Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) sto1911


sto1911
veterán

Jelenlegi allas:

(#2202) Mart10000 válasza sto1911 (#2200) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Jöhet a Dr. Strange. :K

[ Szerkesztve ]

(#2203) thozoo válasza Mart10000 (#2202) üzenetére


thozoo
tag

Jöhet biza!

Thozoo

(#2204) sto1911


sto1911
veterán

60. Biolab vegeredmeny:

Gratula mindenkinek!

Egesz rovid asztal, legalabbis ami a fo modokat illeti, nagyon hamar el lehet jutni a wizard modig :)

(#2205) sto1911


sto1911
veterán

61. Dr. Strange startfoto:

table guide

Jo jatekot mindenkinek!

(#2206) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Sziasztok

Megjöttem a -viszonylag rövid- nyaralásból. Tehát Dr. Strange a következő.
Ahogy nézem az új táblákból még nem kaptunk videót / képeket.

(#2207) sto1911 válasza Joco_77 (#2206) üzenetére


sto1911
veterán

Welcome back!

Akkor ez megmagyarazza miert sikerult nyernem a Biolabon :D

(#2208) Mart10000 válasza sto1911 (#2204) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Épp hogy nem sikerült, mikor a vége közel volt. :W

[ Szerkesztve ]

(#2209) Joco_77 válasza Mart10000 (#2208) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Valahogy el kell folytanom magamban a Witcher3 mániát, hogy időt szakítsak a Dr. Strangere... :)

(#2210) chris0000


chris0000
őstag

hi.
a pro pinball ultra time shockot most rakták fel az n...e oldalra.
akinek van kedve töltse le és próbálja ki.tudom,h van a pénz visszafizetés funkció steamen,de így könnyebb.
ki tudja ha tetszik lehet megveszem.:)

(#2211) Joco_77 válasza sto1911 (#2205) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Jó kis tábla elsőre. Egyszerű szabályok, a fizikája is finom(se nem nehéz se nem könnyű időnként).
Szóval tetszik (amennyire egy Marvel tábla tud tetszeni nekem :P ).

Szerk: Vannak aggodalmaim azért a Pinball Fx2 jövőjét illetően. Tavaly nagyobb lendülettel jöttek a táblák, idén nagyon visszafogottak a srácok, ami szerintem főleg az egyéb játékok + a VR verziós cuccok miatt lehet.
Persze ígyis van bőven tábla de még azért lenne jópár témakör amikben jöhetnének táblák :( Az ember ilyen semmi sem elég neki :)

[ Szerkesztve ]

(#2212) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Tegnap nézegettem Pinballfx.com fórumot, a 2 marvelnunás táblán kívül dolgoznak 1-2 original táblán is, úgyhogy elvileg a 2. félév már gyümölcsözőbb lesz(ha még idén megjelennek, erről nincs infó).
Tegnap akartam játszani, hát meló után sikerült bealudnom délután, de legalább ma is dolgozom. így részemről esélyes, hogy az a pontszám a végső ami most a score táblán van, pedig lenne még ebben a táblában bőven úgy éreztem.

(#2213) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Ja akkor már szavazok is előre, nem tudom hogy leszek ma:
Mit szólnátok egy kis mazochista folytatásnak ? (nehéz táblát):
-Star wars Starfighter Assault ra gondoltam, se Vihar se én nem tudtunk annakidején a Wizard módig eljutni(utolsó quest környékén besz*patott minket). Hátha mostmá...
Ha nem szimpatikus akkor például lehet az egyik Southpark tábla is(az 1. pihekönnyű, butters azért nehezebb, élvezetesebb).
Vagy bármi más, ha mást akartok, de azt azért nem bánom, ha nem 2 Marvel tábla lesz egymás után... :)
Majd azért igyekszek benézni ma, meglátjuk sikerül e.

(#2214) sto1911 válasza Joco_77 (#2213) üzenetére


sto1911
veterán

Nekem mindketto vagy harom megfelel, akar lehet valami ujab is, de leginkabb egy SP vag a Starfighter a szimpatikus ezekbol.
Mindjart zarom Strange-et.

(#2215) sto1911


sto1911
veterán

lol, delutan meg jatszottam, most meg inditanam el, de uninstallalva lett!!!! En biztos nem voltam, de akor meg ki a franc?!

(#2216) sto1911


sto1911
veterán

61. Dr. Strange vegeredmeny:

Joco visszatert es hozta a formajat :D gratula mindenkinek!

(#2217) sto1911


sto1911
veterán

62. Star Wars Starfighter Assault aug. 14. - 28., startfoto:

Table guide

Visszaolvasok majd mi nem sikerult regen, aztan most rafekszunk :D

Hajra, hajra!

[ Szerkesztve ]

(#2218) Mart10000 válasza sto1911 (#2216) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Több is lehetett volna benne. :((( Küldtésenként jutalmazott rendesen, de folyton kivágódott oldalt főleg. :(

[ Szerkesztve ]

(#2219) Joco_77 válasza sto1911 (#2217) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Király tábla. A tavalyi videódban amit linkeltél a Zenben (vagy már tavalyelőtti?) azt ecseteli e csóka, hogy a starfighter assault volt a legnagyobb kihívás a csapatnak ebbe zsúfolták(akkor!) a legtöbb tartalmat.
Meglátjuk mit sikerül kihozni belőle.

(#2220) sto1911 válasza Joco_77 (#2219) üzenetére


sto1911
veterán

Az melyik video volt?

@(#2218) Mart10000: nekem se nagyon jott ossze tobb, ez a pontszam 2x2 kuldetes lehetett. Erdekes modon itt nem ereztem ra az asztalra, ha cabinet modban jatszottam. Idom meg alig volt megint :S
A Nightmare kuldetes elso reszen kivul nem tunt pedig neheznek a tabla.
Maga a megjelenites eleg puritanra sikerult, de a sok atvezeto azert feldobta, ranezesre sokkal rosszabnak tunik.

(#2221) Joco_77 válasza sto1911 (#2220) üzenetére


Joco_77
aktív tag

A 2 zenes videó közül az egyikben, talán amelyikben a Zen góré beszélt, ha jól emlékszem.

(#2222) sto1911 válasza Joco_77 (#2221) üzenetére


sto1911
veterán

Akkor az valamelyik studiobejaros video lehetett, mindjart elokotrom valahonnan es megnezem :)

Tegnap jatszottam vele kicsit, az elso ket kuldetest csinaltam meg, valoban sok tartalom van benne: vadaszgepek "vezetese", inditasa, anyahajok megbenitasa, hiperugras stb.

(#2223) Joco_77 válasza sto1911 (#2222) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Határozottan emlékszem,hogy kiemelte, hogy ez a tábla volt a legnagyobb kihívás, linkeld majd ha megvan és megnézzük mégegyszer :)

(#2224) sto1911 válasza Joco_77 (#2223) üzenetére


sto1911
veterán

Megtalaltam, ez egy emailes interju, videosat nem sikerult kesziteniuk vele: [link]

(#2225) Joco_77 válasza sto1911 (#2224) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Na hát itt a Playdome tiltott a cégnél, úgyhogy majd otthon megnézem, kíváncsi vagyok mennyire emlékeztem jól.

(#2226) sto1911 válasza Joco_77 (#2225) üzenetére


sto1911
veterán

Ezt a reszt kimasolom neked:

Melyik volt a legnehezebben összerakott asztal az eddigiek közül?
Idővel az emlékek itt is megszépülnek, és lassan már a 70. asztalunk felé menetelünk, de erre egész könnyen tudok válaszolni: a Star Wars Pinball: Starfighter Assault. Rengeteg újdonság és tartalom ment bele; keményen meg kellett harcolnunk azért, hogy kiadható multi-platform termék legyen belőle.

(#2227) Joco_77 válasza sto1911 (#2222) üzenetére


Joco_77
aktív tag

A válasz : Igen, ugyanolyan nehéz a tábla mint 1-2 éve.
Az utolsó küldetésig fél kézzel eljutok szinte és a capital assault (tehát az utolsó küldiből a Phase 1 ...).
3szor próbáltam, de dögfáradt voltam tegnap úgyhogy nem erőltettem félbeszakítottam a játékot.
Az a küldetés az amikor mindkét rámpát bal-jobb középen gyorsan meg kell lőni egymás után, aztán hyperspace (át kell lőni a feljövő csövön a golyót) és ezt a hármas combót 5ször kell egymás után, mert nekedis 5 hajód van és az ellenségnek is. Ha letelik az idő - elfogy a te hajód akkor küldetés bukta.
Na majd kipihenve hétvégén...mostmár nagyon bosszant, meg akarom csinálni.

(#2228) sto1911 válasza Joco_77 (#2227) üzenetére


sto1911
veterán

Az elobb raprobaltam, talan 2x jott ossze az 5-bol :S
Viszont lehet fejleszteni a pajzsat meg az agyukat, de nem tudom ez mennyire befolyasolja azt a kuldetest.

(#2229) Joco_77 válasza sto1911 (#2228) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Na ezt nem tudom énsem.
Arra emlékszem, hogy volt olyan amikor versenyeztünk rajta, hogy 6-7 hajóval indultam úgy hogy az ellenfélnek ugyanúgy 5 volt.
Legalábbis így emlékszem, de nem tudom hogy hogyan.

