Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lsebestyen


lsebestyen
addikt

:O már az első mondat epic fail

(#2) Vakegérke válasza lsebestyen (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ízlés dolga. Nekem tetszik. :K

Inkább a kínaiak nem tetszenek, főleg a főszereplő csontváz. Brrr...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Engem mondjuk nem zavarnak az ázsiai lányok, semmilyen téren, meg ami azt illeti, vannak köztük nagyon szépek. A klipben szereplő abszolút szubjektíven, de nekem nem tetszett, de hát ez van :)
Viszont ez a zene... megleptél vele. Igazából az egész szám a basszus monoton (és egyébként műanyag) dübörgésére van felépítve, tipikusan olyan zene, amit a brutális mélynyomóval megspékelt hangtechnikás autókban szoktak egyesek üvöltetni, hogy az egész utca hallja, ott a basszus rezegteti az ablakot, aztán a többi nem számít. Nem látom, hogy bármi kreativitás lenne benne zenei téren, sorry...

(Gondolkoztam, hogy írjak-e egyáltalán, főleg ilyen negatívat, de aztán írtam... végül is, ez csak az én véleményem, csupán meglepett a dolog, ismerve a zenei ízlésed ilyen-olyan darabjait :)

(#4) Z86


Z86
őstag

A kommentekben írják magyarázatot:
"asszem kínában vagy japánban lett forgatva. ezér van ez a sok ferdeszem :)"

(#5) Gergő_ válasza Szten Márs (#3) üzenetére


Gergő_
őstag

Egyetértek, én sem kedvelem ezt a duborgős stílust, talán ezzel a kivétellel:[link]

(#6) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A dübörgést, meg minden mást kiszorít Tibi éneke, legalábbis nálam. Nekem bejövős.

Ami viszont a kínaiakat illeti, nagy divat lett mostanában a zenészek körében, hogy szerepeltetik őket a klipekben. Túl tömény a jóság, és ez is le fog csengeni, mint divat.

Ha már Tibi szerelemről énekel, akkor legalább egy gusztusos csaj lenne szerelme tárgya.
Már bocsásson meg a világ, főleg a kínaiak, de ez a csaj minden, csak éppen gusztának nem mondható.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Szten Márs válasza Vakegérke (#6) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

"A dübörgést, meg minden mást kiszorít Tibi éneke"

Mondjuk nálam nem, de ha így lenne, az sem lenne zeneileg ideális, mert a hangszereknek (vagy elektronikus zajkeltőknek) és az éneknek együtt kéne működnie, akkor jó az egész... na meg akkor már a capella zenét hallgat az ember, ha az éneket akarja csak :) Mondjuk gyönyörű is tud lenni az... te magad mutattál nekem egy a capella Amazing grace-t pl :)

(#8) Vakegérke válasza Szten Márs (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Éppen ezért kéne ha nem is megértened, elfogadnod azt, hogy képes vagyok szelektíven hallgatni.
Tudod, olyasmi ez, mint amikor egy zsúfolt helyen beszélgetsz a partnereddel. Nagy a zaj, mégis ki tudod szűrni a lényeget.

Lehet vitatkozni, kritizálni Tibi alkotását, rendíthetetlen vagyok.
Nekem tetszik. :K

Ami pedig azt illeti, ez a zene, avagy lefosztva a zenét ének, soha a büdös életben nem fogja túlszárnyalni azt, amire utalsz. :N
Aki kíváncsi rá, hogy mire gondolunk, majd rákeres.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) #43960832


#43960832
törölt tag

Ki tolja most ezt a csávót amúgy? Csapból is ez folyik. :F

(#10) Vakegérke válasza #43960832 (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem családi vállalkozás. Egész jó stúdiójuk van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) j0k3r! válasza Gergő_ (#5) üzenetére


j0k3r!
senior tag

azert john frusciantet ne emlitsuk mar egy lapon evvel a tibi gyerekkel...

some men just wanna watch the world burn...

