Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

A Telekom inkább a réz optikára cserélésén dolgozzon, hogy ne a 10 Mbit-es ADSL legyen a max ajánlatuk amit nyújtani tudnak (a 20 Mbit-es csomagban), amint tudok váltok róluk :((( .

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#2) Dezsike


Dezsike
tag

Hozzánk most dobta be az értesítőt a postás, először megijedtünk, hogy esetleg számlaelmaradás miatt volt, de utánanéztem és minden számlánk rendezett... Aztán eszembe jutott, hogy analóg lekapcsolás van. Remélhetőleg valami normális STBt adnak ami nem akkora mint egy videomagnó és nem Telekomosított firmware van rajta (vagy visszatehető rá a gyári).

(#3) tatararpad válasza -=MrLF=- (#1) üzenetére


tatararpad
őstag

Én nem vagyok ilyen mohó, megelégednék azzal is ha megtanulnának QR kódot nyomtatni a számlára, mert az iCsekk mindent felismer csak az övéket nem, vagy ha a Telekom fiók bazi nagy piros téglalapos ÁLTALÁNOS HIBA felirat helyett az adott menüt hozná be.

(#4) pr0bi


pr0bi
senior tag

Ez valami vicc, hogy a telekomos médiakonverternek csak 1db analog scart kimenete van?

(#5) Top cat


Top cat
őstag

Nálunk (Békés megye) októberben vezették be a kódolatlan digitális adást.
A legutóbbi számlával jött az értesítés, hogy márciustól fokozatosan április 30-ig megszüntetik. :(((

(#6) Dezsike válasza Dezsike (#2) üzenetére


Dezsike
tag

Közben megnéztem a belinkelt oldalt, jó kis kompakt készülék, nincs rajta fölösleges csatlakozó, csak ami egy régi CRThez kell - ráadásul a dobozban van antenna kábel és elosztó is, amire nem lesz szükségem ha a helyi csatornákon kívül minden mást lelőnek analógról (azokat nem nézem). Ma átveszem és beüzemelem, meglátjuk szoftveresen mit tud nyújtani és mennyivel lesz jobb a képminőség az analógnál - az IPTV nem győzött meg, a MinDigTV SD csatornái pedig kifejezetten rondák, gyors mozgásnál homályos lesz a kép, nagyon gyorsnál el is kockásodik (100% jelminőség mellett).

(#7) Dilikutya válasza -=MrLF=- (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jó lenne... a 10 Mbit/s letöltés nem is annyira zavar, de a 0,5 Mbit/s fel annál inkább.

Kábelen nem tudom, milyen a digitális adás minősége, a Sat TV-n nem vagyok elájulva tőle.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) Ringman


Ringman
nagyúr

az sem lenne rossz, hogy Bp. Andrássy úton ne max. 20/1-es netet tudjon beköttetni az ember. (ezen kívül még bérelt vonalat lehetett volna)

(#9) Top cat válasza Dilikutya (#7) üzenetére


Top cat
őstag

Kábeltől sem lennél elalélva.

(#10) asdf_ válasza Ringman (#8) üzenetére


asdf_
veterán

(ezen kívül még bérelt vonalat lehetett volna)

Volna. Ugyanis a fenti valtozasokkal kb. egyidoben azt is bevezettek, hogy berelt vonalat a tovabbiakban lakossagi elofizeto nem rendelhet, csak uzleti.

(#11) Ringman válasza asdf_ (#10) üzenetére


Ringman
nagyúr

üzleti előfizetés egyébként, de a bérelt vonal annyira drága lett volna, hogy nem igényeltük.

így maradt a 20/1-es net, mint egyetlen lehetőség(ConnectNet DN20) - a honlapon lévő 30/5-öt sem tudták már értékesíteni, annyit sem bír a jelenlegi rendszer.

(#12) bencze


bencze
senior tag

Hozzám, xiii kerület külső része, most érkezett meg az optika. Decemberben szerelték, ma már rendelni tudtam. \o/ Itt eddig nem volt semmi Telekom. Szóval van fejlesztés.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#13) btz válasza -=MrLF=- (#1) üzenetére


btz
addikt

Adslen nem is lehet 10 megabitet szolgáltani, azaz adsl2+, rézen 100 megabit feletti sebességek is nyújthatók, ami a lakosság nagy százalékának a bőségesnél is nagyobb sebesség

ⓑⓣⓩ

(#14) asdf_ válasza btz (#13) üzenetére


asdf_
veterán

azaz adsl2+, rézen 100 megabit feletti sebességek is nyújthatók,

Ennek azert nezz utana szerintem meg egyszer... :U

(#15) bencze válasza btz (#13) üzenetére


bencze
senior tag

Az V. kerületben laktam a 20/1 csomagom olyan 14/0.9-en szinkronizált. A Wikipédia elhiszem, hogy mást mond, attól még nem lesz jobb csomó embernek.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#16) Dilikutya válasza bencze (#15) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Wikipedia sem mond 100 Mbitet. Az elméleti maximumADSL2+ esetében 24/1 Mbit. A VDSL az, ami nagyobb sebességet biztosít, csak azt vidéken nem építik túl gyorsan, és ha messzebb vagy a DSLAM-tól, elkezd nagyon csökkenni, nem tudom, a T-Home mekkora távolságokat szokott áthidalni két jeltovábbító között, 500 méterenként majdnem feleződik ugyanis az elméleti maximális sebesség.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17) kymera válasza -=MrLF=- (#1) üzenetére


kymera
senior tag

Drága és rossz - ez a mottójuk. :K

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.