Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Isten éltessen még nagyon sokáig! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#2) westcoastog


westcoastog
veterán

Isten éltessen még jó sokáig! :R

(#3) localhost


localhost
Közösségépítő

Igyekezz, húzz bele, mert ha nem sietsz, utolérlek!
(novembertől én is az Ötösselkezdődőek klubjában tolom majd!)

Isten éltessen sokáig!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Nagyon boldog születésnapot kívánok Neked, Vakegérke! :R
Maradj még nagyon sokáig köztünk ugyanilyen gyermeki szellemben és örvendeztess meg minket legalább tízszer ennyi remek írással! :C

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mindenkinek köszönöm. :)

művésznő4: A képen is látható, holnap reggel is lesz valami. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) művésznő4 válasza Vakegérke (#5) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Alig várom! ;)

Viszont a képen hogyhogy más az avatarod? :F
Van egy sejtésem, csak...:B

(#7) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Isten éltessen sokáig! :R

(#8) Vakegérke válasza művésznő4 (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyszerű a megoldás. Lementettem az oldalt, és az avatar gif-jeit lecseréltem ezekre. Oldal megnyit, és láss csodát. ALT+PrintScreen, IrfanView megnyit, CTRL+V. Innen már csak a kivágás, méretre idomítás a poén, de ez a progi mindent tud. Képek feltöltése, beillesztése, és kész is.

rolkaDb: Köszönöm. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) Dany007


Dany007
veterán

Boldog Születésnapot!
Nemsemmi! Én csak remélni tudom, hogy megélem ezt a kort, talán még picit többet is! : )
Így majd fele annyi idősen is messzinek és távolinak látom az 5-10 évvel ezelőtt történt eseményeket is az életemben. Hát akkor vajon mit szólhatsz te... Ami nekem régi, 10-15 éve történt, az nálad mintha tegnap lett volna, ami neked régi 20-40 évvel ezelőtti, na az meg nekem egyenlőre felfoghatatlan.
Szóval milyen érzés ennyi idősen visszagondolni a gyerekkorodra? Mert nekem már most is nagyon messzinek és réginek tűnik... Mi lesz később... :)

(#10) művésznő4 válasza Vakegérke (#8) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Azt gondoltam, hogy te szerkesztetted meg egy programmal. Igazad van, én tettem fel rosszul a kérdést. :) Úgy értettem, hogy hogy nem EZ az avatarod?
Az adatlapodat és a rangodat elnézve, már rég megérdemelnéd az egyéni avatart...:F

(#11) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Isten éltessen.

(#12) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm az újabb jókívánságokat. :)

művésznő4: Igen már rég megkaphattam volna ezt az aranyos egérkét, csak rosszalkodtam. Volt pár kitiltásom, amelyek elodázták a dolgot. Talán majd jövőre.

Dany007: Sajnos, vagy hál' Istennek, a memóriám penge. Totyi koromból is vannak emlék képeim, cirka 2-3 éves koromtól pedig úgy él az emlékeimben minden, mintha filmet néznék. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) Dany007 válasza Vakegérke (#12) üzenetére


Dany007
veterán

Az szép! :)
Nekem kb. 5-6 éves koromból van az első halovány emlékem. Persze van pár dolog amire én is pontosan emlékszem...
De mégis milyen érzés? :P Úgyértem, hogy nekem ez a 10-15 éves visszatekintés is nagyon nagyon soknak tűnik... Neked milyen 40 évet visszatekinteni? Nagyon távolinak tűnik? vagy annyira nem? Vagy méginkább? :)

(#14) #24889344


#24889344
törölt tag

Boldog szülinapot.

(#15) művésznő4 válasza Vakegérke (#12) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Jaj, értem. Sajnálom. =(
Remélem, figyelembe veszik majd a jó magaviseletedet és megkapod a hőn áhított egérkét. :R

Nem semmi! :Y Bár én emlékeznék ilyenekre. :) A leghamarabbi emlékképeket talán 3-4 éves koromtól tudnám visszaidézni. Pedig hát azért van egy jó pár év köztünk. Nagyon irigy vagyok. :B

[ Szerkesztve ]

(#16) Lenry


Lenry
félisten

boldog születésnapot :) :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17) Ice!?


Ice!?
őstag

Nagyon Boldog Születésnapot a Logout egyik legértékesebb tagjának.!:R

(#18) Vakegérke


Vakegérke
veterán

sanan: Köszönöm. :)

-------------------------------------------

Ami az emlékezést illeti, nem érzem távolinak a velem történt dolgokat.
Érdekes dolog ez. Emlékszem például Gyöngyi nevű kutyánkra, és érzem a tenyeremen bundája selymes tapintását, érzem a képemen nyalintását, látom őt.
Filmet látok, amelyben én vagyok a főszereplő, és előre tudom, hogy mi fog történni. Érintések, illatok, érzések. Annyiszor élem át, ahányszor csak akarom.
Sajnos így van ez a negatívumokkal is.
Nagyanyám koporsóban a ravatalon. Látom sápadt, beesett arcát, hallom a fedél koppanását, ahogy ráillesztették a koporsóra, érzem a tömjén illatát...
Életem nagy szerelme kijelentette, hogy maradjunk csak barátok. Látom sajnálkozó arcát, tenyérrel kifordított kezeit, hallom bársonyos hangját, érzem szívem heves lüktetését, érzem lelkem fájdalmát.
Lehet válogatni. Mint egy zsibvásárban.
Tessék, csak tessék, lehet válogatni! Szép emlékeket akar, drága uram? Van bőven. Tragikusak is vannak, turkáljon kedvére. Ingyen adom, megfizette az árát akkor, amikor megszületett...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) CséZé


CséZé
őstag

boldog szülinapot!