(#2230) Joco_77 válasza Joco_77 (#2211) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Utálom a "ugyemegmondtam" kezdetű mondatokat, de ugye megmondtam?

[link]

Wild West Rampage mekkora királyság lehet Oculussal...

(#2231) maross válasza Joco_77 (#2230) üzenetére


maross
veterán

rókabőr szagu...Nem hiszem el hogy annyi melo volt vele ami indokolna a 25$-t 5 meglevo tabla atalakitasahoz (tippre nem is igazan kellett hozzanyulni, csak egy kozos keretrendszer kellett ala, es most mar lehet futoszalagon nyomni a tobbit is).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2232) sto1911 válasza Joco_77 (#2230) üzenetére


sto1911
veterán

A multkor lattam valami programot, ami egy androidos telefonra tukrozi a PC kepet, es elvileg VR-kepesse teszi a PC-t Rift nelkul. Rakeresek majd, es megprobalom ledemozni. Egyebkent Rift DK2 mar 115-ert kaphato az apron :)

@(#2231) maross: en sem gondolom, hogy annyi munka volt vele, de igertek fejlesztett grafikat es uj fizikat is, ha jol remlik. Jo lenne, ha a grafikat a hagyomanyos asztalok is megkapnak.

[ Szerkesztve ]

(#2233) Joco_77 válasza maross (#2231) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Tiszteletben tartom a véleményedet,de nem osztom, már ami a Pinball Fx2 (VR) táblák árazásaival kapcsolatos.
De ezen nem fogunk összeveszni, relatív kinek mi mit ér meg.
Sok ember rajong a flipperekért, de nem engedhet meg magának egy 5000Eurós flippert vagy az iszonyatos ára miatt vagy helyhiány vagy egyszerűen nem szeret szervizelgetni stbstb.
Annak az az egy lehetőség marad, hogy megkeresi a valódi flipperhez leginkább hasonlító flippert, és most ezzel a VR verzióval szerintem igencsak nem kérdés, hogy a Pinball Fx2 áll legközelebb a valódi saját flipperhez(pedig pl a Pro Pinball fizikája ráver a Pinball Fx2re sokak szerint(a régi legalábbis)).
Ezeknek az embereknek a 25 dollár lóf*sz ezért az élményért szerintem.
Aztán lehet tévedek : ) Én ki fogok maradni ebből a VR dologból úgy érzem, nincs pénzem 100k+++ ért szemüveget venni, de ettől még frankó dolognak tartom.
Aztán lehet nincs igazam és tényleg drága :)

(#2234) maross válasza Joco_77 (#2233) üzenetére


maross
veterán

Csak a vr verzio arat sokallom, a normal teljesen jo. De tenyleg nem veszunk ossze rajta, szerintem meglovagoljak a vr hullamot, es eleg durvan fogott a ceruza a melohoz kepest, lenyegesen tobb marad a zsebukben mint eddig. Az hogy még igy is megeri az embereknek, valoszinuleg igen, ha sokat jatszol vele, mindenkeppen :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2235) sto1911 válasza Joco_77 (#2233) üzenetére


sto1911
veterán

"pedig pl a Pro Pinball fizikája ráver a Pinball Fx2re sokak szerint(a régi legalábbis)"

Az új is :)

[ Szerkesztve ]

(#2236) Joco_77 válasza sto1911 (#2235) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Azzal még nem játszottam :)

(#2237) Joco_77 válasza sto1911 (#2228) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Nah csak sikerült. 1 szer végigcsináltam az összes küldetést (majdnem mégegyszer).

1 tippet hadd adjak: fenn érdemes folyamatosan amikor csak fenn van a golyó loopokat lőni ütemre körbe körbe(a 2 xwing közül az alsónál, tehát a bal felső utő aljával)..ha nem fut semmi 500 ezreket kapsz 5.-6. loop után ha fut valami küldetés akkor 1 milla is lehet 1 kör vagy több is kicsivel.

[ Szerkesztve ]

(#2238) chris0000 válasza Joco_77 (#2236) üzenetére


chris0000
őstag

hidd el érdemes kipróbálni,az agyam eldobtam...most próbáltam ki,de 1 korábbi postban írtam.
olyan realisztikus a tábla,mintha igazi lenne...meg az a golyó...az tényleg úgy néz ki mint egy igazi fém golyó.
meg ahogy írja sto1911 is a fizika állat...meg a fények is.:)

(#2239) Joco_77 válasza chris0000 (#2238) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Elhiszem, hogy állat ki is fogom próbálni majd.
Nekem a 3. tábla volt a kedvencem egyébként a Big Race Usa, de a Timeshock ot is imádtam.

