Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  SZTE Infósok topicja

Hozzászólások

(#101) _Petya_ válasza VladimirR (#100) üzenetére


_Petya_
őstag

Meglett a kalkulus! :C
Viszont a szar harmadszorra is 1-es :(

Szerintem ha bemész a TO-ra, akkor le tudod adni. Vagy szólsz a tanárnak, hogy nem akarsz menni, tulajdonképpen az ő hibája miatt nem tudod leadni...

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#102) VladimirR válasza _Petya_ (#101) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nekem meg otodszorre sem lett meg a kalkulus - vehetem fel jovore is :(

(#103) Rolly válasza VladimirR (#100) üzenetére


Rolly
veterán

ilyenkor azt lehet csinálni, hogy fogod és írsz egy e-mailt a tanárnak, hogy ledöntött a lábadról valamiféle nyavaja, és hogy nem tudsz menni vizsgázni. S amikor bemész beiratni a jegyet, vagy, ha nem hisz neked és akarja látni az igazolást akkor szerzel egyet, s elviszed neki.

(#104) szekreny


szekreny
tag

Tisztelt uraim!

Örömmel jelentem, hogy a tegnapi nappal sikeresen lezártam a vizsgaidőszakomat(Fülöpnél egy áfonyával..). Akiknek még van dolguk, azoknak sok sikert az elkövetkezendőkben, a többieket pedig szeretettel várom a Jate Klubba egy Vizitre:))

[Szerkesztve]

''A kő-papír-olló játék nagyon unalmas volt a papír és az olló feltalálásig.''

(#105) ALI_G válasza szekreny (#104) üzenetére


ALI_G
veterán

háááát, a visitre már nem megyek, bár még odaérnék,de nincs kedvem, inkább PH!-zok, úgysem tudtam vizsgaidőszakban.

(#106) Esmein


Esmein
nagyúr

oké, mindenből meghúztak. Ilyenkor mi van ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#107) Protezis válasza Esmein (#106) üzenetére


Protezis
őstag

Mivel nem lett meg a 15 kredited, a következő féléved tandíját (illetve annak egy részét) ki kell fizetned. 22500 Ft volt tavaly, ha jól emlékszek :)
Plusz, ha 1 év múlva felveszed újra őket, 1500 Ft kurzusismétlési (így hívják?) díjat kell fizetni tantárgyanként.

(#108) Esmein válasza Protezis (#107) üzenetére


Esmein
nagyúr

És mi történik ha nem tudok mit felvenni második félévben (mennyit kell egyáltalán) ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#109) VladimirR válasza Esmein (#108) üzenetére


VladimirR
nagyúr

1: felevhalasztas
2: altmuv, felevtol fuggetlen targyak..., viszont ekkor legalabb 15 kreditet ossze kell szedned (es itt egy tablazat, hogy adott felevre valo beiratkozashoz hany kredit kell)

     A korábbi félévekben szerzett kumulált kreditszám minimuma
                10            8               6              4  féléves képzés     
Beiratkozás féléve                    
1-2     0      0      0      0
3       15      15       15        15
4       30      30       30        30
5       50      50       50        60
6       70      70       70        90
7       90      90       90        –
8       110     110     120      –
9       130     130     150      –
10     150     150       –        –
11     170     180       –        –
12     190     210       –        –
13     210        –        –        –
14     230        –        –        –
15     250        –        –        –


[Szerkesztve]

(#110) Esmein válasza VladimirR (#109) üzenetére


Esmein
nagyúr

Tehát most ámből összeszedek 15 kreditet, aztán következő szeptemberi félévben megint elsős leszek aztán tavasszal nyomom a második félévet ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#111) VladimirR válasza Esmein (#110) üzenetére


VladimirR
nagyúr

igen, valahogy igy -- de hogy elsos leszel, vagy masodikos, az passz -- viszont inkabb nezz felevhez nem kotott, vagy mas felevhez tartozo elofeltetel nelkuli targyakat, azokbol jobban jon a kredit
de azert meg gondold at, hiszen igy mindig lemaradasban leszel magadhoz kepest - meg lehet, hogy hulyesegeket irok es igy be sem iratkozhatsz masodik felevre, imho merulj el a tvsz-ben

(#112) Esmein válasza VladimirR (#111) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ha nem számít semmit ez a félév akkor minek megyek be ? Melegedni meg a bérlet miatt ? Igazából kell ez a félév mert szeretnék szemptembertől ismét kolleros lenni. Ha minden igaz már megvan 15 kreditnyi cucc, ha felvesznek cisco-ra.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#113) VladimirR válasza Esmein (#112) üzenetére


VladimirR
nagyúr

cisco-rol jut eszembe mi a kulonbseg az A es a B kozott?

