Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15901) Coc@s válasza vodrosjozsi (#15900) üzenetére


Coc@s
őstag

Nem

18 éve itt

(#15902) Reverting válasza vodrosjozsi (#15900) üzenetére


Reverting
őstag

Arra gondolsz ha felemeled a telot a kijelzo bekapcsol, es utanna felismer?

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#15903) alcapone386 válasza leslien (#15897) üzenetére


alcapone386
őstag

Manual update eseten OTA letiltásra kerül, illetve attól, hogy béta van fent, még nem vagyunk béta programra regelve sajnos:(
Membersben sajnos ki is írja, amikor beta csoportba mondjuk be akarsz lepni.:(

(#15904) vodrosjozsi válasza Reverting (#15902) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Pontosan.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#15905) vodrosjozsi válasza Coc@s (#15901) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Már azt hittem, hogy én írtam magamnak miközben nem tudtam róla :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#15906) Isten88 válasza ZGO (#15882) üzenetére


Isten88
senior tag

Szia!
Nem pontatlan, csak mashogy ertelmezi, mint te. Kikapcsolt kijelzore vonatkozik a kalkulalt toltesi ido, amit kiir. Ha kikapcsolt kijelzovel nem tudja teljesiteni, akkor vidd gariztatni. Tesztelgettem halozati fogyasztasmerovel es USB-s merovel is, hoveszteseget leszamitva hasonlo adatok jottek ki, szoval nagyjabol hasznalhato.
Alabbi mert adatok kabeles toltesre vonatkoznak, vezetek nelkuli toltom nincs, de ott a nagy veszteseg miatt meg sem kozelitene a valosagot.
"Lassu toltesnel" kikapcsolt kijelzonel nem skalazza fel egyaltalan 9V-ra a toltesi aramot, hanem 5V 2A-t (10W-ot) taplal a telefonba. Kijelzo hasznalatakor van, mikor visszaesik a toltoaram, van, mikor tartja a 10W-ot.
"Gyors toltesnel" kikapcsolt kijelzonel csatlakoztatas utan felugrik 9V 1,6-1,7A-re a toltesi aram (~15W), utana szinte egybol visszaesik ~11W kornyekere (9V 1,2A korulire) a toltes es 80%-ig megkozelitoleg tartja. Kijelzo bekapcsolasakor visszaskalazza 5V-ra a feszt es az aramerossegbol is visszavesz.
Tapasztalataim szerint azert az 1W pluszert nem erdemes jelenleg a gyorstoltes funkciot alkalmazni, reszemrol igy atveresnek tartom, mivel nem tudja folyamatosan a 15W-ot beletaplalni a telefonba. Azt sem szeretnem, ha mondjuk megsutne az akksit es fel ev utan dobhatnam a kukaba, amiert 15W-tal folyamatosan tolt, de ugy reklamoztak be, hogy gyorstoltessel tolt, de igy ez megsem az...vagyis de, kb 3 masodpercig. Nem ertem miert nem tudtak megoldani a 15W-os toltest, mikor egy masik gyarto mar 20W-ot is tullepte hasonlo kapacitasu akksijaval.

(#15907) dvarw.mtl


dvarw.mtl
tag

Ez a DEX dolog hogy elég lesz egy kábel S9+-on is fog működni vagy csak Note 9? Milyen kábel kell hozzá?

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#15908) Chamoro


Chamoro
tag

Sziasztok! Hátha érdekel valakit a Rhinoshield tok vagy védőkeret, most az ára egesz jó. 7700 ft. helyett 4300 ft.
(Nemrég van S9-em, hát azt kell mondjam nagyon jó készülék)
Üdv!

Eladó 2 db. tok S23+ hoz, Spigen Liquid Air és egy gyári Clear Case.

(#15909) vodrosjozsi válasza dvarw.mtl (#15907) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Azt írták h a pie frissítésselcmegkapjuk mi is ezt a funkciót ami a note9ben van

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#15910) Darth11 válasza Macskasy (#15886) üzenetére


Darth11
aktív tag

Ajánlom a Ringdroid appot, mindent IS meg tudsz vele vágni, nekem ez a legjobb csengőhang szerkesztő.

@alcapone386 Itt tesztelte a srác (vagy legalábbis hasonlót), szerinte két Ft-ot nem ér. Nekem a pitaka-s qi töltő vált be igazán, de ugye, ahhoz kell a saját tokja is, és úgy már drága, de szerintem megéri.

Nyertem membersben tok helyett HBO Go 1+3 havi előfizetést, ha valakit érdekel privátban átküldöm a kódot.

