Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Qru


Qru
MODERÁTOR

Fejezzétek be a flamelést, a trollkodást és a személyeskedést!

#nincsbennetarcsi

(#155) Ijk válasza madgie (#127) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekem mondjuk már kezdi piszkálni a fantáziámat egy 4k megjelenítő, főleg fényképes utómunkára, nézegetésre. De 5k még jobb lehet, bár nem tudom elképzelni mennyire látszik a különbség. 120 körül már elgondolkoznék egy 27"-is 4k IPS monitoron, addig majd csak felokosítják a windowst. Mondjuk OLED-nek már jobban örülnék.
Mindenesetre nem vagyok oda ezekért az iMacekért, nem értem miért kell egy aztali PC-t laptop méretűre zsúfolni had izzadjanak benne az alkatrészek nyáron. Valami gyengébb irodai gép dizájnnál már ésszerűbb lenne, nyilván kisebb teljesítménnyel és persze nem 700k-ért. De egy félig erőgépet nem tudom miért kell így megerőszakolni. De azért ha jobban kereső amerikai lennék azért egyet megvennék fotós, netezezős, irodai gépnek.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#156) madgie válasza Ijk (#155) üzenetére


madgie
titán

Én évek óta WQHD-n vagyok, megértem, hogy feljebb váltanál :K

(#157) Stanley-B. válasza sityak (#11) üzenetére


Stanley-B.
őstag

mit nem bír? csak mert nekem 2db retina 5k iMacem van, az egyik R9 M290X 2GB, a másik pedig R9 M295X 4GB és hétköznapi használatban egy hajszálnyi különbség sincs a kettő között, mindkettő hasít.

[ Szerkesztve ]

(#158) emvy


emvy
nagyúr

Franko lenne ez a gep, ha nem tukrozodne ugy a kijelzo. :(

while (!sleep) sheep++;

(#164) hallador


hallador
addikt

Ezek a gépek most egész jó árban vannak, 1800 $ körüli ár egészen baráti, Apple mércéhez képest. És az a helyzet, hogy ennyi pénzért nem nagyon kapni jobbat. Még a jótállási feltételeken változtathatna. (időben).
Ha most vennék ilyen masinát, tuti ilyet vennék. :) Hozzáteszem nem tervezek ilyet venni, de tettszik. Esetleg még egy dolog, a fényes monitor helyett lehetne matt.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#166) Stanley-B. válasza hallador (#164) üzenetére


Stanley-B.
őstag

ezzel én is egyetértek, az 1 év soványka, az Apple Care pedig elég drága.

Én úgy oldottam meg, hogy eBay-ről veszem az iMacekre kb. már 4 éve az Apple Care-t, volt hogy 19 ezerért, de csak 26 volt a max is amit eddig kiadtam érte, szóval ennyiért még vállalható.

Gond nélkül beaktiváltam és volt, hogy Apple Care-rel hosszabbított garanciális gépet szervizeltettem, szóval járható út, csak megfelelő eladót kell találni.

[ Szerkesztve ]

(#167) buvartacsko válasza Stanley-B. (#166) üzenetére


buvartacsko
addikt

én 60-at sem sajnáltam a macbook-ra ezzel kapcsolatban. ha bármi baja lenne gari lejárta után, az úgyis többe kerülne mint 60.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.