Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

szegény állat... :N
te tényleg finom, lehet. kóstoltam már ilyet :B

Oda mentem, ahol vagyok!

(#2) Egorov


Egorov
aktív tag

Nahát gratulálok :C Ez aztán az étel...hmmmm...eszek is egy kis "kóbászos" kenyeret. Fogyasszátok ti is egészséggel. :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#3) Armahun


Armahun
addikt

Nincs is ennél finomabb :) .

Keverni kell a húst sertéssel ;)

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#4) talmida válasza Egorov (#2) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Köszi!

Nem biztos, hogy jól csináltuk (kolbász receptekben nem láttam még), de mi tettünk bele egy kis vörösbort is, mert azt hallottuk, hogy az elveszi a vad szagot.

Hogy végülis mi vette el valójában, azt nem tudom, de pont olyan az íze, mint egy jó fajta magyar kolbásznak. :)

IN GOD WE TRUST!

(#5) talmida válasza Armahun (#3) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Hm. Ezt már mástól is hallottam.

..de attól nem lesz magas a kolleszterin tartalma??...hogy tudományosan fejezzem ki magam :DDD

Tomaaasz: te vegetariánus vagy? Akkor már a csirke is "szegény", meg a hal is. Nem? :B Szerintem nem szabad nagyon belegondolni ebbe, mert az embernek szüksége van fehérjékre is...az okosok szerint. Meg finom is :K

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#6) Pukkancs


Pukkancs
tag

Egyszer délután gondoltam összeütök egy rántottát, és a sajt mellé szarvaskolbászt daraboltam bele, a puhábbik fajtát. Na olyan finom rántottát azóta nem ettem.

(#7) Egorov válasza talmida (#4) üzenetére


Egorov
aktív tag

Jó az a vörösbor....mi egyszer csináltunk fasza paprikás krumplit, csak víz helyett sört raktunk bele (azért víz is volt benne egy kicsi) :) Egész finom volt.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#8) Armahun válasza talmida (#5) üzenetére


Armahun
addikt

Annyi kolereszterin kell a szervezetnek! :D

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#9) S e t h


S e t h
nagyúr

Én olyat eszem, amelyben három részre van osztva a hús, 1/3 szarvas+1/3 marha+1/3 sertés.
Nem cserélném el másra :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10) talmida


talmida
Közösségépítő

Nagyon jól sikerült a füstölés. Semmi vad íze, se vad szaga nincs a füstölt kolbásznak. Még a lencselevesbe is főztem egy darabot. Az is kitűnő lett! :)

Seth, Finom lehet :R

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#11) kraftxld válasza talmida (#10) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Húú, ez jó ötlet, majd jövőre szerintem mi is csinálunk ha már egyenesbe jöttünk, épp tegnap láttunk a vadászboltban házi smokehouse-t, szarvas meg vaddisznó is van a környéken bőven.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#12) talmida válasza kraftxld (#11) üzenetére


talmida
Közösségépítő

A vadászott hús nem csak olcsóbb (pláne az ajándék) ;), de a vad nem hormonkezelt, plusz nincs benne semmi kémiai tartósítószer...stb

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#13) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Én mindig azt hittem, hogy Te férfi vagy, talmida. :B :DDD

(#14) talmida válasza (Kolombusz) (#13) üzenetére


talmida
Közösségépítő

No, akkor lásd a leleplezést a cikk alján. :DDD

IN GOD WE TRUST!

(#15) nomotmo


nomotmo
csendes tag

Szegény alapanyag. :))

DIÓ!

(#16) talmida válasza (Kolombusz) (#13) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Pedig korábban már beraktam egy képet magunkról Racecam címlapos írásában [/OFF]itt az egész család látható..az első smile-re kell kattintani a hsz-omban

nomotmo lecseréltem a képet, hogy ne legyen lelkiismeretfurdalás. ;)

IN GOD WE TRUST!

(#17) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Nagyon guszta !!! :C

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.