Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Crytek


Crytek
veterán

Dehogynem. A pc-sek fikázásától zeng az egész net ,hogy szarrá butították stb.

Next PC Upgrade: 2022

(#2) gabber01 válasza Crytek (#1) üzenetére


gabber01
addikt

Miért, nem így van?

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Szerintem nem különösebben számít, de ezen a képen nem tűnik szebbnek a Skyrimnél.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) Nazara válasza Csapoati (#3) üzenetére


Nazara
őstag

Szerintem már a második rész is fényévekkel részletesebben ki volt dolgozva, mint a Skyrim (grafikailag!), ez pedig még annál is jobban néz ki.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#5) zeorsdfd válasza Csapoati (#3) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Pszichológiai értelemben lehet, hogy igazad van, vagyis neked jobban tetszik.
Technológiai értelemben viszont ez nem igaz. A Witcher 2-3 sokkal kidolgozottabb, részletesebb, egyértelműen szebb.

(#6) oriic válasza Crytek (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem még mindig nagyon jól néz ki.

Live-Die-Respawn

(#7) Feri1984 válasza Csapoati (#3) üzenetére


Feri1984
tag

Hagy kérdezzem meg,hogy a vanilia Skyrimre gondolsz-e vagy a rajongók által agyon modolt verzióra?
Mert nem mindegy!!!!
Szerény véleményem szerint a készítők által kiadott Skyrim látványvilágát grafikailag messze felülmúlja!

(#8) Crytek válasza Feri1984 (#7) üzenetére


Crytek
veterán

Legszebb rpg ever a Skyrim jelenleg. Annyira brutálisra lehet modolni, hogy az már félelmetes.
YT-on vannak videók lehet nézegetni akit érdekel!

Alig várom,hogy legyen hozzá gépem és végre én is élvezhessem.

Next PC Upgrade: 2022

(#9) Csapoati válasza zeorsdfd (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csak és kizárólag ezen kép alapján ítéltem. :) De mondom, nem is számít ez annyira, bőven megvan a szép szint így is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) Jeanne d'Arc

Gyonyoru! Kell majd ala vas hogy igy nezzen ki!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#11) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Tegnap néztem róla egy 40 perces gameplay-t, pedig megfogadtam, hogy nem fogok... Ez valami brutális lesz. Az időjárás változás eszméletlen, főleg az tetszett, mikor elkezdett esni a hó és szépen lassan minden fehér lett. :) Hajózásról nem is beszélve... Na meg a hihetetlen nagy térkép. Ekkorát még nem láttam játékban... Alig várom már, hogy letöltsem 19.-én. :C

[ Szerkesztve ]

(#12) doooo válasza Csapoati (#9) üzenetére


doooo
veterán

+1 nem volt "hűha" érzésem, a képeket látva.. Nem mondom, hogy Skyrim szebb, de valamiért mégis olyan benyomásom van róla, hogy valami lehetne jobb is.. főleg a gépigényének a függvényében..

(#13) Dr. Student


Dr. Student
senior tag

Előrendelve. Ajándék pólóval, hatalmas lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Dr. Student

(#14) GrG1210 válasza Dr. Student (#13) üzenetére


GrG1210
aktív tag

Szintén CD Galaxis rendelés , de csak az alap változat , és az a baj , hogy ez ezek a képek még mindig nem PC-s screenshot-ok, hanem valami ratyi konzol , és szerintem a PC-s verzió még ennél is szebb lesz . Bár engem már ezek a képek is meggyőztek. Nemhiába rendeltem elő már vagy 10 hónapja.

(#15) oriic válasza GrG1210 (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A képek PC-s kiadásból származnak.

Live-Die-Respawn

(#16) Dr. Student válasza GrG1210 (#14) üzenetére


Dr. Student
senior tag

:) Engem a Witcher 2 teljesen magával ragadott.

Kétségeim nincs, nem csak grafika terén, de jelentős játék mechanikai újításokat is fogunk látni.

Nagyon várom :R

Biztos vagyok benne, hogy GTX 970-es videokártyámmal egy olyan grafikai beállítás mellett fogok tudni játszani amihez párosulhat a különös játékélmény mellé egy csodálatos képvilág is. :)

Dr. Student

(#17) GrG1210 válasza oriic (#15) üzenetére


GrG1210
aktív tag

Nem kötekedni akarok , csak puszta kiváncsiság , de ezt miből tudod megállapítani ? Mert én a képeket elnézve a jobb alsó sarokban mintha konzolos kiosztást látnék . Vagy csak PC-n kontrollerrel játszanak?

(#18) oriic válasza GrG1210 (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bal also sarkokat nezd meg, ott irja hogy kontroller csatlakoztatva, megvaltozott a sema.

