Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Drenadar


Drenadar
veterán

miért akarsz sense ui-t? miért nem veszel egy PDA-t ami arra jó?

(#2) Psychonaut válasza Drenadar (#1) üzenetére


Psychonaut
addikt

"NEW Version people ! DIGITAL Clock now working and I added more pages with TASK and WORLD CLOCK !! =) Hope U Like It =)"

(#3) Samus válasza Psychonaut (#2) üzenetére


Samus
addikt

Igen, olvasni én is tudok, viszont a videó két perces, ezalatt az óra folyamatosan 14:30at mutat, két perc elteltével is...

És hogy válaszoljak a PDA-s kérdésre. A Sense UI a HTC Androidos gépeinek kiváltsága, ami még használtan is elég drága. Gondolok itt a legelső Sense-re, a Hero-ra. Még a Tatto is drága, pedig az tényleg "fapados" a többihez képest. Ennyi.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) Drenadar válasza Samus (#3) üzenetére


Drenadar
veterán

de megéri :) én most vettem egy Desirét, és sokkal jobb mint eddig bármi amit használtam :)

Nokiát meg én szvsz már alapból nem vennék... HTC után?

de persze mindenki azt vesz amire össze tudja/akarja gyűjteni a pénzt :)

(#5) Psychonaut válasza Samus (#3) üzenetére


Psychonaut
addikt

Okés, de lehet, hogy a videó még a régi verzióról készült, viszont a letöltési linkben már az új van. ;)

(#6) Samus válasza Drenadar (#4) üzenetére


Samus
addikt

Biztos vagyok benne. De hogy nekem soha nem lesz telefonra 120 000 pénzem, ha pedig lesz, akkor nem arra fogom költeni, az is biztos. Szerintem annyira nem szentségtörés, hogy aránylag olcsón szeretnék vizuális orgazmust kapni. Ezt jelenleg egy gyártó sem kínálja, és valószínű nem is fogja...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) Drenadar válasza Samus (#6) üzenetére


Drenadar
veterán

nem szentségtörés. ha nincs della nincs della, de akkor meg kellene elégedni azzal ami van. boci hogy ezt mondom... ha élvezhető minőségben megtudnák csinálni akkor okké. de ezekkel általában csak a baj van, bug, lefagy, meg szar...
egyébként meg nem értem miért olyan nagy cucc a HTC sense... Előző pda-mon SPB mobile shell volt az sem volt rossz.

szedj le egy főzött htc-s romot amiben rendes cucc van és tedd fel :) (persze ha nincs ilyen rendes rom rá akkor ugye tönkre is mehet a készülék)

(#8) Gál István


Gál István
senior tag

Én Gdesket a P1i-n használok, és jó programnak tűnik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.