Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

És ennél a kontrollernél már kisebb lesz a meghibásodási ráta? :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

Én eddig is tudtam használni vezetékesen a controllert, vagy itt a kisebb input laggon lenne a hangsúly?

(#3) Zsmester89


Zsmester89
őstag

"a PlayStation Eye, amely technikailag semmit sem változik" - ez öreg hiba...

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#4) cannibal


cannibal
senior tag

Ezen meglepődtem kicsit, de biztos sokan örülnek majd neki: https://www.playstation.com/en-us/explore/accessories/tac-pro-for-playstation-4/

(#5) tailor74


tailor74
őstag

Nagyon beindullt a sony, ennyire közeledne az ünnepi szezon? :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#6) Memora


Memora
senior tag

"technikailag semmit sem változik az elődhöz képest, de más külső dizájnt kap, ami jobban igazodik az új gépek kinézetéhez"

Látom hozzá kell rondítani a PS4 pro-hoz most már a kiegészítőket is, mert azok nem elég ocsmányak, így nem illenének össze :W

Fancy quote placeholder

(#7) tDr1v3r válasza Nagytoll (#2) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A kisebb input lagon. Eddig csak töltött kábelen, az adatátvitel BT-n ment.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#8) P.e.t.ya. válasza cannibal (#4) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

Az de bitang! Egy ilyet becápázok :Y Köszi a tippet fater :K

(#9) ribizly válasza cannibal (#4) üzenetére


ribizly
veterán

A Sony régebben sokkal kevésbé kötötte meg a 3rd party perifériák használatát, ezért is működött régebben PS3-hoz külső egér, G25/27 kormány, stb.
Sajnos mostanra ők is ráéreztek erre, hogy nem akkora business, de 1-2 címről (CS:GO, DUST514,...) eltekintve, ahol konkrétan megcsinálták a mouse support-ot nem tudom milyen módban fog működni egy ilyen kombó. Igaz, ha lenne PS4-em már csak a poén kedvéért is vennék egy ilyet. :)

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#10) Sirandrish


Sirandrish
legenda

"A DualShock 4 gamepad is megújul, de a friss verzió csupán annyival lesz több az elődnél, hogy tapipad felső része egy csíkban átlátszó lesz, így szemből is látható a világítás színe"

Fuuu mint egy falat kenyér...inkább egy aksit raknának bele hogy ne merüljön le néhány óra alatt..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) Polllen válasza ribizly (#9) üzenetére


Polllen
nagyúr

Gondolom úgy, mint a 3rd party converterek, csak hivatalos supporttal.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#12) gyuribácsi88

"A friss modell jóval drágább lesz a maga 179 eurós árával, miközben a funkciókat tekintve lényegében ugyanazt kínálja, mint a linkelt termék, csak éppen jobb minőségű hangzás mellett."

Ez az M hármas bmw tulajdonképpen ugyan az mint a sima hármas, csak erősebb benne a motor. (és ezért drágább) :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#13) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

1. Elsőként megújul a PlayStation Eye, amely technikailag semmit sem változik az elődhöz képest, de más külső dizájnt kap, ami jobban igazodik az új gépek kinézetéhez.-> Reklámnak jó.

2. A DualShock 4 gamepad is megújul, de a friss verzió csupán annyival lesz több az elődnél, hogy tapipad felső része egy csíkban átlátszó lesz, így szemből is látható a világítás színe. :C -> Inkább az analog stick kiosztást varázsolnák végre át XBOX-osra. Amúgy még elmegy a PS4-é is, csak ez már egy elég ősi "hiányossága"...

(#14) Polllen válasza SunMount3r (#13) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az analóg stick kiosztás nem hiányosság, hanem sajátosság.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15) SunMount3r válasza Polllen (#14) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

"Idézőjelben" volt és ennyi költőiséget had engedjek meg magamnak... Aki érti, az érti.

(#16) Memora válasza SunMount3r (#13) üzenetére


Memora
senior tag

Arra esetleg nem gondoltál még, hogy sokan a PS féle analóg kiosztást preferálják, és nem az XBOX-osat? :U

Fancy quote placeholder

(#17) SunMount3r válasza Memora (#16) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Természetesen ezt is figyelembe veszem, és nincs is azzal semmi baj, de akkor mondjuk úgy, hogy kiegészítem az ominózus mondatom végét ezzel: -SZVSZ...

(Mondjuk nekem miután kipróbáltam már egy párszor mind két kiosztást, így komfort, praktikum, ergonómia, kezelhetőség szempontjából, mindig felvetődik bennem, azoktól, akik a PS-féle "hagyományos" kiosztás mellett "verik le a cölöpöt", hogy egyszer már csak megkérdezem, hogy mégis "MIÉRT"?! De elfogadom, nem is akarok ebből vitát, nekem az az jön be, nekik amaz...)

[ Szerkesztve ]

(#18) Polllen válasza SunMount3r (#15) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ahogy az én hozzászólásomat, amiben benne volt burkoltan, hogy jól van az úgy, ahogy van. ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19) SMartin-HU válasza SunMount3r (#17) üzenetére


SMartin-HU
tag

Mind a 2 konzolt használom.

Én kimondottan szeretem a PS kiosztását... az xboxnál meg egy idő után el kezd iszonyatosan zavarni, hogy nem szimmetrikus.