Live-Die-Respawn

(#19) Šolaire


Šolaire
veterán

A hangulat meg a történet rendben legyen a többi nem érdekel😊 már a kettő is durván nézett ki ezzel se lesz gond szerintem.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#20) Myrrah válasza GrG1210 (#14) üzenetére


Myrrah
újonc

Mindenki tudja,hogy PC-n ultra szép lesz a játék,de ettől még nem kell ratyinak nevezni a konzolt/konzolokat. Nekem konzolom van(PS4),de nem hiszem,hogy ratyi lesz az a grafika amit ki fog belőle sajtolni a játék. Tudom,most egyből jön majd a válasz,hogy "PC ellenes barom" stb". Nem kötekedésnek szántam,de nem fogok megsértődni ha annak veszed!

(#21) GrG1210 válasza Myrrah (#20) üzenetére


GrG1210
aktív tag

Sry. én nem fikázni akartam a konzolt , csak annó ez a játék , egy PC exkluzive volt.....És most csak a konzolos gameplayek ,+ képek. (Bár tudom abban van a pénz.)

(#22) derive válasza Myrrah (#20) üzenetére


derive
senior tag

A problema ott van, hogy a honapokkal ezelott mutatott gameplayek grafikailag sokkal szebbek, kidolgozotabbak, elethubbek voltak mint a mostaniak. Emiatt van, hogy felmerult a gyanu, hogy esetleg visszafogtak a PCs kiadast, hogy ne alazza a konzolokat (ahonnan a penz jon). Azt sajnos lehet latni, hogy trailerrol trailerre valtozik a minoseg es kulonosen az utobi idokben nem pozitiv iranyban.

(#23) Myrrah válasza derive (#22) üzenetére


Myrrah
újonc

Ebben teljesen egyet értek!

(#24) BoneDragon válasza derive (#22) üzenetére


BoneDragon
veterán

Üdv az interneten. Kb a mai AAA játékok 99%-nál ez történik sajnos...

(#25) wjbhbdux válasza Myrrah (#20) üzenetére


wjbhbdux
veterán

/s

(#26) Nazara válasza wjbhbdux (#25) üzenetére


Nazara
őstag

*PC Mustard Race :D

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#27) derive válasza BoneDragon (#24) üzenetére


derive
senior tag

Azert mas cimeknel nem ennyire latvanyos a romlas, vagy legalab nem mutogatjak ennyire. Mondjuk AAAs cimekkel mar regota nem jatszom, neha kiprobalok ezt-azt de keves jateknak van hangulata. A withcer szeria eddig ilyen volt. :)
A konzol vs PC vitahoz:

(#28) Ruga válasza GrG1210 (#21) üzenetére


Ruga
csendes tag

Na hát ez az a játék ahol egy árva sz@ros ps4 gameplay-t eddig nem találtam a youtube-on. Hogy miért keresem? Mert ps4-re szerettem volna megvenni, azon szerettem volna játszani, de érdekelt, hogy mennyivel gyengébb a graf. De szinte csak max beállítású pc-s videókat találtam, illetve egy db XO-t de azon nagyon látszott, hogy gyengécske, így gyanús lett a nagy a csend. Úgyhogy fogtam visszamondtam a ps4-es előrendelést és előrendeltem pc-re. A 4770K, 780GTXOC biztosan max körül fogja majd vinni 1080p-ben, de kb lesz@rom mert ps-en szerettem volna tolni, csak nem minden áron. Fura mi?

Lehet-e barátság férfi és nő között, és ha igen, miért nem? (Karinthy)

(#29) SaGaIn válasza Ruga (#28) üzenetére


SaGaIn
senior tag

Azért vették vissza grafikát, hogy ne csak 290Xen 980on mennyen 30FPS-el és 2 év múlva kiadhassanak egy enhaced editiont még egy v@lag pénzért amikor már lesz videókártya ami elbírja... ;] Vagy eredetileg is így nézett ki maxon csak végigtoltak rajt egy csomó postprocesst még a marketingesek kérésére.

Régen a "cipőt a cipőboltból" volt a reklám ma meg a Bifidusz Actiregulárisz idejét éljük, én nem csodálkozom hogy finoman átverik a vevőket... már amelyik hagyja magát. ( én is bevettem anno a GW2 igéreteit, előe megvettem és egy hónap után kiderült, hogy kész katasztrófa az egész, többet nem követem el azt a hibát hogy hiszek a marketingnek )

[ Szerkesztve ]

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#30) derive válasza Ruga (#28) üzenetére


derive
senior tag

Ime a PS4es gameplay: [link]

(#31) zeorsdfd válasza derive (#30) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

(#32) SaGaIn válasza zeorsdfd (#31) üzenetére


SaGaIn
senior tag

Nice http://i.imgur.com/NUyttbn.gif

[ Szerkesztve ]

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#33) Ruga válasza zeorsdfd (#31) üzenetére


Ruga
csendes tag

Közzététel 2015. május 6. :))

Lehet-e barátság férfi és nő között, és ha igen, miért nem? (Karinthy)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.