Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) greenity


greenity
aktív tag

Azért mind tudjuk, hogy ez az utcán igen kis valószínűséggel fog megjelenni...

A legnagyobb baj egyébként szerintem a hatmillió réteg zakószerűség, és hogy az ing túllóg a szoknyának nehezen titulálható valamin.... lehetne ezt ízlésesen is, erre volt jó példa a Mr. Tűsarok

"Egy mosolynál jobb a több"

(#2) dugo_


dugo_
veterán

Hurrdurr nem értem mire való egy divatbemutató... :(

(#3) buherton


buherton
őstag

Pont tegnap néztem a Brüno c. filmet. :(

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#4) sziku69 válasza dugo_ (#2) üzenetére


sziku69
senior tag

Nem tudom a modellek mennyiért vállalják, hogy bohócot csinálnak belőlük.

Nyilván utcára nem veszik fel (még) ezeket, mert inzultálás nélkül nem úsznák meg. Vagy rájuk húznák a kényszerzubbonyt.

Nyóóckerben este végig flangálni egy ilyen ruciban.... :DDD

(#6) Diokhan válasza greenity (#1) üzenetére


Diokhan
addikt

A legnagyobb baj az, hogy van olyan elmebeteg, akinek ez eszébe jut, hogy ilyen ruhát adjon egy férfira, akinek normális esetben valahogy így kellene kinéznie, ha divatról és eleganciáról szólna a dolog:

Idáig egyetlen ember volt, akitől el tudtam viselni azt, hogy furcsán öltözik, de ez még rajta is túl tesz...!

(Mielőtt bárkit megtévesztene az avatarom, ez Scully ügynok, én magam pedig nem vagyok nő, csak Scully/X-akták rajongó )

(#5) hurkatona : Mégis milyen performansz? Avass már be minket...!

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#7) Cyberneko


Cyberneko
tag

Hihetetlen, hogy még azt sem tudja, hogy a zokninak a nadrág színével megegyezőnek illik lenni. :/
"Hát hogy néz ez ki?" A többi rész max formabontó :P

(#12) Met


Met
nagyúr

Nem ezzel van a baj, hanem azzal hogy van aki fel is veszi és kimegy benne az utcára csak mert ez a divat.
Rosszul vagyok ezektől, kigyúrt csávó, felveszi a tapadós v nyakú pólót, a sztrecs nadrágot, de annyira hogy a vádliján is simul, alul kétszer felhajtva és edzőcipő zokni nélkül.
Meg ezek a kanadanifavágókossuth-ok....

Buzik.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#14) szupermacs válasza Met (#12) üzenetére


szupermacs
veterán

Te vagy annyira beteg, hogy így öltözz! ;]

(#16) Met válasza szupermacs (#14) üzenetére


Met
nagyúr

:P

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#17) total90


total90
veterán

Ami a divatbemutatókon van azok 99%-a nem landol az utcán.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#20) Zolaash


Zolaash
aktív tag

[link]

Rip and tear

(#21) Lauda


Lauda
félisten

Sajnos manapság már az számít különcnek, aki nem hülye, aki gondolkodik és tisztességes.

Aki azt a szemetet ráadta arra az emberre, az szerintem nem normális.

[ Szerkesztve ]

(#22) kemotox


kemotox
addikt

Beszarok rajtatok emberek :DD Komoly problémák vannak úgy látom. Ezeknek a divatbemutatóknak rohadtul nem az a céljuk, hogy holnap már ezt hordjuk. Erre egyből jön a buzizás, sőt, már a tisztesség kérdése is felmerült :DD Konkrétan a semmin hőbörögtök. Most írjam, hogy tipikus magyar mentalitás?

[ Szerkesztve ]

(#23) Lauda válasza kemotox (#22) üzenetére


Lauda
félisten

Tökmindegy mi a célja, ilyen csúfságot ép elméjű ember nem követ el.

(#24) szupermacs válasza Lauda (#23) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha megfizetik és nem sérti senkinek az elveit (az enyémet biztos nem) akkor miért ne?

(#25) Lauda válasza szupermacs (#24) üzenetére


Lauda
félisten

Tőlem nyugodtan. Ettől még a véleményem fenntartom.

(#26) szupermacs válasza Lauda (#25) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor még nem láttál intermédiás perfomanszokat.

(#27) Lauda válasza szupermacs (#26) üzenetére


Lauda
félisten

Remélem nem is fogok soha.