(#114) Esmein válasza VladimirR (#113) üzenetére


Esmein
nagyúr

Fogalmam nincs :( Mondjuk én már 2 évet ciscoztam középsuli alatt szal lesz hozzá fogalmam szerencsére. Vmi olyasmi van h felvételizni kell aztán párhuzamosan nyomatni neki az at és a b-t.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#115) VladimirR válasza Esmein (#114) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mi? felveteli? hol? mit? honnan lehet errol megtudni valamit?

(#116) Esmein válasza VladimirR (#115) üzenetére


Esmein
nagyúr

Bilickinek írsz egy emailt, egész készségesen válaszol a rendesen feltett kérdésekre :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#117) VladimirR válasza Esmein (#116) üzenetére


VladimirR
nagyúr

haaat, aszem ezzel meg varok egy evet, mert megneztem az elofelteteleket :(
na mindegy, ezt mindenkeppen meg akarom majd csinalni

(#118) szekreny válasza ALI_G (#105) üzenetére


szekreny
tag

Húú, megint sikerült jól szétcsapnom magam:))
Most meg world of warcraft lesz asszem a hétvégi program...

''A kő-papír-olló játék nagyon unalmas volt a papír és az olló feltalálásig.''

(#119) _Petya_


_Petya_
őstag


Ezúton gratulálok annak, aki a Mikrovezérlők és alkalmazástechnikájuk c. speckoll-t hétfő, 16-18 -ról áthelyezte péntek 8-10-re, mert így ütközik a nyelvórámmal. Minek kell a már meghirdetett, felvett tárgyak időpontjait változtatni? És ha legalább a fórumra felírnának valamit, hogy változás volt...

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#120) Rolly


Rolly
veterán

remélem mindenkinek olyan eredményesen sikerült a vizsgaidőszak mint nekem :DD. Na jó de legalább 31 kreditből 24 megvan.

(#121) _Petya_ válasza Rolly (#120) üzenetére


_Petya_
őstag

Ma megpróbáltam beíratni a kalkulus jegyemet, de Szabó nem volt az irodájában. Elvileg most volt a fogadóórája.

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#122) Rolly válasza _Petya_ (#121) üzenetére


Rolly
veterán

nekem egy áltművet illetve az adatbázisokat kell beiratnom, de nem tudom, hogy mikor és hol.

(#123) VladimirR válasza Esmein (#116) üzenetére


VladimirR
nagyúr

juteszembe: hogyan tudod felvenni a cisco-t, ha egyszer mindenbol megbuktal (es ha jol ertem ez volt az elso feleved)? elofeltetelnek ott van a szgep halozatok...

(#124) _Petya_


_Petya_
őstag

Ti le tudjátok tölteni Makay oldaláról a fóliákat?
Bővebben: link

Egyszerűen nem tudom lementeni ppt-ben, pedig valahogy biztos lehet, mert az első előadáson mondta, hogy nyomtassuk ki a diákat, célszerű egy oldalra 6-ot. De nincs fent ppt-ben, csak b*zi ppt-ből exportált acivex-es html-ben, így nem tudok vele mit kezdeni. Az egészben az a poén, hogy gyakon Linuxot tanulunk, és erre bead egy csak windows, és ie alatt használható oldalt....

Nem lett volna olyan bonyolult normális ppt-ket feltenni, vagy esetleg rendesen áttenni html-be...

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#125) Rolly válasza _Petya_ (#124) üzenetére


Rolly
veterán

Makay az rendes ürge, s az oprend se rossz tárgy

(#126) pampika


pampika
őstag

Sziasztok!

Én is csatlakoznék a szögedi infós csapathoz.Épp most jelentkezem át debrecenből,és itt is majd a programtervezőt folytatom :) Kicsit bonyolult az egész átjelentkezési macera,de mostmár kezd a vége felé közeledni.
Még kolit is kaptam,de a tárgyakkal sztem gondok lesznek,mivel nem fogadták el a diszk.mat I-t(hordozott kredit),így jövőre kell megcsinálni,és nem most a II-t :(
A kalkulus 1-2-t szerencsére elfogadták :DDD
Szal majd kedden megyek a TO-ra rendezni a beiratkozásomat,meg vmi tantárgyfelvétel szerűséget,mivel az ETR még nem ad jelszót,mivel nem lát beiratkozottnak,pedig az már megtörtént :F

Koliból melyiket ajánljátok?Megkaptam a Mórát és a Károlyit is.Nekem a Károlyi lenne a szimpibb,meg ott vannak ismik is :) Haverok is eddig inkább azt ajánlották.Az engem nem zavar,hogy nem hilton szálló szintű egyiksem,mivel debrecenben egy 10 ágyas,erősen lerobbant koliban laktam és azt is meg lehetett szokni :C

(#127) ALI_G


ALI_G
veterán

Faxom bele Máté Eörs-be, abba bele. Pénteken amikor volt az indexek leadásának utolsó hatáideje vinném be az indexemet és közölték hogy idéntől az 1-es jegyeket is be kell iratni az oktatókkal (az 1esek közül is csak azt amelyikből voltál vizsgázni). Na most nekem hiájnyzott a SZAR kareszom az indexből és közölték hogy nem áll módjukban az indexemet így bevenni:(((:(((:((( Jó akkor go M. Eörsöz, nem volt bent. Most hétfőn, azis mai napon 15 perccel ez előtt bementem a számítközpontba, ott volt Máté Eörs. Mondom hála az égenk, lehet megúszom késedelmi díj nélkül. Erre közölje, hogy miért nem mentem hamarabb, meg amúgy is miaz hogy nem tudtam hogy be kell iratni a kareszt is (jelzem, tavaly NEM kellett). Mondta hogy vigyem le a közös irodába (infós tárgyaknál ugye oda kell vinni az indexet, amiért külön lemennek a tanárok). Lementem, és NEM volt nyitva a tanszéki iroda:(((:(((:((( A TO ma 3ig van nyitva, sucks. Ha nem fogja beírni akkor marha mérges leszek. A vizsgám miatt külön mérges wok rá, mert el nem tom képzelni hogy mire adott nekem egyest. mind1. kivagyok akadva, idén már elbírta velem hitetni hogy jó fej a Máté, DE NEM.

(#128) kraftxld válasza ALI_G (#127) üzenetére


kraftxld
nagyúr

tipikus ttk....
ezért is húztam el jó messzire....

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#129) ALI_G válasza kraftxld (#128) üzenetére


ALI_G
veterán

hja...

(#130) Arhquis


Arhquis
aktív tag

Máté nekem is a ......-ben van. Mert loller modon az uccso vizsgámra olyan kérdéssort adott fel, hogy a 20 emberke csak nézelődött. És ami külön tetszett, hogy fél ora alatt hazament, kijavitott ( bocsánat, leosztályozott ) minden dogát, és felraktra az etr-re.
Ugyhogy fuck, mert ezen mulott egész doga, hogy neki éppen szar kedve volt.

(#131) Arhquis


Arhquis
aktív tag

Ja, és voltatok már bérletért? Mi 11-kor mentünk a főbejáraton, mert arrol is be lehet állni a sorba. Odamnetünk a kabáttárolohoz, mire a csaj beszol. Idézem.

''Ne adjuk le a kabátot, mert az internet 1-kor nyit, és a bérletért menjünk körbe...''

Hát én ott hejben összeestem a röhögéstől :D

(#132) VladimirR válasza ALI_G (#127) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nekem makom volt, sikerult ma elkapnom Sabo Tamast, gyorsan be is irattam vele a ket 1-est, es meg idoben le tudtam adni az indexet...

Arhquis: hova kell most berletert menni? mert annyi volt kiirva, hogy boldogasszony sgt-i iroda -- de az hun van ugyan? meg az ady teren merr lesznek? mert szerintem en mar csak 10-en veszem fel ezeket (leven ma adtam le a beiratkozasi lapot), s akkor mar ott lesznek -- de hol is?

[Szerkesztve]

(#133) _Petya_ válasza VladimirR (#132) üzenetére


_Petya_
őstag

A Boldogasszonyon csak a z EHÖK iroda van, bérletért a TIK földszintjére kell menni. Bemész a kapun, ahol a security csávó leolvassa a diákod vonalkódját, utána egyenesen, és balra. Jó hosszú sor lesz, készülj fel.

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#134) VladimirR válasza _Petya_ (#133) üzenetére


VladimirR
nagyúr

miaza, holaza tik?
sor meg ismeros, ezert szoktam mindig az utolso pillanatra hagyni, addigra mar csak 1-2 ember szokott szallingozni

(#135) khalox válasza ALI_G (#127) üzenetére


khalox
őstag

Akkor veled különösen kitolt, mert amikor nekem kellett jegyet beírni, akkor szépen elmásztam az ''irodájába'' és közöltem vele, hogy a Máté Eörsöt keresem... erre megborult az agya - mert ugye kiderült, hogy fogalmam sincsen az előadó személyét illetően, de a jelest csak be kellett írnia... :D

(#136) csoki


csoki
senior tag

vki volt ma a kalk.2 szabó féle előadásán ?
elég poén volt :D (meg fárasztó)

(#137) _Petya_ válasza csoki (#136) üzenetére


_Petya_
őstag

Természetesen! Ennél már csak Czédli dimat előadásai jobbak. De azért Szabó is hozta a szokásos formáját...

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#138) _Petya_ válasza VladimirR (#134) üzenetére


_Petya_
őstag

TIK: Az Ady téren, a BTK melletti új épület.

