Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:41:15

LOGOUT.hu

A Sony 2010. május 11-én bejelentette a MILC (tükörnélküli cserélhető lencsés) fényképezőgépcsaládjának első két tagját, a NEX-3, és NEX-5 gépeket, APS-C méretű szenzorral. A piaci várakozásnak megfelelően az APS-C vázak rövid, de gyors evolúciója után 2013.október 13-án megjelent az első full frame méretű érzékelővel szerelt Sony MILC ILCE-A7 néven. Az összefoglaló a rendszert átlátni próbál segítséget nyújtani.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82) madgie válasza sebgutkopf (#77) üzenetére


madgie
titán

Ha nagyon fontosnak tartod, akkor túrd át alaposan a netet egy 5N szervizkönyvért. Nekem sikerült beszerezni a GH1-ét, benne van, hogy lehet a gyári firmware-nél is megváltoztatni a régiót (főpanel csere esetén fontos, mert egyféle főpanel van, de vagy négyféle váz... amcsi, európai, japán meg mittomén)

Persze kevés az esélye, hogy megtalálod, meg eleve kockázatos minden ilyen szintű buhera, arról nem is beszélve, hogy hiába szeretnél 60p-t, az interferál az itthoni világítással: minden beltéri, mesterséges fényforrást tartalmazó videód remegne, villódzna. Szerintem maradj az 50p-nél jóa' :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.