Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Valaki homályosítson már fel: mi az a UT3 Black? UT3+Titan Pack újradobozolva, vagy mi?

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#2) Enton


Enton
addikt

Az a baj, hogy most van mivel játszani, a nyár közepén miért nem tudnak ilyeneket csinálni.
Egyedül a Crysis Wars-ra emlékszem, hogy lett volna ilyen.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#3) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

10 centért még meg is veszem az ingyen hétvége után. ;]

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#4) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Bocs, de számomra nem világos ez az ingyen hétvége. :F Mi ingyenes? Leszedni a játékot? Vagy mi? Nekem megvan a játék, bár tény, hogy nem sokat játszom vele, de akkor számomra gondolom itt ez semmi előnnyel nem jár. :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#5) ollie válasza PowerBuldog (#4) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ingyen lehet játszani a hétvégén. Nyilván ez csak azoknak előny, akik még nem vették meg a játékot. A hétvége leteltével pedig nem fog nekik tovább működni a játék, hacsak nem fizetnek érte.

(#1) ]Phobos[: csak annyi a különbség, hogy benne van a Titan pack. De mivel az amúgy is ingyenes (és a Steam-en automatikus az update), nincs jelentősége.

[ Szerkesztve ]

***

(#6) denieBoy válasza ollie (#5) üzenetére


denieBoy
tag

Így van, ingyen letöltheted a full verziót a Steamen keresztül, és játszhatsz a Steam szervereken egész hétvégén. :)

(akinek meg van a game, annak nem kell letöltenie teljesen, van rá trükk, lásd az unreal fórumát)

Egyébként maga a Steam mást nem csinál, csak összefogja az online játékokat és elvileg több hivatalos szerveren van lehetőség a játszódára.

Az Unreal alapban gamespy regelést kér az online játékhoz, nekem sok gondom volt vele, féléve a Steamnél nyomom és megy minden flottul.

:)

DaVe

(#7) ]Phobos[ válasza ollie (#5) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Tehát akkor nem újradobozolt lehúzlak edisön?

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#9) ollie válasza ]Phobos[ (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem. Sőt a retail UT3 kulcsot akár be is regelheted a Steam-be.

***

(#10) ]Phobos[ válasza ollie (#9) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Helyes! Akkor nem kell megint pénzt költenem egy olyan játékra, ami amúgy csalódás, és nem is jáccom vele :DDD

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#11) ]Phobos[ válasza ollie (#9) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Még egy kérdés, annó nem volt gépem alá, de a game már megvolt, így haver regelte be, és utána néztünk, hogy nem lehet nicket változtatni. Viszont ha steambe is beregelem, akkor a steames nickname bármi lehet ugye?

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#12) ollie válasza ]Phobos[ (#11) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sajnos nem tudom, de gondolom igen.

***

(#13) ]Phobos[ válasza ollie (#12) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Köszi! :R

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#15) atee


atee
őstag

A baj csak az, hogy elég gyenge ez a játék. A klasszikus UT99 ami a világ egyik legjobb játéka az pedig ingyen is játszható.

D-day 2002-01-04 01:54

(#16) ]Phobos[ válasza atee (#15) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Így van, sőt az 2k3 nekem nem jött be, de a 2k4 is jó, csak kicsit más a feelingje. De az UT3 nagyon felejtős :(

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#17) StoneBridge válasza atee (#15) üzenetére


StoneBridge
senior tag

A klasszikusok valahogy mindig is jobbak maradnak, mivel azzal valószínűleg többet játszott az ember, mélyebb nyomokat hagyhatott.
Egyébként meg, ha UT '99: Morpheus pálya, InstaGib fegyver - na ezzel annyit toltuk, hogy valami eszméletlen és a mai napig örömmel vesszük elő egy-egy összeröffenés esetén. :K

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#18) ollie válasza atee (#15) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az eredeti UT-re gondolsz? Hát az barátom nem ingyenes, a mai napig is kereskedelmi forgalomban van.

***

(#19) atee válasza ollie (#18) üzenetére


atee
őstag

Nem ingyenes ez igaz, de már volt újság melléklet is a játék. Szóval gyakorlatilag ingyen beszerezhető.
Mellesleg akkoriban még nem volt semmi különleges védelem és lehetett játszani a W@rez verzióval is.
Aztán végül mégis szinte mindenki meg vette mert akkora klasszikus, hogy kötelező darab, örök emlék.

D-day 2002-01-04 01:54

(#20) ollie válasza atee (#19) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát ha már megvan az UT3, onnatól kezdve azzal is ingyen játszol, ezért nem értem a megjegyzésed.

***

(#21) atee válasza ollie (#20) üzenetére


atee
őstag

Ja értelek. Az nincs meg és nem is tervezem. a 2k3 megvan még, de az se hozta azt amit vártam.

D-day 2002-01-04 01:54

(#22) ]Phobos[ válasza StoneBridge (#17) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Legjobb DM-Map!!! Insta LMS meg alap mod, neten is.

ollie:
Amúgy szerintem meg lehet tört UT99/UT2k4-el tolni neten, ha nem indítod el a játékot install után, hanem egyből felrakod a patchet, akkor mennie kell. A serial meg tökmind1. Viszont ha elindítom a játékot még a patch előtt, már kéri utána a CD-t ;] - és hiába törlöm ki az inf fájlokat. UT99-ből meg a "legújabb" szerverek eleve unoffical patch-el mennek. Ami durva, hogy még mindig vannak 99-es béta meg demo szerverek. Persze tudom, hogy azokat is agyon modolták már, de hogy ennyi ingyenélő sutyerák legyen a fejlett "nyugaton", na ez a vérciki.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#25) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Ja, igen, félreértések elkerülése végett eredeti szoftverekről beszéltem :)

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#26) fpeter07


fpeter07
veterán

Nekem megvan a játék, apróra is feltettem már, de sztem sokkalták érte az 1500ft, még jó hogy "ingyen" volt a gémstárral

(#27) ]Phobos[ válasza fpeter07 (#26) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Igen, azért sokallták a pénzt :D ;] :P

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#29) StoneBridge válasza ]Phobos[ (#28) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Ne hsz-vadászkodj.
;]

Hétvégén kipróbálom ezt az ingyenes verziót, kíváncsi vagyok rá mit tud. UT '99 valahonnan netről beszerezhető? Magyar szerverek vannak?