(#2240) sto1911 válasza chris0000 (#2238) üzenetére


sto1911
veterán

Ez mind igy van, de a kreten 2D-vel szerintem nagyon mellefogtak - igaz a review alapjan en a kisebbsegbe tartozom. A 2D foleg a cabinet modban hatrany, mivel ott konkretan torzitani kell a kepet, nyujtassal ered el a kvazi-3D-t es ez vergaz. Siman lehetne 3-4 elore renderelt nezet, es akkor megadnam ra a pozitivat, de igy... Teljesen sokkot kaptam amikor meglattam.

(#2241) Joco_77 válasza sto1911 (#2240) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Engem igazából azért hagy hidegen, mert csak egy tábla.
Egyáltalán készítik már a többit?

(#2242) sto1911 válasza Joco_77 (#2241) üzenetére


sto1911
veterán

Szerintem meg nem, de en ketelkedek benne. Ennek a kickstartere se jott ossze, csusztak vagy 3 evet az egesszel, stb. Bar az alapok mar megvannak, igy "csak" a tablat kell megrajzolni (gondolom en), talan hamarabb keszen lennenek vele, de ketlem, hogy prio 1-es a projekt :)

(#2243) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Starfighter Assault: 1.3Milliárd pont ,de még mindig van mit behozni(egy kis nosztalgia 2015ből):

Meglátjuk sikerül e megdöntenünk :)

szerk.: Mondjuk ha nem sikerül max letudom azzal , hogy akkor még működött a golyóvisszarántás ami a tavaszi patch óta nem :D

[ Szerkesztve ]

(#2244) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Gondoltam kihasználom az 1 nap szabimon a délelőttöt:

(#2245) maross válasza Joco_77 (#2244) üzenetére


maross
veterán

well done :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2246) sto1911 válasza Joco_77 (#2244) üzenetére


sto1911
veterán

:Y :C

(#2247) Joco_77 válasza sto1911 (#2246) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Neked van időd játszogatni vele egyébként a héten? Többiek?
Melegen ajánlom a szorzókat erőltetni, 1-1 hosszú golyójáték (nem szexuális értelmezésben) után iszonyat sokat ad a pontszámhoz én nem is értettem...volt olyan 500 millás köröm, hogy nem hazudok de kb annyit hozzáadott bónuszként 6x os(vagy 8?) szorzóval.
Rohadtul élvezetes tábla amúgy...talán a New Hope -t szeretem még ennyire a star wars táblák közül, nálam mindenképp a legjobbak között van, kihívás, élvezetes küldetések, nagyon toppon voltak a srácok amikor csinálták.

(#2248) sto1911 válasza Joco_77 (#2247) üzenetére


sto1911
veterán

Nem nagyon. :( Tegnap este volt egy oracskam es ha a pontszamom ele jofejsegbol beirok egy kettest, akkor majdnem be is ertelek :D
Nagyon jo asztal valoban, de az a franya utolso kuldetest nem tudom megcsinalni. Pedig nem tunik annyira neheznek...

Nekem is volt mar 6-os szorzom, de nem adott tul sokat hozza - persze fogalmam sincs mi noveli a jatekvegi pontokat. :)

(#2249) Joco_77 válasza sto1911 (#2248) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Hát én azt az 5/1 est úgy tudtam 3szor is megcsinálni egymás után, hogy amikor csak lehetett megállítottam, "pattintottam" (amikor leért a golyó space) a másik flipperre. Tehát lassítani kell a golyót és akkor könnyebb meglőni a 2 rámpát.
A nagyobb probléma ha a bal oldalt "eltéveszted" ugyanis akkor körbemegy a golyó jobb oldalt a turretekhez és ott "kamillázik" ami k*rvára elb*ssza az időt.
Ezért én úgy taktikáztam, hogy állandóan csak akkor lőttem meg a jobb oldali minirámpát ha a bal oldal megvolt, tehát mindig bal oldallal kezdtem.
így viszonylag könnyen meg lehet csinálni, illetve ha meglövöd a feljövő "tube"-t akkor reseteli az időt tehát nem veszítesz hajót.
Nekem harmadszorra(tehát amikor 3adszor értem körbe a küldetésekkel) már 7 hajóval kezdtem, de még mindig nem tudom mi az ami növelte :)
A pontszámmal meg ne törődj én se gondoltam egy pillanatra se Cor 1.8Milliárd pontjára, hogy milyen elérhetetlen mégis sikerült megdönteni :B

Várom már rohadtul, hogy kapjunk legalább shotokat az új táblákról.

(#2250) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Mivel közeleg a hétvége és az alien pack óta toltunk már vagy 4-5 táblát megkérdezném ki hogy áll a vásárlással? :) Nyaralásból visszamaradt zsebpénzből tessék megvenni és toljuk az új táblákat srácok. :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.