Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) leytner válasza mz.x523 (#48) üzenetére


leytner
csendes tag

Na az enyémet én meg még szét se szedtem. :DD Viszont portalanítás céljából szerintem előbb-utóbb szétfogom. :DDD De egyelőre még egy kicsit fosok, hogy elbarmolok rajta valamit. :D

(#52) bandiras2


bandiras2
senior tag

Én eddig jutotam a saját projektemmel:
[link]
[link]
[link]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#53) bandiras2 válasza leytner (#51) üzenetére


bandiras2
senior tag

Nem kell parázni a szétszedéstől, szétjön könnyedén. Amíg nem állsz neki átalakítani, addig nincs mitől félned, olyan mint a PC, csak sokkal debilebb módon van összerakva.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#54) XuChi válasza bandiras2 (#52) üzenetére


XuChi
addikt

Nekem egyenlőre a költözésem miatt parkoló pályára állt a dolog. Amint átköltöztem, berendezkedtem, felújítottam akkor folytatom a dolgot.

(#55) bandiras2 válasza XuChi (#54) üzenetére


bandiras2
senior tag

privi ment

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#56) tony95


tony95
csendes tag

Ez lol.
De teccik.

(#57) Simi121


Simi121
aktív tag

Mutatok én is egy megoldást :D

kép1 , kép2 , kép3

Az egyik blokk egy saját készítésű a másik a leírásban is szereplő vizhűtő rendszerből származó 2-es blokk.

Simi

(#58) Phvhun


Phvhun
őstag

Nem jók az írásban a képek.

(#59) XuChi válasza Phvhun (#58) üzenetére


XuChi
addikt

törölve lettek az oldalról és azért nincsenek már meg :R Régebben jók voltak:D

(#60) k.mamut


k.mamut
csendes tag

A megoldás: [link]

"Mindenre van megoldás, csak az elérési utat kell megtalálni."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.