Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flakter


flakter
tag

Tetszetős darabok. Erősen gondolkodom egy LTE-s minin a GPS vevő miatt...

..FlaK..

(#2) Madwe


Madwe
nagyúr

Azért az Air elbírt volna egy a7x-et is szerintem plus touch id-t... persze ha a külső változik akkor nem akarnak minden puskaport ellőni gondolom, legyen jövőre is nagy hejehuja az a8xel és touchIDval...

(#3) Mr President


Mr President
senior tag

A retina mininek kifejezetten örülök. Kell is egy, de azt már nagyon sajnálom hogy az ára nem maradt a tavalyi 100k-n. Ami viszont kicsapta a biztosítékot az a 21ezer forintos védőtok. Ne vicceljünk már. :W :W

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#4) LLam


LLam
senior tag

"A hordozhatóság mindkét iPad esetében kedvező lesz"

Ez olyan.. ..nem gördülékeny számomra, a hordozhatóság könnyebb, jobb etc. lehet de kedvezőbb?

Stay hungry!

(#5) slashing


slashing
senior tag

tetszik az ipad mini meg nyilván most jelent meg de elég húzós az ára, ez a 30e huf /16 giga plusz az valami iszonyat sok, érdekes hogy 32-ről 64-re is +30ezer meg 64-ről 128-ra. Vagy van valami egyéb plusz is a lépcsőfokok között?

[ Szerkesztve ]

(#6) b.daniel


b.daniel
senior tag

Szerintem most nagyon jól eltalálta ezeket az alma. És az árakkal se szálltak el nagyon

(#7) letepem válasza b.daniel (#6) üzenetére


letepem
aktív tag

ááh nem szállt el nagyon 280 ezer egy "ipad air"-ért nem húzós! Csak azt nem értem mi a f*** kerül 80ezerbe a 16 giga 128 giga váltáskor szerintem 112GB különbség majdnem annyi mist az alapverziók ára:O

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#8) Madwe válasza letepem (#7) üzenetére


Madwe
nagyúr

És mi az istennek kell 128 giga rá? nekem kb 20 giga foglalt rajta pedig nem figyelek arra h spóroljak, 64 kb mindenre elég kell legyen jódarabig... + az lte-s kerül 280ba, akkor azt már érdemes mobilnettel venni, arra meg nyilván lesz vmi konstrukció t-nél...

(#9) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Rendesen emeltek a mini árán, túl jó lett volna, hogy retina kijelző normális áron. Mondjuk nem értem a mininél miért nem volt valami középút, úgy, olcsó is maradjon és ne égesse magát az apple a 1024x768-as felbontással...

A nagy iPadnél amúgy hogy tudtak ilyen drasztikus súlycsökkenést elérni?

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#10) WZP


WZP
aktív tag

Legalább most kiderült mennyibe kerül egy LTE modem. 40ezer forintba.

[ Szerkesztve ]

Inter Arma Enim Silent Leges

(#11) Madwe válasza GeryFlash (#9) üzenetére


Madwe
nagyúr

Középút azért nincs mert mégjobban fragmentálná a piacot és megőrülnének a fejlesztők, elandroidosodna a rendszer :D Így is elég nyűg a sima iphone, retina iphone, nyújtott retina iphone, sima ipad és retina ipadet lefejleszteni, nincs szükség mégegy felbontásra...

[ Szerkesztve ]

(#12) GeryFlash válasza Madwe (#11) üzenetére


GeryFlash
veterán

Eddig is volt ez a jó kis 1024x768, ami csak az iPad minié volt, most jöjjön helyette vmi más :D Amúgy egy igényes fejlesztőnek ne legyen már probléma 4-5 felbontásra optimalizálni.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#13) Mr President válasza GeryFlash (#9) üzenetére


Mr President
senior tag

Az előző mini eladásokból tisztán látszott, nagyon szereti a nép. Most hogy beletették a retina kijelzőt és egy sokkal sokkal erősebb processzort így borítékolható hogy a felár ellenére is roppant kelendő lesz. Nekem is erre fájt a fogam, de a régi árán. :O

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#14) pusszycat


pusszycat
nagyúr

Aki iPad-ra vágyott az most megteheti a régi mini zsebpénzért elvihető lesz... :D

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#15) stargazerhu válasza LLam (#4) üzenetére


stargazerhu
aktív tag

És attól hordózhatóbb lesz, hogy egy kicsivel vékonyabb? A másik két dimenziója határozza meg a hordózhatóságát, nem? Még a súlynál se hiszem, hogy plusz-mínusz 50 gramm sokat számítana.:)

(#14) pusszycat Én is szeretnék olyan zsebpénzt! :D

[ Szerkesztve ]

(#16) #72042496 válasza slashing (#5) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nincs, ez ugyanaz, mint amikor a 3 deci kóla 340, a 4 deci 380 a fél liter meg 400 forint.

(#17) Madwe válasza GeryFlash (#12) üzenetére


Madwe
nagyúr

De attól még marad a régi mini amit támogatni kell. Mellesleg az iPad 1 és 2 felbontása is az. Megintcsak mellesleg az új felbontás időt vesz el a fejlesztésből, növeli a file méretét mindenkinek, stb stb, jobb ez így hidd el.

