Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Engem egyedül ez a kerek radar irritál... :W
Szerintem a régi jól bevált kocka jobb volt!
No de majd hozzászokok...

(#2) Bici


Bici
félisten

A képek miért vannak ennyire agyontömörítve?
Szerintem egy összahsonlításnál a lehető legjobb minőség lenne a célszerű.
Vagy már az eredeti is ilyen volt?

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#3) Daniel Alves válasza Bici (#2) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Nekem is pont ezen járt az agyam hogy miért vannak ennyire betömörítve a képek! :U

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#4) HaGii válasza Daniel Alves (#3) üzenetére


HaGii
tag

8 nap alatt 64 hsz. és nincs sok hozzászólásod? :C

"-Milyen telefon? Androidos? - Nem,sima okos."

(#5) subpixels


subpixels
tag

Kicsik a képek, igy nem nagyon lehet összehasonlitani a 2 játék. Mindenesetre nagyon várom az új Stalkert, az előzők nagyon bejöttek.

(#6) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hm. nemrossz képsorozat. ám érdekes. a képek nagysága engem is zavar. :U
várom már nagyon a játékot. sztem jólesz. :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7) darkarthur


darkarthur
senior tag

Én si kíváncsi vagyok az új Stalker-re! Azért valamit ezekből a képekből si látni :DD

Samsung S23 Ultra 5G

(#8) Nunder


Nunder
őstag

Pont most olvastam valahol, hogy egy programozói gárda optimalizálta a SoC-t és valami kegyetlenül fut minden átlagos gépen maxon. Érdemes lenne azzal is összehasonlítani.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#9) - = Zk = - válasza Nunder (#8) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a SoC 2009-re gondolsz?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10) proof88 válasza - = Zk = - (#9) üzenetére


proof88
addikt

jajj azt még mindig nem próbáltam ki, de most júliusban végigviszem... az lesz a 6. végigjátszásom, igaz a CS-t csak egyszer vittem végig... de jó ez így... :)

(#11) - = Zk = - válasza proof88 (#10) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sztem végre a stalkernek sikerült nevet szereznie magának. énis szoktam játszani VELÜK!
grafikailag oda@sz szvsz! :K

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12) Nunder válasza - = Zk = - (#9) üzenetére


Nunder
őstag

Jaja azt hiszem ez volt a pontos név.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#13) - = Zk = - válasza Nunder (#12) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én linkeltem SoC fórumba ;)
nagyonszép lett, az elődjéhez képest...!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14) Tomcat


Tomcat
őstag

Most a képeken tulajdonképpen mit is kellene látni? Talán azt hogy megváltoztattak néhány apróságot?

Tomcat

(#15) - = Zk = - válasza Tomcat (#14) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szvsz több az mint, "néhány". ;)
csak ezekből az apró kékekből nem derül ki semmi :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16) twollah


twollah
nagyúr

Csak en nem latom az eltereseket a kepek kozott?

(#17) Tomcat válasza - = Zk = - (#15) üzenetére


Tomcat
őstag

Pont ezt mondom én is. Ami felismerhetően más az nem túl sok módosítás éppen a gyenge képek miatt. (még kinagyítva sem :) )

Tomcat

(#18) - = Zk = - válasza Tomcat (#17) üzenetére


- = Zk = -
félisten

majd kiderül, ha elénk rakják ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19) gabi81


gabi81
tag

eddig mind a két részt végigvittem 2szer ezt a játékot is nagyon várom már.
csak ne legyen bug halmaz mert főleg a clear sky az volt eleinte mikor kijött de a patch-ekkel azért csak megoldották többé-kevésbé a dolgot.

just believe in yourself

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.