Már régen megtanultam, hogy a lehetetlen szót csak a legnagyobb körültekintéssel szabad használni. „Wernher Von Braun”

(#20) Syz válasza Memora (#6) üzenetére


Syz
senior tag

Meg mennyi mérnöki munka lehetett gondolj bele :DD

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#21) Lacok


Lacok
őstag

"A Platinum Wireless Headset, ami jóval drágább lesz a maga 179 eurós árával"

Valóban erősen fogott a Sony ceruzája.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#22) Memora válasza SMartin-HU (#19) üzenetére


Memora
senior tag

Engem is zavar, hogy nem szimmetrikus az XBOX analóg kiosztás. Őszintén szólva el sem tudom képzelni, miért jön be sokaknak. Bár az is hozzá tartozik, hogy nekem a 90' évek közepe óta csak PS konzoljaim vannak, az XBOX kontrollert csak PC-n próbáltam ki párszor.

Fancy quote placeholder

(#23) Memora válasza Syz (#20) üzenetére


Memora
senior tag

XBOX: "felcseréljük az egyik analógot és a digitálist, és meg is van az innováció" :DDD

[ Szerkesztve ]

Fancy quote placeholder

(#24) #49155328 válasza gyuribácsi88 (#12) üzenetére


#49155328
törölt tag

Ennél ostobább hasonlatot nem is írhattál volna. :W

(#25) csasaKKP válasza Lacok (#21) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Nem is kicsit... :F

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#26) ribizly válasza Memora (#23) üzenetére


ribizly
veterán

Nem innováció, viszont ha néhány órát tolod mind a kettővel egymás után, akkor rájössz, hogy mégis újra "feltalálták a kereket". ;) Az alapvető különbség, hogy sokkal kevésbé áll görcsbe a kezed néhány óra játék után XBOX 360/ONE vezérlővel, ha az analóg stick-et használod a bal oldalon. Persze, ha valaki meg inkább a gombokat preferálja, akkor ott meg a PS-es kiosztás a nyerőbb... :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#27) Polllen válasza ribizly (#26) üzenetére


Polllen
nagyúr

A jobb oldalon görcsbe áll?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#28) Mister_X válasza ribizly (#26) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Bullshit. Van Xbox One és PS4 is a háztartásban, szívesebben használom a DS4-et, mint a One kontrollerét. És nem áll görcsbe a kezem 8 óra intenzív Rainbow Six vagy Overwatch után sem a kezem. Ne jöjjünk már ilyen légből kapott, brit tudós kategóriájú maszlagokkal - az egész elsődlegesen egyéni preferencia kérdése, másodlagosan meg platformfüggő az egész, mert One kontrollere nem megy PS4-en és vice cersa.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29) SunMount3r válasza Mister_X (#28) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Azért mellékesen megjegyezném, hogy úgy tudom, PS3-ra is csináltak konvertert, amivel az XBOX360 controllere is használható. Talán nem véletlen, mert "volt rá igény"?!

[ Szerkesztve ]

(#30) Mister_X válasza SunMount3r (#29) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Őszintén? Teszek rá egyesek igényeire. Az az átalakító olyan is volt amilyen - a semmi helyére rakott input lagot, helyenként bemondta a csütörtököt és nem volt sixaxis, ahova mondjuk kellett volna. De mondok jobbat, volt adapter, hogy a PS3 kontrollerét lehessen 360-on használni. Hoppá. Micsoda igények.

Ettől függetlenül nem lehet kihozni egyik kontrollert/kiosztást sem győztesként. Magyarázhatja itt mindenki hülye érvekkel meg brit tudós képesítésekkel, ettől függetlenül ez épp annyira szubjektív témakör, mint hogy almát vagy körtét eszik-e szívesebben.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31) Polllen válasza SunMount3r (#29) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ahogyan xbox-hoz is van, amivel ps kontrollert lehet használni... (Meg billentyűzetet és különböző kormányokat.) Myth busted!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#32) sutyesz96 válasza Sirandrish (#10) üzenetére


sutyesz96
őstag

Vagy egy hétig elvagyok egyetlen töltéssel. :U

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#33) Syz válasza sutyesz96 (#32) üzenetére


Syz
senior tag

Nyilván ez attól függ hogy mennyit játszol naponta vazze..

[ Szerkesztve ]

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#34) sutyesz96 válasza Syz (#33) üzenetére


sutyesz96
őstag

Jó, de ha valakinek hardcore igényei vannak amiatt ne a kiadót okolja már. Vazze.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#35) Borzoló


Borzoló
senior tag

az a headset nagyon bitangul nez ki. 2.0-án is tuti szépen szól ha ilyen ára van.
van most egy trust gamer fülesem, nagyon sz@r a 7.1 hangzással együtt.(pedig ha valakinek bot füle van az én vagyok)

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#36) nemlehet válasza sutyesz96 (#34) üzenetére


nemlehet
őstag

Ha meg nem használod hónapokig nem merül le! Amúgy szerintem jóval nagyobb aksi is elférne, csak így szépen a többség inkább vesz 2 joyt hogy lehessen váltogatni.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#37) Jakesz


Jakesz
őstag

Az a kontrolleres újítás, hogy előlről is világítani fog egy picit, szerintem csak idegesítő lesz, pláne sötétben.

(#38) Mister_X válasza nemlehet (#36) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Vagy egy kellő méretű USB kábelt...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39) Memora válasza ribizly (#26) üzenetére


Memora
senior tag

Én nem emlékszek rá, hogy a PS irányítótól görcsölt volna a kezem. :Y

Fancy quote placeholder

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.