Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz Joco_77 #3060 üzenetére

    Háát, jópárat megvettem PA asztalokból. Egyébként, ők teljesen abbahagyják? Azért nem kukáznám azokat sem, bár ott meg sok, számomra érdektelen asztal volt a packokban.
    Na, csináltam 98.5M-et Fish Talesben. Nem nagy cucc, 100-at egy golyóból illik hozni, ha benne vagy.
    Viszont, kicsit pattogós a setup nekem. FastCastot 2x tudtam csak meglőni, kb fél órát játszottam, a monstert is csak 1x szedtem ki.
    Középső loop viszont elég könnyű, ugye abból lesz a monster. Azt viszont elfelejtettem, hogy a középen lévő golyót mivel aktiválod :F
    Remélem, lesznek majd extra beállítások, ha már eredeti asztalokról van szó, illetve remélem hozzáférünk majd a rendes rom állítási lehetőségeihez is. Amit service menüből lehetett állítani a rendes asztaloknál. Pl szabadjáték hány pont ... ilyesmi. Meg a tiltás érzékenység :B
    Ezek egyébként PA alatt elérhetőek voltak, ha Pro asztalt vettél. Legalábbis jó pár beállítási lehetőséggel több volt.
    Na, összességében, jó lesz ez, várom a többi asztalt.
    Fist Talesből eléggé kiestem, kb 20 éve játszottam rajta utoljára. Mármint, rendes asztalon.

    szerk:
    Ja, amúgy minden maxra van húzva, a grafikai beállításokban, kivéve a ball trails (vagymi :B ) ami ilyen csíkot húz a gyorsabb golyók után. Az nem kell, a többi maxon van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés