Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) talmida


talmida
Közösségépítő

Itt bezárják az iskolákat, mert a meteorológiai elôrejelzés szerint havazás várható Florida észak-nyugati részein. :DDD

Én örülnék, ha esne hó, mert az kicsit hiányzott eddig. :B

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#2) Mawyx válasza talmida (#1) üzenetére


Mawyx
senior tag

Tarthattok egy utókarácsonyt :D A havas pálmafák nagyon tutik :DD :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3) talmida válasza Mawyx (#2) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Komolyan kíváncsi vagyok, hogy mi lesz, mert itt nappal mindig plusz szokott lenni, még a legnagyobb télben is, úgyhogy biztos elolvad, ha esik...,így csak éjjel tarthatjuk. :)

IN GOD WE TRUST!

(#4) Lauda


Lauda
félisten

Ott nem szokott esni ho? :)

(#5) tiv83us válasza Lauda (#4) üzenetére


tiv83us
veterán

Egy olyan allamban, ami a toprusi eghajlati ovben helyezkedik el...hat ooo. :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#6) Lauda válasza tiv83us (#5) üzenetére


Lauda
félisten

Nem tudom milyen ovben helyezkedik el, azert kerdeztem. :)

(#7) talmida válasza Lauda (#6) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Florida szubtrópusi és trópusi övezetben fekszik. :K Nem szokott itt hó esni még télen sem. :N

IN GOD WE TRUST!

(#8) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Most komolyan, bezárják a sulikat, ha leesik 5 centi hó, ami délre valószínűleg el is olvad? :D

(#9) Móci


Móci
addikt

Nálunk akkor jó hosszú szünet lenne a munkában a 20 centi hó miatt.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#10) #53246592


#53246592
törölt tag

1-3 inch, es bezarnak az iskolak? :DDD
Ezt igazan bevezethetnek Finnorszagban is, persze a munkahelyekre is kiterjesztve :K

(#11) Crystalheart válasza #53246592 (#10) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mondjuk lehet, hogy Floridában mindenkinek csak könnyű vászoncipője van, abban nem kellemes hóban mászkálni. :D (Bár nem hiszem, azért eső ott is esik.)

(#12) Lauda válasza talmida (#7) üzenetére


Lauda
félisten

Koszi, akkor tenyleg durvanak hat egy ilyen hir ottkint. ;) Amugy esik mar, hofuvas egyebek? ;]

(#13) Mawyx válasza Crystalheart (#11) üzenetére


Mawyx
senior tag

Télen-nyáron egy Adidas cipőben vagyok :DDD :( :U

talmi: nah, izé, vót hó? :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#14) talmida válasza Crystalheart (#8) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Komolyan bezárták az iskolákat, egyetemeket, pedig csak az elôrejelzés szerint volt várható a havazás. :DDD Ma nem mentek a nebulók suliba, pedig egy csöpp hó sem esett. Jelenleg is csendes esô szemerkél a vad hópelyhek helyett. :D Pedig mennyire vártam a havat! Na, ez van. De, legalább láthatjátok, hogy itt micsoda hûhót csapnak egy kis esetleges hó hallatán. :D

Lauda: semmi sem lett az egészbôl. Sajnos. ;]

Néhány jelen pillanatban kapott infó szerint:

"IT'S SNOWING IN LAFAYETTE!!!! SCHOOL HAS NOT BE CANCELLED THOUGH!"

"It is NOT snowing in P'cola and school HAS been cancelled. Go figure !!!"

Lafayette Louisianában fekszik, ami kicsit Észak-Nyugatra van Pensacolától, de szintén Dél. LOL.

Mawyx: télikabátunk az tényleg nincs. Cipô se túl komoly. De, ha egy picit is hideg van kint, sokan úgy néznek ki, mint egy eszkimó. :DDD Behúzott nyak, nagy sapka, sál. Viszont vannak, akik dacolnak a téllel és akkor is mezitláb (!), rövidnadrágban vagánykodnak. Azt mondják, hogy : "Na, végre, olyan az idô, ami ki lehet bírni!" :DDD

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#15) Mawyx válasza talmida (#14) üzenetére


Mawyx
senior tag

birnam ha ne kéne tlikabá :D :DDD őt

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#16) talmida válasza Mawyx (#15) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Hát, csak dobd el! :DDD

De, nicsak! :Y Hohó! Megnéztem az idôjárás elôrejelzést, és ezt láttam:

"UNTIL THE RAIN TURNS TO SNOW DURING COURSE OF THE LATE MORNING AND
EARLY AFERNOOON... GENERAL INUNDATION FLOODING WILL OCCUR." :Y

Vagyis azt írják, hogy az esô hóra vált majd koradélután. Jó, akkor nincs még veszve a hó! :C Kicsit ugyan kétlem, de majd meglátjuk.. :U Most délelôtt 11:24 van .

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#17) talmida


talmida
Közösségépítő

Ez az a bizonyos winter storm, ami északabbra valóban komoly gondokat, kemény telet, bô havazást okozott.
A linkelt kép a mindenkori jelenlegi állapotot tükrözi. Azok a nagy mínuszok a "téli vihar"ban vannak odafönt a légtérben. Idelent plusz van. :K

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#18) Lauda válasza talmida (#14) üzenetére


Lauda
félisten

De meg lehet, remelem megbenul a kozlekedes egesz floridaban a ho miatt. ;]

(#19) talmida


talmida
Közösségépítő

Legújabb helyi vélemények, kommentek a(z elmaradt) havazással kapcsolatban:

"And for these few and I do mean few Snowflakes (even if they are quite large) They shut down the city of Pensacola............Go Figure.........."

"They said on the news here that it was snowing in Pensacola!!!!!"

"W elllllllll............if you want to call it that.."

"Snowed for about 15 mins mixed with rain.... Oh well still have a 4 day weekend.."

:DDD

IN GOD WE TRUST!

(#20) Depression


Depression
veterán

Én teljesen megértem a pánikot. Nem a hideg miatt csinálták, hanem azért mert azon a helyen, ahol mindenki többszáz lovas kocsival jár dolgozni, és még sosem hallottak téligumiról, és csúszós utakról, a fele nem a munkahelyére érne be, hanem a korházba. A másik fele pedig forgalmi dugóban ülne műszak végéig.
Nálunk 20 centi hó elég a teljes katasztrófához, pedig itt vannak hókotrók, téligumik, meg meg persze napokig elzárt települések.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#21) talmida válasza Depression (#20) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Ebben igazad van. Téli gumiról hallani sem lehet itt.

IN GOD WE TRUST!

(#22) Crystalheart válasza talmida (#21) üzenetére


Crystalheart
senior tag

És minden gyerek csak autóval képes suliba menni? o.O Tömegközlekedés nem működik?

Depression: Nos, vicces is, mit össze szenvednek a fővárosban egy kis hó miatt. :D Itt falun mindenki ellapátolja magának még az úton is (mikor a hókotró megelőz, átkozódunk, hogy lelapította a havat, úgy kell föltörni), parkolóhelyeken is, meg végig hátra a kertbe átlag ötven métert plusz egyéb kis utacskákat, oszt letudva. Pesten meg még napokkal később is voltak tíz centin havas, sőt, így lesózott utak, pedig nem harminc méterenként egy család lakik, hanem pár száz négyzetméteren több tucat. Meg itt nálunk is a vonatállomáson nem lapátolták el, tiszta életveszély volt. Ha ott az állomásfőnökség a munkásokkal, mire van a két kezük?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.