[ Szerkesztve ]

(#15911) mrc4y válasza vodrosjozsi (#15900) üzenetére


mrc4y
tag

akkor ott valami hiba van, mert nem kéne always on display-nél menni a szenzornak szerintem :/

[ Szerkesztve ]

(#15912) Reverting válasza mrc4y (#15911) üzenetére


Reverting
őstag

Nem hiba... felemelesre erbredes ki be kapcsolhato... es ha ebred akkor mar keres is es nyit ha lat...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#15913) DaDa


DaDa
senior tag

Sziasztok!

Nemrég vagyok S9 tulaj és azon morfondírozom érdemes-e WQHD-n használni FHD+ helyett. Rákeresve a topikban nem találtam egyértelmű utalást, hogy miben van különbség. Szemre én semmit nem vettem észre a két beállítás között. (ekkora kijelzőnél ez nem csoda). Ha a VR szemüveget nem számoljuk, van értelme a nagyobb felbontásnak? Jóval többet eszik mint FHD+ -on? Esetleg van valakinek tapasztalata?

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#15914) Mr.Silkó válasza DaDa (#15913) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem eszik többet WQHD-n, mint FullHD-n, számomra látható a különbség a két felbontás között, de ha te eddig nem észleltél eltérést, akkor elég, ha megnézel egy asztali verziós honlapot a böngészőben, a karakterrajzolat és úgy általában a betűk élessége feltűnően eltér.

De ha számodra ez kevésbé fontos, abban az esetben használd, amiben neked szimpatikusabb! :)

[ Szerkesztve ]

(#15915) DaDa válasza Mr.Silkó (#15914) üzenetére


DaDa
senior tag

Köszönöm a gyors választ, ott valóban van eltérés és szoktam is használni, akkor teszem is WQHD-ra :) Főleg ha nincs számottevő akku eltérés akkor már legyen a jobb.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#15916) mobiltom


mobiltom
tag

Ez mégis hogy? Volt a telefonon egy angol rom, letöltöttem a magyar xeh rom - ot odinnal ráraktam és ez lett belőle :

(#15917) Mr.Silkó válasza DaDa (#15915) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Igazán nincs mit! :)

(#15918) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Chrome vagy samsung internet beta? Fogyasztás stb.. gondolok.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#15919) dvarw.mtl válasza mrc4y (#15911) üzenetére


dvarw.mtl
tag

Beállítások, speckó funkció, kéz és egyéb mozdulatok, ébresztés felemeléssel

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#15920) HUTCHDB válasza MADcat (#15918) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A samsung bongeszo fluidabb, szebben, simabban mukodik.
Fogyasztast nem szoktam vizsgalni.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#15921) Mr.Silkó válasza MADcat (#15918) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Mindkettőben a Samsung Internet app. Kevesebbet eszik energiában és adatforgalomban is, gördülékenyebb, plusz van benne néhány extra kényelmi funkció (biometrikus jelszókiváltás, állapotsor eltűntetés). Persze a Chrome-mal sincs gond, ott a jobb Google szinkron a nagy pozitívum.

[ Szerkesztve ]

(#15922) csorbajeno válasza HUTCHDB (#15920) üzenetére


csorbajeno
veterán

És van ujjlenyomatos bejelentkezés is benne.

(#15923) Tiger. válasza HUTCHDB (#15920) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ezt cafolom, videóval is bebizonyitom majd neked.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#15924) ZGO válasza Isten88 (#15906) üzenetére


ZGO
tag

Szia!
Köszi ezt a részletes töltés monitorozásodat, másoknak is nagyon hasznos információ :K .
Arra azért figyeltem, hogy töltés közben mindig ki legyen kapcsolva a kijelző.
Még nem ugrok gariztatni, hátha csak a kábel hibásodott meg, tegnap este egy másik telefon kábelével 1-2 perc eltolódással hozta az általa jelzett töltési időt. Ma este újra próbálom majd megint.

Különben nem semmi a mért értéked gyorstöltés funkcióval, le vagyok hidalva, hogy csak pár mp-ig tolja... Pedig emlékszem, 60-70%-ról volt, hogy 10-15 perc alatt 100%-ra töltött. Hozzáteszem, csak akkor használtam a gyorstöltő funkciót, amikor tudtam, hogy 1,5-2 napig nem leszek konnektor közelben.

Köszi még1x!!! :R

(#15925) HUTCHDB válasza Tiger. (#15923) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Mit cafolsz? Nem ertem... :U

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#15926) csorbajeno válasza HUTCHDB (#15925) üzenetére


csorbajeno
veterán

Szerinte a Chrome a fluidabb böngésző...