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#139) csoki válasza _Petya_ (#137) üzenetére


csoki
senior tag

na igen, czédlinek is van egyfajta stílusa. voltam is bent 1 előadáson, utána inkább nem mertem bemenni köv-re mert majdnem elaludtam rajta :DDD
bár zádori se egyszerű fazon :))
ezért szeretjük mi az szte-t :DDD


LOL

(#140) _Petya_ válasza csoki (#139) üzenetére


_Petya_
őstag

Czédli előadásán elaludni? :Y
Ez komoly? Mikor voltál bent nála?

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#141) csoki válasza _Petya_ (#140) üzenetére


csoki
senior tag

ööö, lehet hogy nem is Czédli volt ... :DDD
lehet Kámán, az biztos hogy dimat 1 volt most ősszel a szotéban...

ma lesz Czédli ea., de én nem megyek be:D
fent vant neten állítólag az anyag amit lead órán ...

(#142) Arhquis válasza VladimirR (#132) üzenetére


Arhquis
aktív tag

A 4-es vilivel megyel az egyetem felé, és asszem a dugonics után egyel leszálsz, és mész tovább a sarokig gyalog. Ott balra fogsz látni egy iszonyat nagy üvegépületet. Na ott kapsz meg mindent. Bérlet, diák, egyebek. De ajánlom, hogy hátulj menj, mert elöl néha szarakodnak veled. A regiről meg annyit, hogy vanakinél kell, van akinél nem.
Hülyék ott az emberek az egyetemen, de ez van :D

(#143) Arhquis


Arhquis
aktív tag

Aki tud valamit a Fraktálok geometiája tárgyrol, irja le léci, mennyire szivatós. Mert én láma nem felvettem?! :D

(#144) Arhquis


Arhquis
aktív tag

UP!

(#145) kraftxld válasza Arhquis (#143) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ha ÁM tárgy akkor 20-áig leadhatod. Guglizz kicsit a fraktálokról. Képnek szépek, de elég horror matek alapjuk van :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#146) Khraath


Khraath
csendes tag

Ahogy láttom idén mindenki a kalkulussal volt elfoglalva. Ahhoz képest, hogy nálunk még Dimatból volt a nagy derbi:). Igaz, hogy a kalkulus sem volt kutya.

(#147) _Petya_ válasza Khraath (#146) üzenetére


_Petya_
őstag

A dimat I könnyű volt, elsőre 3-as lett, de a II nehezebb lesz, ahogy látom. Ja és persze a kalkulusII... Hétfőn már zh-t írunk helyettesítésées integrálásból, előadáson nem volt szó róla, gyakon pedig a gyakvez 2 perc alatt elmondta, senki nem érti, nem baj, feladatok...

Viszont Prog1-ből már majdnem kész a kötprogim :D
És az Oprendszerek se lesz durva szerintem, legalábbis a gyak biztos nem...

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#148) Khraath válasza _Petya_ (#147) üzenetére


Khraath
csendes tag

Prog I. nem nehéz, főleg, ha már láttál valaha OOP-t. A zh-n érdemes vigyázni, mert van néhány gyaktanár, aki rendesen belehúz.
Az Op.Renddel sem árt vigyázni, a shell prog. nem olyan könnyü, mint amilyenek látszik. ZH-n adhatnak trükös feladatokat is!!! Persze, ha gyakorolsz, vagy sürübben használsz linuxot, akkor nem lehet gond.

(#149) _Petya_ válasza Khraath (#148) üzenetére


_Petya_
őstag

Háát, OOP-t még nem láttam, Javadoc-ból összehoztam a kötprogit, már csak azt kell megoldanom, hogy tidjon konzolról beolvasni, nem lesz könnyű...
Gyakon Geránál vagyok, előző félévben SzAr-on voltam nála, nagyon rendes volt...
Ha jól tudom, mindenki ugyanazt a zh-t írja, nem?

Opr: Nem látszik nehéznek, összesen 120 dia. Elér régóta linuxozom, de a bash programozáshoz nem igazán értek, de a regexp talán megy. Milyen kötprogi szokott lenni oprendszerekből?

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#150) pampika


pampika
őstag

Sziasztok!

Kéne egy kis segítség,diszk.mat 2. gyakvezír ügyben.Kit ajánlotok?
Waldhauser;Tritz;Hartmann;
Jelenleg náluk van még hely,és holnapig el kéne intézni a mindenféle jelentkezésemet.
(azért ilyen későn bajlódom a tárgyfelvétellel,mert közelről sem olyan egyszerű és gyors az egyetemek közti átjelentkezés,mint azt sokan odafenn,a bársony fotelben gondolják :( )

A Fejér terem az merre van?Mert épületet sajna nem írtak az etr-ben :F

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  SZTE Infósok topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.