(#18) Zimmy88 válasza WZP (#10) üzenetére


Zimmy88
tag

10 gramm és 40 ezer... :((

zöldet feleennyiből is kapni ;]

[ Szerkesztve ]

FZR2000 ®

(#19) sagit válasza Zimmy88 (#18) üzenetére


sagit
addikt

;]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#20) Prof


Prof
addikt

Az egy dolog hogy az alapara magasak, de a verlazito utana a nagyobb memoria/ feature-ok felara. Az valami elkepezto lehuzas.
+16 GB flash memoria 5 dollar - Apple 100-ert adja 20x-os aron :Y
Es en meg azt hittem amikor 80 dollarert adtak, hogy kapzsik :))

Remelem az uj mini felpezsditi a konkorrenciat picit.
Nekem eleg lenne egy 1600x1200-as kis 8 colos 4:3-as tablet, vekony kavaval, 4maggal, jo GPU-val, 300g koruli sullyal, jo uzemidovel, jo wifivel, BT, GPS, HDMI-vel. Mindezt 40 ezerert kb.
Nem kerek sokat igaz :B

(#21) FoxiestFox válasza Prof (#20) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Eljön az az idő is.. igaz, azzal a képaránnyal már aligha.

(#22) Goblin12


Goblin12
őstag

Sziasztok.

És még AC-s WiFi sincs bennük. :(

(#25) GALARDO válasza Zimmy88 (#18) üzenetére


GALARDO
addikt

Annyit is ér. ;]

A témához: Nagyon csábító, ez az Air, de én csak jövőre váltok. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#26) kovsol


kovsol
titán

Az új Mini tetszik, de nekem jobban tetszene 32GB -os modell 100k ár mellett lenne. :( Akkor talán be is szereztem volna egyet.

May the Force be with you!

(#27) rudi válasza Prof (#20) üzenetére


rudi
nagyúr

Egyszer megmutatná az Apple azt a számot, amit az iKiegészítőkön meg az iTöbbmemóriás modelleken keres, asszem sokan megdöbbennének. Sajnos (legalábbis a mi anyagi szemszögünkből bézve) bőven akad vásárló ezekre a termékekre ezeken az árakon, simán csak nem a mi pénztárcánkhoz vannak kalibrálva.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#28) p87


p87
senior tag

Vicc, hogy még mindig nem voltak képesek belerakni 2GB RAM-ot, vagy legalább 1,5-öt...
Nagyon kellene, mert iphone-nál még csak-csak elég, de iPadnál elég nagy a felbontás, safari 3-4 oldalnál nem bír többet nyitvatartani, de van amikor kettő is betesz neki és folyamatosan újratöltöget, ráadásul komolyabb játékokban is erősen meghálálnák, pl. Real racingben tisztán látni mikor töltögeti a memóriát mert időnként akad...

Az ios 7-et is jól elszúrták, egyáltalán nem tetszik, de csak-csak megbarátkoztam volna vele ha több RAM van, de így érdemtelen a csere ipad4-ről...

(#29) Zanik


Zanik
addikt

Ezzel a kijelzővel és procival nagyon szimpatikus a Mini! De egyelőre nem váltok, talán majd jövőre.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#30) Cassi


Cassi
senior tag

Egyértelműen áthelyezte a fókuszt az Apple a Minire az átnevezéssel, az Air ezután mint az alapmodell Mini extra kiadásaként fog szerepelni. A Mini áremelése szerintem elkerülhetetlen volt, de akkor is kockázatos lépés, további enyhe csökkenést hozhat az eladásokban. És megdöbbentő, mennyire nincs semmi újítás egyik modellben sem. Igaz, a konkurencia sem jobb semmivel.

(#31) rudi válasza p87 (#28) üzenetére


rudi
nagyúr

Nana, lassan a testtel! Ha már olyan igényeid vannak, amihez az 1 GB RAM kevés, akkor tessék MacBookot venni. Még csak az kellene, hogy a túl erőteljes iPad veszélyeztetni kezdje az Air 11-et! :)

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#32) rudi válasza Cassi (#30) üzenetére


rudi
nagyúr

Jaja, szerintem is a Mini lett a fókusz. És ennek a folyamatnak az érdekessége, hogy most az egyszer az Apple ment a trend után és nem ők határozták meg. Ugyanis tényleg a kisebb (de nem feltétlenül olcsóbb) tabletek irányába ment el a reális, nem gerjesztett kereslet. Nem lepődnék meg, ha a következő iPhone verzió hasonló okokból nőne vagy fél-egy hüvelyket (pontosabban képernyőméretben kettéválna az Apple telefonkínálata).

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#33) ribery22 válasza Zimmy88 (#18) üzenetére


ribery22
tag

De az még éretlen ;]

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#34) Zjunior válasza Cassi (#30) üzenetére


Zjunior
veterán

Szerintem ezt gondold át A7 proci a minibe+ retina olyan kis felülleten= Bümm!!
Mindenki a minit fogja venni!;)

P87:

Minek kellene+1 gb?
Mire?
Így is full gyors...
Nem értem, csak h specbe legyen +1gb?:))

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#35) #72042496 válasza Zjunior (#34) üzenetére


#72042496
törölt tag

Leírta, hogy mire kellene neki +1 GB, miért kérdezed meg újra? :)
Vagy annyira hihetetlen, hogy nála akadozik?

(#36) Ed Parker válasza Prof (#20) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Jön az új lumia 2520 azt kéne megnézned.

(#37) Huma válasza Prof (#20) üzenetére


Huma
addikt

Azért a 40e-s LTE modem se semmi. De amikor megemlítettem az Apple topicban, hogy szerintem indokolatlanul drágán mérik a termékeiket le lettem szólva, hogy simán megérnek ennyit.
Tény hogy minőségi cuccokat gyártanak, de emellett iszonyatosan lehúzzák a vásárlóikat ha a legalapabb modelljeiken kívül mást veszel.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#38) Zjunior válasza #72042496 (#35) üzenetére


Zjunior
veterán

Hihetetlen mert volt ipad 4 em!
Több millió embernek elég az 1gb!
Tegyen bele magának!;)
Hihetetlen...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#39) slashing válasza Huma (#37) üzenetére


slashing
senior tag

ez csak mifelénk érdekes ha néhány száz kilométerrel arrébb élnénk akkor a fullos ipad mini ára is olyan lenne mint ha nálunk egy havi minimálbérért adnák vagy még annyi sem kb. mint egy nexus 7 (16gb) sőt még olcsóbb...

rohadt drága de csak nekünk mert ezt valójában nem nekünk készítik... ez az igazán dühítő nem is az ára

[ Szerkesztve ]

(#40) #72042496 válasza Zjunior (#38) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ez ám az érdemi válasz!

(#41) kleinguru válasza rudi (#32) üzenetére


kleinguru
addikt

Én nem örülnék neki:(
Még jobban fregmentálódna a hardver, és nekem (ez fontos) nekem elég a 4" (izé határeset ez is, ellenben jobb mint a 3,5"). Továbbá, akkor ott lenne, hogy egyforma hardver kisebb nagyobb kijelző, fogyasztás eltérő lenne, bla bla bla... ne váljon két felé (mondjuk még mindig jobb lenne ez, mintha az új csak 5"-lal jönne)

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#42) rudi válasza kleinguru (#41) üzenetére


rudi
nagyúr

Meglátjuk, hogy lépi meg az Apple, de szerintem egy 4 és egy 4,7 hüvelykes teló simán megáll azonos hardverrel és képernyőfelbontással.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#43) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nagyon szép, de ennyi pénzért ilyet se veszünk :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#44) Ed Parker válasza enginev3.0 (#43) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Mennyiért kellene adnia,de most komolyan a friss teknikát?
Mutass olyat aki ilyet tesz le az asztalra és sokkal olcsóbb?
Természetesen hardver és a köré épített szolgáltatásokkal együtt.

(#45) Osibaa


Osibaa
senior tag

Ha ez megkapta az Air utótagot, lesz vajon iPad Pro is? Vagy az csak a termék pozicionálása miatt került bele?

[ Szerkesztve ]

"40 mikron? Kik gyártják ezt? Hangyák, hogy lássák?"

(#46) enginev3.0 válasza Ed Parker (#44) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem mondtam hogy más olcsóbban adja, és hogy más termékét megveszem, nekem sok egy tabletért 200ezer forint (LTE-s) 120k körül, majd ha lehet kapni használtan, garanciálisan akkor érdekel

Más gyártó termékét sem veszem meg ennyiért :N
Főleg nem only wifi-set, azt hol tudom rendesen használni? Itthon? Ahol én járok nincs mindenhol Wifi, szóval egy internetre (is) készített eszköz 3G nélkül nekem semmit nemér

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#47) Ed Parker válasza enginev3.0 (#46) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Azthittem tudsz wifit osztani a HTC-ről, azon gondolom van net,ugye?
Akkor viszont a 120-ért már megkapod.

(#48) enginev3.0 válasza Ed Parker (#47) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem nagyon osztottam még meg netet, bár igen lehet osztani, de nem hiszem hogy akksi kímélő a telefon számára
De nem, 3G-snél lejjebb nem adok tabletnél sem, és pont a tablet az az eszköz, amiből nem biztos hogy vennék androidot, elsősorban Apple vagy MS csak MS-nél ha jól tudom nincs 3G egyáltalán :F

Viszont karácsony körül valamit szerintem beszerzek majd, másnem egy eggyel régebbi iPad-et
Bár most ez nagyon szép, szóval nehéz lenne lemondani róla

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#49) kleinguru válasza rudi (#42) üzenetére


kleinguru
addikt

Meglássuk (de hogy ki kell próbálni majd előtte, mielőtt megvesszük, hogy melyiket az tuti):K

Más: AppleTv miért nincs új?

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#50) Ed Parker válasza enginev3.0 (#48) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ha nem megy a kijelző,ami ugye a legdurvább fogyasztó,akkor nem gond.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.