(#15927) Tiger. válasza HUTCHDB (#15925) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Egy példa, ha böngészőbol nyitod meg a hardveraprót, és a beszélgetésekre mész, akkor legordul a fórum, na de ez chromon, teljesen lazán megy, de a Samsungnal nem. Chromon akkor rossz ha kisegítő lehetőségeknel engedélyezek valamit, pl a bixby app. Akkor egy picivel jobb a Samsung böngészője.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#15928) mobiltom


mobiltom
tag

Senki?
:[link]

(#15929) csorbajeno válasza Isten88 (#15906) üzenetére


csorbajeno
veterán

Szimplán technikai jellegű kérdés a méréssel kapcsolatban. A gyorstöltés akármilyen kábellel működik? Tehát pl. ha előveszem az S3 kábelét, ami ugye még hírből sem ismerte a gyorstöltést, akkor a dobozban lévő átalakítóval fog gyorstölteni? Mert ha nem, akkor lehet az is, hogy a töltőkábel és a telefon közé aplikált mérő miatt már csak sima töltésként engedi a töltést, de érzekeli a lehetőséget, nem?

Nem vagyok villamosmérnök, tehat ez csak egy érdeklődő feltevés.

(#15930) SharpSA


SharpSA
veterán

Be lehet valahol állítani azt, hogy ne kapcsoljon be a képernyő, ha a készülék töltőre van rakva vagy ha le van róla szedve? Főleg utóbbi esetben lenne jó ezt kikapcsolni.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#15931) csorbajeno válasza mobiltom (#15928) üzenetére


csorbajeno
veterán

Az XEH rom multi SCS-vel rendelkezik, amibe beletartozik a BTU . Szerintem ezért lett most XEU az aktív SCS. TMH után XEH és ha jol gondolom, akkor minden XEH lesz.

(#15932) badmad válasza mobiltom (#15916) üzenetére


badmad
senior tag

Szia...recoveryből előtte ,utánna wipe data factory reset volt?Meg Én még 1 wipe cache partitiont is nyomtam. :)

(#15933) mobiltom


mobiltom
tag

Előtte volt utána nem.

(#15934) mobiltom válasza csorbajeno (#15931) üzenetére


mobiltom
tag

Hát ezt majdnem értem! 🤔
A TMH az melyik szoftver?
Ja látom telekomos.

[ Szerkesztve ]

(#15935) MADcat válasza Mr.Silkó (#15921) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Flash nincs. Jól látom?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#15936) Kicsy023


Kicsy023
kezdő

Felraktam én is a P-t. Ami mindenképp pozitív, hogy végre jól működik a HDR fotózásakor. Sőt. Nagyon is jól.

(#15937) zmtTom


zmtTom
tag

Üdv Mindenki! :R

A telefon bal oldalán lévő Bixby gombot át lehet valahol állítani hogy más induljon el? És ha igen, akkor hol?

(#15938) Bilux válasza zmtTom (#15937) üzenetére


Bilux
veterán

bxaction

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#15939) dvarw.mtl


dvarw.mtl
tag

Klassz ez a navbar app pie alatt, lehet kirakni más gombokat is, appokat hozzárendelni. Nálam pl a böngészőt raktam pluszba:

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#15940) vodrosjozsi válasza dvarw.mtl (#15939) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Hogy lehet hozzáadni?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#15941) Depidemic válasza vodrosjozsi (#15940) üzenetére


Depidemic
csendes tag

Most jött ki nem rég a NavStar is, azzal is lehet változtatni. (Nem csak Pie-on)

(#15942) norti válasza Depidemic (#15941) üzenetére


norti
addikt

Android 8.1 vagy 9-esen használható, egyik sincs hivatalosan a telefonra...

(#15943) DaDa válasza Depidemic (#15941) üzenetére


DaDa
senior tag

Ez teljesen veszélytelen apk? nyugodtan telepíthetem?

Szerk:

apkmirrorosra azt írja ki "gond volt a csomag telepítésekor" és nem rakja fel

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#15944) DaDa válasza DaDa (#15943) üzenetére


DaDa
senior tag

Bocsánat lejárt a szerk. egészen pontosan azt írja ki "gond volt a csomag elemzésekor

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#15945) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Sziasztok ha pie-betarol vissza szeretnek menni oreo-ra mi a sorrend?
Csak siman odinnal felteszem a utolso DBT-romot? Koszi

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#15946) Macskasy


Macskasy
tag

Masnak is gagyi lett a térereje meg a wifi jele betan ? Munkahelyen altalaban ilyen 1palcikas wifi szokott lenni, most egesz nap nem talalta meg. Térerő is érezhetően gyengéb.

(#15947) tothl válasza Macskasy (#15946) üzenetére


tothl
addikt

Nekem nem.

(#15948) vodrosjozsi válasza Depidemic (#15941) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

De nem lehet telepíteni

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#15949) alcapone386 válasza mSchumi87 (#15945) üzenetére


alcapone386
őstag

Igen. Én TMH van próbáltam, de működött. Persze minden törlődik.

(#15950) alcapone386


alcapone386
őstag

Sajnos pie alatt még nem működik a package disabler for samsung. Más hasonló alternatívát nem próbált valaki?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.