Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) concret_hp


concret_hp
addikt

néha jó egy kicsit bolondnak lenni :DD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2) 7


7
addikt

Aranyos, jo dolog is a polgarpukkasztas. Amugy tippem szerint '86-ban volt. Akkor szulettem, es szuleim mindig emlegettek, hogy szuletesem telen szep nagy ho esett :K

(#3) Omega81


Omega81
senior tag

:)

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#4) KrAt


KrAt
veterán

:)

(#5) doc


doc
nagyúr

az első munkahelyem mellett volt egy kis fagyizó, ahol már nem tudom milyen alkalomból, de féláron volt a fagyi, 20ft volt egy gombóc (utána tavasszal már 50ft körül ment)
na én majdnem minden nap ettem a fagyit a szintén mínusz X fokban, nem is néztek nagyon hülyének :D
ahogy láttam, én voltam az egyetlen fagyis vevő az üzletben :)
de nem is volt semmit bajom! pár évvel később meg több egymás utáni tavasszal is elment teljesen a hangom 1-2 napra, lehet hogy előtte fagyival kellett volna kezelni a torkomat

(#6) Sidaries válasza 7 (#2) üzenetére


Sidaries
őstag

Szerintem is 86-ban volt. Akkor volt bazi nagy hó mikor Csernobil is volt erre emlékszem. :) Az pedig '86.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#7) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Igen, 85 - 86 -ban is nagy hó volt nagyon, 86-87-ben is.
87-ben vonultam be katonának, olyan fagy volt március elején, hogy nem kellett lövészteknőt ásnunk. :D
Télen egyébként jó a fagyi, csak kevés helyen árulják sajnos. Nyáron a forró tea is jó. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8) Vakegérke válasza philoxenia (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

A forró teában egyetértek. Ám télen kiráz a hideg, ha valakit meglátok, hogy fagyit nyal, vagy sört iszik. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mutatok valamit, a lényeg jobb oldalon található:

Gratula, Tzombi!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) Tzombi válasza concret_hp (#1) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Ha csak néha lenne! :) :)

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#11) Tzombi válasza 7 (#2) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Tegnap éjjel, ahogy olvasgattam a hsz-ket, elbizonytalanodtam a dátumot illetőleg. De nagyon úgy néz ki, hogy 85-86 tele volt.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#12) Tzombi válasza doc (#5) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Nem mindegyik fajta torokgyulladásra jó a hideg.
De azt tudom, hogy a rekedtségre kifejezetten használ.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#13) Tzombi válasza Sidaries (#6) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Csernobil nem előbb volt egy kicsivel?

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#14) Tzombi válasza philoxenia (#7) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Ugyanezzel a társasággal, egy döglesztő meleg nyári napon egy rosszhírű kocsmába tévedtünk. „Véletlenül” forralt bort kértem. A csapos közbenjárásának köszönhető, hogy még épek a csontjaim. :)

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#15) Tzombi válasza Vakegérke (#8) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Pedig a töltött káposztára nagyon jól esik a sör. Ja! Ezt persze a meleg szobában, és nem kint a hideg éjszakában.

[ Szerkesztve ]

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#16) Tzombi válasza Vakegérke (#9) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Vááááááá! :DD :DD
Sajnos, mikor én néztem (23 óra környékén), már nem volt ott a nevem. :O

De azért köszi! :)

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#17) spirit007


spirit007
senior tag

Finnyás népség !
A sör mindíg jól esik , ráadásul télen nem kell hűtőben tárolni :D :DDD
Egyébként mindkét télen (85-86 és 86-87) nagy hó volt csak az utóbbiról tudósított többet a híradó a 1,5 -2m-es hóátfúvások miatt ...

(#18) Sidaries válasza Tzombi (#13) üzenetére


Sidaries
őstag

1986. április 26. Megnéztem. )

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#19) Tzombi válasza Sidaries (#18) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Rendben! Én kutyultam össze az évszámokat. 83-ban valami hasonló jellegű dolog történt velem, mint 86-ban. Ehhez kötöttem a Csernobili dátumot is.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#20) spirit007 válasza Tzombi (#19) üzenetére


spirit007
senior tag

ööö... ettél karácsonykor banánt ? [nem annyira vicces szmájli...]

(#21) Tzombi válasza spirit007 (#20) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Egy „kicsit” berendezkedtünk a primőrárú termelésre (retek, újhagyma, paprika, paradicsom, stb), meg is volt a szerződésünk. Az egész ott rohadt meg, mert nem kellett a kutyának sem.
Ez volt 86-ban. 83-ban újdonsült „kisgazda” szerepét vettem fel. Túltermelés miatt a termelt zöldség 95 %-a lett az enyészeté.
Ennyit az őstermelő múltamról.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.