Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48) tzsolesz válasza gogabigo (#17) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

nem tudom megérteni a Samsungot, miért nem tud az SIII mellett más telefonokat is ICS-el kidobni+ még egy kicsi RAM-mal ezen az áron még lehet meg is venném ,nem kéne mindent elsietniük

Hát igen, nekem olyan LG+android 2.2 érzésem van mostanában a Samsungnál. Akkoriban is mindig ez volt a sláger. Most viszont úgy látom fordult a kocka. Az LG-nek valahogy jobban akaródzik az ICS az új telókkal, még ha azok nem is csúcshardverek. (L széria...)

Egyébként pedig nekem nagyon is tetszik ez a teló. Akkora mint a Black-em, és 2 magos. Sláger teló lehetne ha jól beáraznák, és bevennék a magyar szolgáltatók a készleteikbe.
Azzal viszont nem tudok mit kezdeni, hogy középkategóriás. Akkor a jelenlegi paletta (meg ugye a Black-em is) csak belépő szintű ha jól gondolom. Holott a ma létező HD játékok 90%-a akadás nélkül megy egy Cortex A8 1Ghz-en is, és teljesen gyors a hétköznapi használat során is. Meg sem merem kérdezni, hogy pl. egy Galaxy Y, vagy mini melyik kategória, mert az az én telefonom alatt van 5 osztállyal. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#51) tzsolesz válasza picur220 (#49) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nem tudom, az meg ettől erősebb. Annak csak az ára középkatos.

[ Szerkesztve ]

(#139) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Fotókat kérünk. Vagy már nincs nálatok a teló? :F

(#145) tzsolesz válasza sdd2 (#144) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Kérdés, hogy miért csak 720p videofelvételt készít max? A hardver képes a fullHD-re is. :U

(#147) tzsolesz válasza sdd2 (#146) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Hirtelen én is erre gondoltam.

De, akkor nem lett volna gazdaságosabb egy kukásabb hardvert belerakni? :F

(#158) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Hoppá, a képek fantasztikusak. Most már kijelenthető, hogy ez a teló megfelel az elvárásaimnak. Jó is lenne egy ilyennek nyugdíjazni a Blackemet. :)

(#386) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

2.3? Ennek ugyan mi lehet az oka? :W
Pedig ez a teló az amelyik válthatná a Black-emet.

(#388) tzsolesz válasza Rx (#387) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Igen, de 2012.06 hóban már egy 2 magos telót 2.3-al kiadni tényleg nem helyén való.
Miközben az Ace 2-n ICS fut.

(#392) tzsolesz válasza leslieke (#390) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ez természetes. Csak itt mintha nem kapott volna akkora negatív fogadtatást az ICS hiánya, mint az LG 3DMax topic-ban.
Ott olyan szinten kibuktak, hogy majdnem kitört a 3.ik világháború, meg soha többet LG, meg fúúú, de egy fos, stb....
Itt pedig szerényen meg van jegyezve, hogy most ez van. (most olvastam jobban át a topic-ot).

Érdekes emberek járnak a PH!-ra. :U

Ilyen érzésem támadt....

(#399) tzsolesz válasza Ance (#396) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Igaz, csak bejelentették.

Gondolom erősen SoC függő ez.

(#415) tzsolesz válasza Riuko (#414) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ez a tesztből is kiderül, de bemásolom ide, a vonatkozó szöverészt.

Az előlapot Gorilla Glass borítja, oldalt egy sötétszürke csík fut körbe, míg a hátlap kellemes tapintású (ám eléggé csúszós) műanyagból van.

(#3343) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Öcsémnek a héten lesz egy ilyen telója. A t-nél nagyon olcsó most. 24x1900Ft, 0 kezdővel, 1810Ft-os Echo csomaggal durván jó ajánlat. Én rendeltem neki.

(#3349) tzsolesz válasza nggabi (#3345) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

1. Nem vagyok vérfan.
2. Ettől jobb ajánlat most nincs 50K-ig bezárólag a t-nél.
3. kellet neki hogy tűrhető képeket készítsen, maximum 4", LED villanó, 2 mag.

ennek csak az Advance felelt meg.

Egyébként pedig ha most kellene telefont vennem magamnak, akkor én is ezt venném. Aki ezt a telefont kihagyja 47K-ért, az nem normális.

