Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Huroq válasza szupermacs (#10) üzenetére


Huroq
senior tag

Természetesen ha nem is tudom átérezni milyen volt, de nagyjából el tudom képzelni.
Itt semmi hasonlóval nem találkoztam, de azzal igen, hogy a semmiért fizetnek több 10 ezer forintot olyan embereknek, akik b*sznak a munkára amivel természetesen szívatják a rendesen dolgozó embert, mert munkából van azért elég, bár valóban nem fizetik meg, pedig ugyan azt csinálod mint más csak közfogis fizetésért. Természetesen itt is van nagyon sok becsületes ember, aki ennyi pénzért is lelkiismeretesen végzi a munkáját, de sajnos kevesen vannak. Szeretem amikor csodálkoznak a léhűtők, hogy nincs munkahelyük vagy kirúgták. Ilyen munkához való hozzáállással nem tudom mihez szeretnének kezdeni.
Nem bántani szeretném ezeket az embereket, de nagyon sokan annyira maguknak valók, hogy elképzelni sem tudom mit fognak kezdeni magukkal később. Ez mellett az a szörnyű, hogy rengeteg pályakezdő lesz közfoglalkoztatott 3-4 diplomával, de érdemi dolgot innentől nem fog tudni felmutatni csak nagy-nagy szerencsével vagy épp akarással, ami sokuknál hiányzik.
A közfogisok munkáját normál bérezés mellett tized annyian el tudnák látni, ha nem kevesebben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.