Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) sKata™


sKata™
csendes tag

Tim82: az állatok nem szándékosan terjesztenek betegségeket, nem akarják kiirtani az emberiséget. ( eszükbe sem jutna, mert ugye "nagyon buták")Azzal hogy valaki felrúg egy-kettőt, azzal nem segít a dolgon. Ha megoldást akarunk találni a problémára, inkább az jusson eszünkbe, hogy az ember elvileg a legintelligensebb lény, és valószínű, hogy van más megoldás is.

Aranyos történetek:) Nekem (Székesfehérváron) a varjak tekintetében vannak érdekes tapasztalataim. Reggelente, ahogy megyek a suliba szoktam nézni őket, ahogy egy-egy fára rátelepednek, de úgy, hogy szinte csak egy nagy feketeséget lát az ember. Aztán hirtelen egyszerre felrepül- hiánytalanul- az összes ( miközben én persze halálra ijedek, mert épp a fa alatt mentem el), és teljes összhangban repülnek tovább. Aztán néha olyanok, mintha az égben fogócskáznának vagy érdekes alakzatokban repülnek. Mintha minket akarnának szórakoztatni. ( Lehet csak én veszem ezeket észre?:D)
Minden esetre én is rástartolok, ha elmegyek egy fasor alatt, mert ők is meg tudják bombázni az embert. Bár eddig szerencsére még nem jártam nagyon pórul:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.