(#20) szablya


szablya
tag

A Jóisten éltessen sokáig, boldog 59-et :)

Hosszú még az út, kitartást hozzá!

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#21) Gergő_


Gergő_
őstag

Boldog születésed napját!

(#22) Eastman


Eastman
őstag

Nagyon sok boldogságot Vakegérke!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#23) Dr. Oid


Dr. Oid
aktív tag

Boldog születésnapot!

Ezennel kezdeményezem az "Egyéni avatart Vakegérkének" csoport megalapítását :)

(#24) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm az újabb jókívánságokat. :)

Bozodi János: Köszönöm, de ne tedd. Anno megtette ezt már Gergő_ barátunk, az orrára koppintottak.
Én sem vagyok kivétel. Rosszalkodtam, viselem a következményeit.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Isten éltessen!

I humbly and respectfully decline™

(#26) Wictor


Wictor
senior tag

Boldog születésnapot! Még egyszer ennyit minimum! :)

(#27) nem_tom


nem_tom
őstag

Nagyon Boldog Születésnapot!

(#28) talmida


talmida
Közösségépítő

BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NEKED! :K

egy kis kenyérkével :D , mert úgy tudom, hogy azt szereted.

meg egy kis tortával ;)

IN GOD WE TRUST!

(#29) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm az újabb jókívánságokat. :)

Tudtam én, hogy hova kell regisztrálni... ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Boldog születésnapot Vakegérke. Maradj még sokáig itt.

(#31) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Nagyon boldog születésnapot és további jó egészséget az írásaidhoz! :C :C :C

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#32) malwy


malwy
senior tag

Boldog szülinapot! Öröm olvasni, látni olyan embereket, akik 59 évesen nem égtek ki, és dúl bennük az élet.
A hatvanadik az különleges szülinap lesz:)

(#33) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

Boldog Szülinapot Vakegérke! :) Még sokat, így köztünk :) Stílusosan cicás színes képeslapot kapsz tőlünk :B

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#34) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm az újabb jókívánságokat. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Isten éltessen sokáig! :C

Csak remélni tudom, hogy 59 évesen én is ilyen lélekben friss leszek. Örülök, hogy nem keserített meg az élet. Gratula. :R

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#36) ABnormal


ABnormal
őstag

Boldog szülinapot !

(#37) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm nektek is. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#38) 33as


33as
senior tag

Boldog szülinapot!

...mondjuk még nem "ismerjük" egymást de olvasgatom az írásaidat rendszeresen!

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#39) localhost


localhost
Közösségépítő

Egy kép és....

... egy [link]

Motto: Vigyázz, mert jön az Ötvenkilences!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#40) Vakegérke válasza localhost (#39) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jól nézünk ki, kórháztól indul. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#41) localhost válasza Vakegérke (#40) üzenetére


localhost
Közösségépítő

... és a temetőnél ér véget: MEGALOL! :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#42) gooool


gooool
őstag

Így a nap végén én is csatlakozok a kívánósok sorába. :DDD

Isten eltessen még vagy további 59 éven át hasonló egészségben.Jah és a füled érjen a bokádiiiiig... ;] (nem akartam másképp fogalmazni ;) )

Üdv, Balázs

(#43) myteve válasza localhost (#41) üzenetére


myteve
csendes tag

"az élet villamosa." :)
egyébként még sok-sok ilyet. :)

(#44) Vakegérke válasza gooool (#42) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, de eszem ágában sincs 118 évig élni.
Hacsak nem annyi van nekem kimérve akár jutalomként, akár büntetésként.

Isten tudja, és én nem vagyok kíváncsi döntésére. :)

myteve: Köszönöm. :)

33as: Majdnem kifelejtettelek: köszönöm. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#45) ferensz


ferensz
senior tag

Így egy kicsit megkésve, ám elkésve nem, nagyon nagyon boldog szülinapot!

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#46) Vakegérke válasza ferensz (#45) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#47) The DJ


The DJ
addikt

Boldog Születésnapot Kívánok Neked és remélem még nagyon sokáig itt leszel köztünk a logouton, hogy mi is minél több bölcsességet és élettapasztalatot szívhassunk be a hozzászólásaidból és írásaidból :R

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#48) művésznő4 válasza The DJ (#47) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Ezt nagyon szépen mondtad. :B :R

(#49) Vakegérke válasza The DJ (#47) üzenetére


Vakegérke
veterán

Osztom én még az észt, meg minden izét, ne aggódj.
Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#50) Daweee


Daweee
őstag

Boldog szülinapot így utólag is, nem voltam gépközelben anno, most találtam rá az írásodra. :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.