini


babanagini
csendes tag

hali!
Bnőm kapott a fősulira egy Eken m001-es tablet pc-t. pár napja behalt és nem reagál.Betölti a rendszert de a desktopon a beállításokat nem lehet megnyitni se a böngészőt semmit még kikapcsolni sem lehet rendesen.Gondolom újra kéne rakni a rendszert rajta de itt jön a bökkenő hogy halvány lila gőzöm sincs hogy hogyan kell és hogy hogy lehet programokkal feltölteni.Nem értek az androidokhoz..tudnátok segíteni nekem? nagyon jó lenne.. :))
előre is köszi!

(#27) Land válasza babanagini (#26) üzenetére


Land
veterán

Ha még mindig probléma van, írj privit nekem.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#28) Bici válasza Bici (#25) üzenetére


Bici
félisten

A kérdésem még aktuális, ha valaki meg tudna nézni egy 640x480-as, vagy 720x304-es, vagy hasonló felbontású XVID/DIVX videót, akkor nagyon örülnék. :B

Köszi! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#29) Pancser10


Pancser10
csendes tag

Sziasztok. Van egy eken m001 es tablet pc-m. teljesen karcmentes, töltőjével. A bibi, hogy az érintőkijelzőt megzúztam. Szépen bekapcsol és elindul minden további nélkül de nem lehet kezelni. Elcserélném valamire vagy eladnám ha valakinek van egy ilyen halott gépe, illetve vásárolnék kijelzőt is ha valakinek van eladó.

(#30) Norbee77 válasza Land (#1) üzenetére


Norbee77
csendes tag

Sziasztok!

Kérdésem az lenne, hogy megéri e vásárolni egy ilyen kis kütyüt? Én amire használni szeretném: eBook, net, és esetleg video nézésre.
Láttam kerestek többen is jó videó konvertálót. Ami nekem bevált, "Xilisoft Video Converter". Használtam már iPhone.hoz, illetve HTC Hero-hoz. Nekem bevált.

(#31) Land válasza Norbee77 (#30) üzenetére


Land
veterán

Nem éri meg. Ez szar. Már vannak sokkal jobb tábletek!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#32) norbi01


norbi01
csendes tag

Sziasztok.
Van egy m001-es em.
De addig turiztam benne hogy kinyírtam,ha bekapcsolom elkezd betölteni de ezzel meg is bukik a művelet és semmit nem reagáll.
Ha esetleg valakinek lenne ötlete vagy van tapasztalata kérem segítsen.!

(#33) vondra válasza norbi01 (#32) üzenetére


vondra
csendes tag

Hello!
Nem tudom mit "turiztál" benne, de esetleg egy új firmware-t nem tudsz rátenni? Vagy ha már próbáltad akkor bocs :)

(#34) dosuva911 válasza Land (#1) üzenetére


dosuva911
csendes tag

szia mivel tudod a felbontását ezért tudod a méretét is mire konvertáld a format factoryt javaslom hozzá :C

http://harciuborka.wordpress.com

(#35) dosuva911 válasza norbi01 (#32) üzenetére


dosuva911
csendes tag

szia
orvosolhatom a hibádat
ha kell kb 10perc leforgása alatt
gyuri

http://harciuborka.wordpress.com

(#36) vodaboy válasza dosuva911 (#35) üzenetére


vodaboy
tag

nekem valszeg Eken m002-m van a vaterán vettem. a srác akitől vettem filmet nézett rajta töltő nem volt bedugva .azóta meg be se kapcsol.a bekapcs gombra annyit reagál hogy világít a zöld lámpája és kész.nem tom hogy lehetne rá valami szoftvert rakni.már egy napja csak a google-t nézem és sehol semmi értelmes.szinte mindent kipróbáltam de semmi.LAN kábelt rádugva a laptopom is és a Routerem is érzékeli csak éppen képet nem ad.mi lehet a baj???SEGÍTSÉÉÉÉÉG!!!!

(#37) vodaboy


vodaboy
tag

most néztem egy másik oldalt ott meg a Gome Flytouch-ra hasonlított...most akkor melyik??? :F :F :W :W :O :O

(#38) vodaboy válasza vodaboy (#37) üzenetére


vodaboy
tag

Flytouch 1 em van ez már biztos.van benne egy chip a GL850G ami rohadtul melegszik.hozzáteszem hogy még mindig nem műxik.sztem nem is fog.
Esetleg keresek törött kijelzős 7"os Flytouchot az alaplapja miatt!!!

(#39) shrekass válasza vodaboy (#38) üzenetére


shrekass
csendes tag

Sziasztok.Vettem itt egy eken m001 tablettát.Eddig szép is a dolog, de belegányoltak 2db + usb-t amitől iszony rusnya lett a burkolat.Közben szét is kellett szednem sajnos és már abszolút nem lehet összerakni úgy, hogy ki is nézzen valahogy.Ha valaki tudna esetleg házat, vagy egyéb megoldást javasolni szivesen fogadom.Akinek bedöglött, földhözvágta mert annyira tetszett neki de még van használható része plíz szóljon.Köszi!!!!!

Ha megkeresel privátban én válaszolok az vissza is vonatkozik. shrekass felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#40) domi7777


domi7777
csendes tag

A videókat a tablet-ekre 320×240-es re kell konvertálni avi fájl-ba. :K

(#41) nissancoupe válasza domi7777 (#40) üzenetére


nissancoupe
aktív tag

az eken nagyobbat is elbír
valaki tud linkelni eken m001 re jól működő android szoftvert ? az enyém jelenleg android 2.2 ,esetleg magyar az jó lenne ,köszi a segítséget mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok

[ Szerkesztve ]

Msn-Email :ami4@freemail.hu Tel::+36303014043

(#42) nissancoupe válasza Land (#1) üzenetére


nissancoupe
aktív tag

de jó volna ha az enyém is így menne legalább :)
mint ezen a videón

Msn-Email :ami4@freemail.hu Tel::+36303014043

(#43) nissancoupe válasza domi7777 (#40) üzenetére


nissancoupe
aktív tag

400X 240 erre nyomtam lejátsza akadás mentesen de nem dobtam el tőle az agyam 800x480 nál már akad de még szórakozok vele egy kicsit

Msn-Email :ami4@freemail.hu Tel::+36303014043

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.