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#30) ]Phobos[ válasza StoneBridge (#29) üzenetére


]Phobos[
senior tag

UT99-ből régebben angol szerkók voltak( amin rendesen jáccani is lehetett ), most nem tudom mi a helyzet. Magyar szerintem nincs. Viszont van valami 4.50-es vagy hasonló számú patch( 4.36 az utolsó offical version ), azt fel kell rakni majd.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#31) twollah


twollah
nagyúr

Nekem minden nap ingyen nap.

Nyar elejen ketto azaz 2 ezer local crediert megvettem eredetiben a GameStar mellekletekent a jatekot.

(#32) DarkByte válasza ]Phobos[ (#28) üzenetére


DarkByte
addikt

Modikat meg tudod kérni hogy töröljék a feleseket. [link] (legalább is azt hiszem hogy ez is ide megy most már)

(#33) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

és ne feledkezzünk meg az UT99-hez készült magyar nyelvi csomagról, ami mégjobban megdobta az amúgy is fantasztikus hangulatot. :K
még a hugomat is rávettem, hogy vigye végig a gémet :D

az UT2k4 minden LAN party-n befigyel nálunk, teljes joggal :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#35) atike


atike
nagyúr

De lenne mit csinálni... Erre meg ezt kellene nyomatni. Otthon nincs rá idő, marad a cégtől... :) :) :) Szép is lenne.... :DDD

(#36) denieBoy


denieBoy
tag

Aláírom, hogy a klasszkus UT-ek jók, soha nem felejtem el mikor az első részben, még a pálya legelején át kell mászni egy csövön és a egész zöldben foszforeszkál(vagy talán füst), ű akkoriban nem nagyon láttunk olyat, eldobtuk az agyunkat a DirectX5 és az ut engine-n. lol :D Nyílván nem ma volt.

Én az UT2004-el játszottam nagyon sokat online, ami hagulatban és grafikában is nagyon szuper(volt!), amíg meg nem érkezett az UT3. Meg mondom őszintén elsőre a játék menet és a kevés pálya kcsit csalódás volt, habár a garfikától lefos***m a bokám. :)

Viszont az hogy kiadták hozzá a TITAN packot iszonyat nagy húzás volt az UT részéről, nagyon sokat dob a játék élményen.

Az gondolom, ha valaki egy szuper pörgős, kaszabolós, szétcsapós, tankozós, repülős, felrobbantós játékra vágyik akkor ebben nem fog hiányt szenvedni.

Amit én nagyon hiányolok az a még több pálya(eleinte az UT2004 pályái nagyon nagyon hiányoztak csak ezzel a grafikai motorral) és még töb magyar játékos a szervereken, esetleg magyar szerver, klán. Mert jók vagyunk ám ebben is. :K

Mindenkinek további jó 'gyakást'! :DDD

DaVe

(#37) Dr_Syrex válasza ollie (#34) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

le is csaptam rá, hadd hízzon az acc. :DDD

bár nem lett volna rá szükségem, ha jóképességű unokatesóm nem hagyja el az Antology cd-kulcsomat, anélkül meg fel sem lehet telepíteni :(

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#38) @rglaaf válasza denieBoy (#36) üzenetére


@rglaaf
veterán

Bizony hogy jók vagyunk sőt a legjobbak :)

PSN:BiZzare_0 ️

(#39) feka007


feka007
nagyúr

Alapból ingyen kellett volna kihpzni a játékot, mert kb annyit is ér. :U 7ezer vmennyiért vettem még megjelenéskor (a demóba bepakolták a 3 értelmes pályát meg játékmódot, azthittem a többi is jó lesz..), és most nyáron adtam el 2 ezerért, mert már úgy lement az ára..

(#40) G4ga válasza feka007 (#39) üzenetére


G4ga
őstag

Nekem tetszett (tetszik), de ezzel valóban elkéstek egy kicsit.

(#41) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

Ingyen hétvége megvolt, játszottam kb. negyed órát (többre nem volt idő sajna). A játék azért annyira nagyon nem fogott meg, így megvásárolni sem fogom.
Persze az ingyen hétvégéknek mi nagyon örülünk. :K

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#42) ollie válasza StoneBridge (#41) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem negyed órából nem lehet megítélni egy játékot.

Ha csak ennyi számított volna nálam, soha nem játszottam volna (a kezdeti negyed órán kívül) pl. a Baldur's Gate-ekkel és a Planescape Torment-tel (máig a legjobb CRPG-k). És még sorolhatnék rengeteg játékot.

***

(#43) Max0607 válasza denieBoy (#6) üzenetére


Max0607
csendes tag

Így igaz.Steamen sokkal egyszerűbb minden mint gamespyon. :R :R

Minden rosszat el tudok képzelni magamról, de hiába.

(#44) StoneBridge válasza ollie (#42) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Ebben igazad van. ;)
Sajna kisebb vas is kellene alá, nem egy Mac-el nekiállni FPS-t tolni. :U

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.