(#3353) tzsolesz válasza dobolson (#3351) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Igen, tisztára Opimus Black effektus. Ott egy pár hét alatt szinte meg ötszöröződött a létszám.

nggabi Fannak fan vagyok, csak nem elvakult. :) Advance topic történetem....

[ Szerkesztve ]

(#4103) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Nah, megjött öcsém telója is 2 napja.
Már jól megnyomkodtam, és átnéztem a rendszert.

Egyelőre a tapasztalatok.

Pozitív:
- Nagyon kellemes külső,
- jó anyaghasználat
- Remek áron vette
- elég erős LED-et kapott, meg hát hogy van

Negatív:

- Ahhoz képest hogy 2 magos, nem érzem gyorsabbnak a Black-emtől. Bár ugye ez játékoknál, 3D alkalmazásoknál jönne ki igazán. A hétköznapi használat során nem. Ez köszönhető a GB-nek, majd JB-vel gyorsabb lesz.
- A fényerő maxra tolva is kevés. Nem beszélve arról, hogy valamiért mindig visszamegy 2-3 egységre a csúszka magától, hiába van kikapcsolva az automatikus fényerő szabályozás. (lehet öcsém a ludas?)
- A kamerától kicsit többet vártam. Mindenesetre beltérben nem kielégítő az elkészült képek minősége. Kültérit eddig még nem volt alkalmam készíteni vele, majd ma.
- A WIFI. Igen a WIFI. Míg neki ugyanott (6m-re) 3-as jele van, addig nekem, és egy One P500 tulajnak 5-ös.

Eddig ennyi, van még 1-2 idegesítő szokása, de azt egyelőre még tesztelem. (Néha spontán kilép a kamera alkalmazásból, amikor elfordítjuk a telót)

Ez a SoC mennyire támogatott játékok, és 3D alkalmazások terén?

(#4119) tzsolesz válasza sheep (#4113) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

és nggabi:

Mindent egybevéve persze nagyon jó telefon. Nekem tetszik. De érződik belőle, hogy nem csúcshardvernek készült, mint pl. az SGS, vagy SGS2. Picit kevesebb figyelmet kaptak a részletek. A Black esetében bár gyengébb telefon, nem érzem ezt. Remélem jól fejeztem ki magam. :)

(#4121) tzsolesz válasza gusthy (#4120) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Épp az ellenkezőjét tapasztalom. Nekem a 2.3-al sem, és most a 4.0-val is nagyon pörgős, és lag mentes az OB.
Én egyébként a TW-re kenem ezt az egészet. Egy másik launcherrel nem lenne ilyen.

(#4134) tzsolesz válasza sheep (#4125) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Majd tesz rá másik launchert. Én már ajánlottam neki a Go-t.

(#4141) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Melyik a legfrissebb szoft most gyáriban?

Folyton leveszi magától a fényerőt majdnem nullára. Random.

[ Szerkesztve ]

(#4145) tzsolesz válasza dobolson (#4142) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ez T-Mobile-os.

(#7516) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Tehát ez a JB jó T-s készülékekre is, persze gari elveszik. Egyelőre nem sok hibája van.
De hol érhető el a ROM, és mivel a legbiztonságosabb feltenni?

(#7519) tzsolesz válasza embe (#7517) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Értem én, olvastam is, de azzal biztonságos is?

(#7549) tzsolesz válasza tomiii007 (#7522) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Okés, tiszta. THX. :)

(#9929) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Üdv, mikorra várható T-Mobilos JB? Van már valami infó?

(#9933) tzsolesz válasza nggabi (#9932) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

:DDD ;]
Lehet felrakom öcsémnek az orosz cumót. Arra van panasz egyébként? Jól működik?

(#9935) tzsolesz válasza nggabi (#9934) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

okés. :K

(#21711) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Biztos hogy a T-Mobile-os készülékekre is megy a JB frissítés KIES-el?
Mert tegnap azt írta ki, hogy a telefon nem támogatja ezt a szolgáltatást, vagy mit....
Nem tudom.

(#21714) tzsolesz válasza Acef (#21712) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nem nincs root. Odin? Okés. Este megpróbálom.

(#21716) tzsolesz válasza Acef (#21715) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Okés, köszi az infót. Nem, nem tudtam, öcsémé az Advance, nekem még nem volt androidos Samum.
Próbálok neki segíteni. Kies az kiesett. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.