Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

A Clip+ nálam egy Senn CX 400-II agybadugóssal szolgál, és kifogástalan a hangminősége. Mélyek is vannad dögivel. Vajon ugyanaz a dac van a Clip Zip-ben is?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#52) kolosanyi válasza Plazmacucci (#51) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tök uhyanez, csak más kijelzőt kapott meg jobb FM modult.

Szerk.: Na látod ez jó kérdés. Szerintem cserélhető, de kérdezd meg a Sansa topicban, ott biztos tudják. :)

[ Szerkesztve ]

(#53) Plazmacucci válasza kolosanyi (#52) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Lassan majd kell egy új mert az enyém már csak kb 3 órát megy egy feltöltéssel. Gondolom a batteri az nem cserélhető. Vagy egy Fuze :P

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#54) Teréz Atya válasza Plazmacucci (#53) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Cserélhető, de csak cinezővel:
http://www.anythingbutipod.com/forum/showthread.php?t=55110
Elvileg az iPod shuffle akkuja megteszi.

Amikor letört a bekapcs gomb, akkor egy kemény műanyag borítót meg a körmömet használtam a szétszedéséhez. Türelem kell hozzá meg egy kis érzés.

Am az alkatrészek benne pofátlanul kicsik, a cinezéshez idegek kellenek, de talán az akkun mintha nagyobb hely lett volna a forrasztásnak. Már nem emléxem rendesen.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#55) Teréz Atya válasza Dluinet (#47) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Nem valószínű, hogy csak 16 gigát tud. A zenék száma a korlátozó tényező.
-> the database limit is 8000
http://forums.sandisk.com/t5/Sansa-Clip-Sansa-Clip/What-is-the-song-limit-for-Sansa-Clip-Plus/td-p/132900

Nekem egy 32 gigás class10 Transcend microSD van benne, eddig nem balhézott. Ha jól tudom Rockboxnak nem számít a dallimit.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#56) FireKeeper válasza Teréz Atya (#55) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akkor talán jó is hogy telepakoltam veszteségmentessel :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#57) Teréz Atya válasza FireKeeper (#56) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Szintén "zenész?"

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#58) Plazmacucci válasza Teréz Atya (#54) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Érdekes! Elég gányolásnak tűnik, nem hiszem, hogy megpróbálnám pedig minden eszköz megvan hozzá.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#59) mr.better


mr.better
csendes tag

Nagyon jó kis márka ez a Sansa, talán az egyik legjobb mp3 lejátszó ár/érték arányban.
Nekem egy sansa clip+-om van már lassan 2 éve, és még mindig működik, úgy h. szinte mindennap használom.

(#60) ronson


ronson
őstag

Ez a player elboldogul vajon az Apple Losslessel (ALAC), mert nekem abban van a zene gyűjteményem?

(#61) PHM válasza ronson (#60) üzenetére


PHM
addikt

Nem. Nem lehet átkonvertálni?

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#62) ronson válasza PHM (#61) üzenetére


ronson
őstag

Át lehetni át lehet, csak az nekem már túl macerás, ha zenét akarok tenni a playerre még konvertálgasam is.

AZ ALAC pedig fontos az iTunes miatt, mert az az egyedüli lejátszó windowsra ami tetszik. Meg az egész gyűjteményem nagyon igényesen van megcsinálva, minden ID3tag-be benne van a nagyfelbontású borítókép stb. Az iTunes-ban nagyon pazar használni, a coverflow meg dizájnban verhetetlen.

(#63) fattyu válasza ronson (#62) üzenetére


fattyu
veterán

rockbox supported format listán rajta van az alac.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#64) jimmy399


jimmy399
senior tag

Én is szeretem a különálló MP3 lejátszókat. Nekem egy Sony MP3 lejátszóm van immáron 3 éve, s igaz hogy csak 2 gigás, de annyi elég is. Ja, és meg kell, hogy mondjam tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Az akksi még mindíg bírja a 16 órát. :) :R :R Nem véletlen került 18000-be 3 éve is.

[ Szerkesztve ]

--- N/A ---

(#65) Moon70


Moon70
tag

Sansa clip zip ( rockboxos ): hogyan aktiválom a key-lock funkciót, azaz a gombokat hogyan tudom lezárni ?

(#66) Teréz Atya válasza Moon70 (#65) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Play + Select

nincs mit :D

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#67) Narxis


Narxis
nagyúr

Nem ismeri fel a 32GB-os Kingston Class10-es sd card-ot. Se a Rockbox se az original firmware. Fasza. :)

Thanos was right.

(#68) FireKeeper válasza Narxis (#67) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

pedig volt akinek a 64-es is ment. nálam probléma nélküli a 32-es. probálkozz formázással, különböző clusterméretekkel, hátha valamelyik jó lesz.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#69) Narxis válasza FireKeeper (#68) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ez azért elég szívás, hogy így kell kísérletezgetni.

Thanos was right.

(#70) Narxis


Narxis
nagyúr

Se a 32-es class10-es kingston-t se a 16-os class6-os silicon power-t nem ismeri fel. Ez azért már bicskanyitogató. Mindenféle cluster méretet próbáltam, nem tom miért nem látja. Amikor beteszem akkor érzékeli és elkezdi az adatbázist frissíteni/építeni és kb. ennyi. Van ennek szervize? Még az a szerencse, hogy 8GB-ost vettem.

Thanos was right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.