(#12) amanoba


amanoba
őstag

Nekem kaszatibi személyével van problémám.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#13) Vakegérke válasza amanoba (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elmondanád, hogy mi?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) amanoba válasza Vakegérke (#13) üzenetére


amanoba
őstag

Nem szeretem ahogy megnyilvánul, valamiért irritál..antipatikus.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#15) Vakegérke válasza amanoba (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

A "zacskós" gatyája számomra sem tetszetős.
Beszélnél a többiről?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) amanoba válasza Vakegérke (#15) üzenetére


amanoba
őstag

A klipet nem láttam, igazából, mint ahogy a #2ben is írod, ízlés doga..
Nem akarom körbemagyarázni, szinte nem is ismerem, láttam egyszer-kétszer a tvben, ennyiből alakult ki a véleményem.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#17) Vakegérke válasza amanoba (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rendben, köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) Kassadin válasza #43960832 (#9) üzenetére


Kassadin
addikt

Ki tolja a sok celebet/celebk*rvát? A szennymédia.

(#19) #43960832 válasza Kassadin (#18) üzenetére


#43960832
törölt tag

+1

(#20) Mr X


Mr X
veterán

Ha jól rémlik, kihívták Tokióba egy szerződéssel, aztán (majdnem) hoppon maradt. Ott kint készült a klip. Elég nehéz lett volna magyar lányokat szereznie arrafelé. A szám nekem is tetszik, bár alapvetően nem vagyok oda a stílusért.

Amúgy aki hallgatja a Morning Show-t, az hallhatta Tibit is időnként. Nekem fekszik a humora. egyáltalán nem antipatikus a számomra a srác.

(#21) xlife11


xlife11
senior tag

Az a kínai csaj aki a képen a kaszatibi mellett áll az pont magyar :) Megasztárban volt, a nevére nem emlékszem, de a VIVA TV-n megy elég sokszor.Szvsz a kaszatibi beképzelt, főleg a beszédstílusa irritáló számomra, a zene pedig nem rossz.

(#22) Vakegérke válasza xlife11 (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak összeáll a kép.

Szóval Japánban forgatott klip magyar csajjal, aki még véletlenül se visel magyaros vonásokat.
Akármilyen náció a csaj, egy kicsit riasztó. Van rajta hús egyáltalán?

"... a zene pedig nem rossz."
Ez a lényeg. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) xlife11 válasza Vakegérke (#22) üzenetére


xlife11
senior tag

Eszembe jutott a neve, valamilyen Hien.De ez a lényegen nem változtat :K

(#24) tildy válasza Vakegérke (#6) üzenetére


tildy
nagyúr

Egyreszt nem kinai, hanem vietnami szarmazasu. Mindezek mellett szuletesetol kezdve Magyarorszagon el. PErfekt beszel magyarul. A helyedben inkabb buszke lennek ra :U

Masreszt mi a bajod vele? Vietnami szarmazasu es?

A multkori figyelmeztetesed utan en a helyedben nem irnek hasonszoru bejegyzest.. Kar mentegetned magad, sut a rasszizmus es a magyarkodas a szavaidbol.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25) Vakegérke válasza tildy (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Remélem megbocsájtod nekem, hogy továbbra sem leszek büszke arra a nem érdekel kire.
Másrészt figyelmesebb is lehetnél, hiszen már leírtam, hogy mi a bajom vele:
"Akármilyen náció a csaj, egy kicsit riasztó. Van rajta hús egyáltalán?"

Ami pedig korántsem burkolt fenyegetésedet illeti, eljárásod gusztustalan volt. Te voltál az, aki indukáltad a feszültséget, és miután elérted a célod, szaladtál sírni a modker-be, hogy az a csúnya Vakegérke mit művel.
Kicsinyes módszer a benned lappangó agresszivitás levezetésére.

Végül azt kell mondjam, semmi közöd hozzá, hogy ki(k)ről, mi(k)ről mi(ke)t írok saját blogomba. Ezt nem Te fogod megszabni.