(#28) sziku69 válasza szupermacs (#26) üzenetére


sziku69
senior tag

Ha a (felnőtt)cirkuszba készítenek fellépőruhát, akkor nem érdekel a dolog.
Az se érdekel, ha valami divattervező ebből csinál magának pénzt.
Csak azt ne hangoztassátok, hogy ez mennyire ízléses. Mert ha ebbe az irányba gondolkodtok, akkor már rég baj van.

(#29) kemotox válasza sziku69 (#28) üzenetére


kemotox
addikt

Szerintem senki nem írta, hogy ízléses, de forgasd csak ki más szavát nyugodtan. Még a performansz szó jelentésével sem vagy tisztában, mint kiderült, de azért megmondod, hogy kinél milyen baj van, gratula. Pont erre írtam, amit. A semmin rinyáltok. Kinél is van baj akkor?

(#30) Lauda válasza kemotox (#29) üzenetére


Lauda
félisten

A megmondóember. :DD :DD

(#31) kemotox válasza Lauda (#30) üzenetére


kemotox
addikt

Sziku is ugyanúgy megmondta, csak épp az a különbség, hogy rám meg vagy sértődve a tűzoltós sztori miatt :C :C Na mindegy én hagyom is ezt a topikot. Mondom, full tipikus magyar mentalitás. Hőbörgés, pincetrollkodás, egymás szavának kiforgatása. Meghagyom nektek ezt a jó mókát :D

(#32) Lauda válasza kemotox (#31) üzenetére


Lauda
félisten

Na ezzel, hogy én meg vagyok rád sértődve, most megint újat mondtál. :D :D Jobban ismersz ezek szerint, mint én saját magamat. :DD

[ Szerkesztve ]

(#33) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

Nem azzal van a baj, hogy a "divattervező" ennyire aberrált, hanem hogy ezt otthon kellene csinálnia, nem nyilvánosság előtt. Engem nem érdekel, hogy milyen performansz. A melegekkel is az a baj, hogy vergődnek. Csinálják otthon, úgy senkit nem zavar, mert NEM az a normális családmodell. Ha az lenne, már kihaltunk volna. Értelmes országban a divattervezőt, meg az utóbbi csoportot is jól elverik.

(#34) sziku69 válasza kemotox (#29) üzenetére


sziku69
senior tag

Performansz, vagy nem performansz. Nem mindegy? Valakinek az agyában megszülettek ezek a tervek. Ezért kapta a bejegyzés ezt a címet. "Hülye egy világ ez...."
Én már valahogy túlélem, de a gyerekeinknek miért kell egy ilyen nem normális világban felnőni?

A mai világban az a normális, ha a férfiak szülnek, és az egyneműek házasodnak össze, mert ez a trendi.
De biztos velem van a baj.

(#35) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Nem is tudtam, hogy a nyakkendőtű újra divat.

x gon' give it to ya

(#44) Ghoosty válasza sziku69 (#34) üzenetére


Ghoosty
őstag

Nézd meg a 70-es évek divatját. A durván trapéz gatya, vagy férfiak által is viselt "picsa gatya".
Kicsit visszább megyünk a történelemben, láthatunk magassarkúban parádézó férfiakat, feszülős nadrágban, iszonyatosan hülyén kinéző körgallérral. Máshol meg nagyon menő rizsporos parókás alakokat. Néhány kultúrában a férfiak is hordanak szoknyát. Megint mások tollakat tűztek a fejükbe. Lehetne még sorolni rengeteg furcsaságot.

Az, hogy valaki hülyén öltözködik, nem jelent utalást a nemi orientációjára. Ezért idekeverni felesleges. Ráadásul a melegházasság sok ókori jogrendszerben létezett, csak a kereszténység erős befolyása miatt tűnt el. Nem értem, honnan ered, hogy trendi dolog melegnek lenni. Senki nem lesz azért meleg, mert divat.
Egyszerűen mára elértünk oda, hogy nem feltétlen kell titkolni.

Ha már a gyerekeink jövője miatt aggódunk, az miatt jobban aggódok, hogy az miatt éri valamelyiket atrocitás, hogy nem a közvélekedésnek megfelelően öltözködik. Szóval egyetértünk, nem normális ez a világ, mert sokan még mindig az öltözködés és egyéb külsőségek alapján ítélkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.