Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FatalEror


FatalEror
addikt

1 hónap után felszívódnak,és visszakapod az elfoglalt hely többszörösét.NEm tudom,pontosan hányszorosát,de fokozatosan több lesz mint volt.Nekem már ~10000kb a tárhelyem.

HardCore is my LifeStyle

(#2) DeFranco


DeFranco
nagyúr

mi az, hogy a képlinkelés nem a te világod?

több képet tetszik akarni beszúrni, tetszik megtanulni picasából linkelni

ez van

(#3) kmisi99


kmisi99
addikt

Csak nem kell nagy képeket feltölteni és akkor több száz kép is lazán felfér a képtárra
olvasnivaló

(#4) k!nG


k!nG
aktív tag

Linkelj a Flickr-rol, mert kapsz 1 TB tarhelyet.

https://www.behance.net/vargadom

(#5) sziku69 válasza FatalEror (#1) üzenetére


sziku69
senior tag

Hát erre kíváncsi leszek :D Köszi.

DeFranco: Egyszerűen nem szeretem, ha a kép nincs ott a helyén, amikor olvassák a szöveget. Ez van :D

kmisi99: Nem szeretem a kis képeket, mert nem látszanak a részletek.

Aha, mondtam, hogy felületes vagyok. Tehát ahogy olvasom, feltöltésenként egy hónap után felszabadul a hely. Ez már azért nem rossz dolog. Így már nyugodtabban fogok aludni.

Majd addig valahogy megpróbálok spórolgatni :D

Köszi

(#6) lapa válasza sziku69 (#5) üzenetére


lapa
veterán

szerintem a picasáról is ugyanúgy megjelenik a kép, ha linkeled (azaz nem csak "link" vagy ilyesmi). legalábbis gondolom.

(#7) sziku69 válasza lapa (#6) üzenetére


sziku69
senior tag

Köszi a tippet. Még nem próbáltam megmondom őszintén. Van picasa albumom, de skydrive, és google drive is. Mindenhova teszek fel pár giga képet.

(#8) FatalEror válasza sziku69 (#5) üzenetére


FatalEror
addikt

Fú nekem mostanában a képfeltöltő annyira felkúrja az agyamat.Pana Lumix FZ-18-s gépem van,és egyszerűen amikor feltolom ide teljesen összecseszi,összepixelezi.

HardCore is my LifeStyle

(#9) sziku69 válasza FatalEror (#8) üzenetére


sziku69
senior tag

Nem szoktad kicsinyíteni? Én visszaveszem 1500x akárhány pixelesre. De ha 5 megapixelesen tolom fel akkor sincs gond. A tiéd 8 megás, ugye?

(#10) FatalEror válasza sziku69 (#9) üzenetére


FatalEror
addikt

Igen 8mpx-s,de hiába a kicsinyítés akkor sem,meg ne vicceljünk,hogy feltehetünk egy 3mb-s képet,de tiszta fos a minősége,régebben legalább,ha megcsináltam 1mb-s ra 3mb-s képet,akkor tisztességesen,és szépen nézett ki,érdemes volt vele dolgozni,de most.........De csak az "előnézetet",amikor nagyítod,akkor már jó,de nagyítana fel egy amúgy is fos minőségű képet? :F

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#11) sziku69 válasza FatalEror (#10) üzenetére


sziku69
senior tag

Hát ez elég gáz. És ez a kezdetektől így van, mióta megvan ez a géped? Nekem egy 5 megás FujiFilm gépem van, de ilyen gondom még sosem volt. Ide, a legtöbb képet kicsinyítés nélkül toltam fel, 5 megáról.

(#12) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Ha nem a Link, hanem a Kép kóddal illeszted be, akkor a kép "ott lesz a helyén". Az olvasó szempontjából nem számít, hogy ténylegesen picasán/flickr-en/imageshacken stb. van-e a kép, vagy a Ph! szerverén.

[ Szerkesztve ]

(#13) sziku69 válasza Crystalheart (#12) üzenetére


sziku69
senior tag

Ennek utánanézek. De mintha már próbáltam volna. Lehet nem itt. csak nem jött össze.
Köszi.

(#14) FatalEror válasza sziku69 (#11) üzenetére


FatalEror
addikt

Nem régebben amikor csak 1mb-s képet lehetett feltolni,akkor átméreteztem,és akkor gyönyörű volt,de amióta átálltak erre a 3mb-s varázslatra,azóta katasztrófa.

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#15) sziku69 válasza FatalEror (#14) üzenetére


sziku69
senior tag

Hát akkor marad szerintem a kicsinyítés házilag, aztán mehet fel. Nézted a képeimet? Ez pl 5 megapixeles volt.

[ Szerkesztve ]

(#16) FatalEror válasza sziku69 (#15) üzenetére


FatalEror
addikt

Ja de hiába méretezem,akkor sem,próbáltam. :O

HardCore is my LifeStyle

(#17) sziku69 válasza FatalEror (#16) üzenetére


sziku69
senior tag

ÉS milyen a képarány? Bár nem hiszem, hogy az lenne az oka. Nekem a hagyományos 4.3

(#18) FatalEror válasza sziku69 (#17) üzenetére


FatalEror
addikt

Mármint?Fényképezőnél?

HardCore is my LifeStyle

(#19) sziku69 válasza FatalEror (#18) üzenetére


sziku69
senior tag

igen

(#20) FatalEror válasza sziku69 (#19) üzenetére


FatalEror
addikt

Szerintem 16:9,szerintem a kijelző méretaránya is az.

HardCore is my LifeStyle

(#21) DeFranco


DeFranco
nagyúr

amúgy Easy Thumbnails

batchelve méretezhetsz elég jól minddenféle opcióval

ennyit tudok hozzátenni

(#22) lapa válasza DeFranco (#21) üzenetére


lapa
veterán

vagy alternatíva az irfanview, annak is van batch konverziója. csak azért, mert hátha fenn van amúgy is.

(#23) sziku69 válasza DeFranco (#21) üzenetére


sziku69
senior tag

Nekem az acdsee jött be régebben.
Még most sem értem miért lesznek a képeid pixelesek. Lehet hogy valami böngésző hiba, vagy nem tudom.

(#24) Phvhun


Phvhun
őstag

Ráereszthetitek a jpeg képeitekre [ezt] a progit, és van, amit kevesebb mint felére tud betömöríteni minőségvesztés nélkül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.