Egyet tehetsz, bizonyára nem lesz nehéz számodra, talán még örömet is okoz.
Figyeld írásaimat, megszólalásaimat, megnyilvánulásaimat, kövess árnyékként. Bizonyára találsz majd olyan szót, kifejezést, mondatot, ahol elragadtatom magam, és máris spurizhatsz a modker-be, hogy bepanaszolj, és elintézz nekem egy jó kis kitiltást.

Magyarkodom? Miért ne tenném? Hiszen magyar vagyok.
Én igen. :K

Tessék, magas labda. Szítsd a feszültséget, aztán ha eléred a célod, tedd, amit tenned kell.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) Vakegérke válasza xlife11 (#23) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem nem Hien. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27) tildy válasza Vakegérke (#25) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha alapelvet serto , (peldaul faji vallasi vagy egyeb hovatartozast) akkor igen, megyek a modkerbe szolni. Majd ok dontenek. Tehat nem irhatsz barmit a blogodba, igaz valoban nincs kozom hozza, max felhivhatom ra a modik figyelmet , mint ahogyan multkor is tettem,mikor is parhuzamosan ment a topikodba iras, es a modkeres keres.

Boven eleg ha az alapelvek megszabjak, hogy ... nem en szabom meg.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28) Vakegérke válasza tildy (#27) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ismétlés, ha már nem vagy hajlandó észrevenni:

"Te voltál az, aki indukáltad a feszültséget, és miután elérted a célod, szaladtál sírni a modker-be, hogy az a csúnya Vakegérke mit művel."

Itt a vége, fuss el véle.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29) tildy válasza Vakegérke (#28) üzenetére


tildy
nagyúr

Eszrevettem, csak nem ertek egyet vele.

Nem en irtam ugyanis a feketere, hogy izeke, es hasonlo szavakat. Sem azt, hogy mit keres egy ksi kinai a Kasza Tibi mellett, miert nem magyar lanyok vannak.

Feszultsegindukalas? Korantsem.

Masok szerint is volt azon hozzaszolasodban (odaat) rasszizmus. Ha nem lett volna, valoszinuleg nem kapsz figyelmeztetest sem. Amit nem en adtam, a modok is hozzam hasonloan lattak.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30) Vakegérke válasza tildy (#29) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne mosd a szennyesedet, az én szememben foltos marad. Ja, és mondtam is valamit.

"Itt a vége, fuss el véle."

Ha nem lenne egyértelmű, akkor lefordítom.
A továbbiakban nem kérek belőled.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31) tildy válasza Vakegérke (#30) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem mostam a szennyesemet, es ha szerinted foltos maradt , az sem erdekel .
Viszont megkertel valamire, innentol azt tiszteletben tartom.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#32) xlife11 válasza Vakegérke (#26) üzenetére


xlife11
senior tag

http://2.bp.blogspot.com/-I8Vipo8BCvo/Tg5I4O2cNHI/AAAAAAAABNg/SHJ1c4evWU8/s640/Hien+2011+07+01.jpg

ezen a képen nagyon hasonlít rá, na mindegy, és bocsi hogy nem linkelgetek csak telefonról írok...

(#33) Vakegérke válasza xlife11 (#32) üzenetére


Vakegérke
veterán

Semmi baj, így is láttam a fotót. :)

Nem volt könnyű, de találtam valamit.
"Az új dal nem csak zenei világában különleges, hanem megvalósításában is, hisz a zeneszerző-énekes a nemzetközileg elismert kínai DJ Kevin Shaoval készítette el a Nem kell más című számot, melyhez a videoklipet szintén Kínában forgatták. Tibi oldalán pedig a nagyon szép kínai modell, Apple látható, akivel a zenész kínai tartózkodása során többször is együtt dolgozott."
Forrás

Így már érthető a kínai statisztéria. Azt hittem, hogy Tibi a divatot követi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#34) lsebestyen válasza Vakegérke (#33) üzenetére


lsebestyen
addikt

Mögötte meg Androidok vannak:D :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.