Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Segítsetek (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Bogyó


Bogyó
csendes tag

Sziasztok!
Van egy problémám és a segítségeteket kérem:
szerintetek akkor mi van ha elindítom a gépem és amikor a meghajtókat keresi a cd-íróm miatt megáll és nem hajlandó tovább folytatni a butolást.És ha véletlenül mégis bebutól akkor meg azt jelzi hogy a cd-író foglalt/olvasás lámpa villog mintha lenne benne cd,de nincs.Szerintetek mit lehet ilyenkor tenni?
Válaszaitokat előre is köszönöm.
Bogyó

(#2) The_Tom válasza Bogyó (#1) üzenetére


The_Tom
senior tag

Eddig ment rendesen es egyszercsak jelentkezett ez a dolog, vagy vmi motyoszolas tortent a gép belsejeben??

Üdv.

Szerintem.

(#3) McJames válasza Bogyó (#1) üzenetére


McJames
senior tag

1. A CD-ROM-ban nem kell benne hagyni a lemezt
2. A BIOS-ban a bootolható egységek sorrendjén változtatni kellene, de leginkább a CD-ROM-ot egyelőre kivenni a listából.
3. Ha nem a fentiek egyike a baj forrása, akkor hardwares a gond szvsz: jumper, kábel és/vagy eszköz-inkompatibilitás ellenőrzés a gyártói és egyéb honlapokon.

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#4) Ketama válasza Bogyó (#1) üzenetére


Ketama
aktív tag

Nincs véletlenül fordítva rádugva az IDE kábel?

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#5) Bogyó


Bogyó
csendes tag

attól lehet hogy a táp nem bírja?mert amikor kihúztam a káblokat belőle és újra visszadugtam akkor ment

(#6) bz


bz
tag

vagy rosszul volt bedugva...

(#7) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Szerintem is fordítva/rosszul volt csatlakoztatva a kábel.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#8) Ketama


Ketama
aktív tag

Floppynál könnyebb kideríteni, mert ott vagy folyamatosan világít (ide), vagy elfüstöl (táp). :DD

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#9) Biaggio


Biaggio
őstag

Nekem volt hasonló problémám, először még segített a szétszedés, tisztogatás, néhány ilyen alkalom után sajnos ment a szemétbe :(
Próbáld meg megtisztítani belülről, hátha segít :P

(#10) J.J. András válasza Biaggio (#9) üzenetére


J.J. András
őstag

menjél fel a 8dikra,aztán adjál a JIMMYnek sok pénzt,és akkor lesz új CD íród:)))
csumi:J.J. András

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Segítsetek (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.