Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) darkarthur


darkarthur
senior tag

:Y Kegyetlen! :C

Samsung S23 Ultra 5G

(#2) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Kár hogy a "Titanic" bárka nincs benne a videóba!
Már alig várom hogy megjelenjen! :R

[ Szerkesztve ]

(#3) proof88


proof88
addikt

ááááá, ez kellett! :D huhh, asszem tele fogom fosni a szobámat ettől a játéktól! :D Vagy ha nem is (mert amúgy az előző részekben is csak néhány hely volt ijesztgetős, amúgy a játékra általában a nyomasztó érzés jellemző), tuti jó lesz! :D

[ Szerkesztve ]

(#4) keIdor


keIdor
titán

Filling marad ahogy látom! Helyes! :C
Viszont remélem már az 1.0 is játszható lesz!

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5) pengegyerek


pengegyerek
aktív tag

Nagyon jó lesz bár csak Modern Warfare 2 is DX 11- re íródna biztos jó lenne;)

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#6) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

letöltöttem mindkét videót a honlapról:C
besza*ás:Y nagyon nagyon...:Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7) lsc


lsc
nagyúr

Jó, jöhet .

Az élet kegyetlen .

(#8) boeing


boeing
senior tag

Tiszta horror :Y ,na majd meglátjuk a 5. patch után hogy fog müködni.Én csak szoritok hogy jó legyen mert szeretem az ilyen egyedi játékokat.

(#9) Dark KillerX válasza - = Zk = - (#6) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Durva,ez aztán para lesz,már nagyon várom. :K :C

(#10) nemethati válasza Dark KillerX (#9) üzenetére


nemethati
senior tag

Reméljük is hogy para lesz, azt szeretjük :K
Én a fény/árnyékokon ámulok még mindig, már az egybe is nagyon ott volt.
Ez a videó viszont kegyetlen, és a végén ráugrik egy másik monszta...besz@rás :C

(#11) mave13


mave13
őstag

Most tolom végig a CS-t a 10. javítással. Úgy már tök jól játszható, és élvezhető.
Durva lesz ez az új.
Kár, hogy egy új VGA-t be kell szereznem hozzá, az biztos. GTS G92 már nem fogja ezt bírni 1680*1050-ben. Ha rendesen megírt dx11 kódot fog futtatni a játék, akkor a 4850/70/90 ATI kártyák nagy előnyben lesznek az összes nVidiával szemben. És akkor még nem beszéltünk az új radeonról...

Icewolf || kósza ||

(#12) Dark KillerX válasza mave13 (#11) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Hát ha Dx11 kód lesz,akkor legjobban egy HD5* jársz a legjobban,mert a Dx11 és 10.1 között azért van különbség,és ez nemcsak látványban,hanem sebességben is látszódni fog.

(#13) Kevinmaster


Kevinmaster
tag

.... hangok viszont gyengék, nem? :N

(#14) robotjatek


robotjatek
tag

Hivatalosan is visszatér a Burer. Tök jó :) Egyébként úgy rémlik, mintha a Stalker: CS DX10 bemutatója is hasonló lett volna. Mindenesetre nagyon hangulatos lett, és a végén az a Snork... Can't wait kategória ismét a játék.

[ Szerkesztve ]

(#15) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Nagyon jól néz ki.Remélem azért a grafnak lesz valami köze a videóhoz, mert trailert tudnak csinálni azt már tudjuk.
Végül is a clear sky-ba volt egy pár dolog ami miatt nem tetszett, és ha azt a pár dolgot kiveszik belőle vagy javítanak rajta, akkor ezt már lehet hogy végig is viszem.
Csak el ne csesszék nekem.....

(#16) konas


konas
senior tag

Na igen ezaz a hangulat amit semmilyen jatek nem biztosit szamomra,csak a Half-Life esetleg,de meg az se biztos.A grafika pedig az eddigi legjobb.
Ez asztan nagyot fog szolni... :R Le a kalappal.

[ Szerkesztve ]

(#17) westcoastog


westcoastog
veterán

must have kategória, nálam mindent üt ez a játék vagyis az egész stalker-trilógia :C imádom az előző két részt, ezt még jobban várom :C
már csak a gépnek kell át esni 1 nagy generálozáson és már jól is fog futni :C
remélem nem lesz tele buggal, mert volt pár ami az előző két részben csúnyán meg keserítette az életemet.. :(

[ Szerkesztve ]

(#18) bacsis


bacsis
Közösségépítő

gyerekek csak nekem tűnik úgy, hogy ezeket az árnyék és fény efekteket már tudta a doom3 is? :Y ;]

(#19) syC


syC
addikt

Komolynak tűnik :)

(#20) leeate


leeate
senior tag

De ennek a Stalkernek az alapötlete micsoda agymenés már.. :DD

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#21) proof88 válasza bacsis (#18) üzenetére


proof88
addikt

Hááát, nem igazán. Mert itt rendesen finomított élük van az árnyékoknak és nagy területre is gyors és látványos, a Doom3-ban pedig éles árnyékok voltak és csak kis területre maradt játszható. Amin javítottak a Q4-re, de továbbra sem lett soft shadow... amúgy nem mondom, hogy ez soft shadow a stalkerben, de szép, az biztos!

(#22) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Rendesen ott van a "besza-behu" érzés. :K

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#23) zuchy


zuchy
őstag

Hozza a szintet rendesen! :C

PC-STYLE.hu

(#24) Vladi


Vladi
nagyúr

Vááá
Megy itt a nyálcsorgattatás már hetek óta. Legalább lehet már előrendelni? :O

Ha kódolásban is annyit fejlődtek a srácok mint marketingben, akkor piszokjó lesz ez nekünk. :K

(#15) Ateszzero:

Ezt a trélert konkrétan a motorral csinálták, úgyhogy kb ezt kapod majd játék szinten is.

(#18) bacsis:

Csak a d3-ból a szép nagy területek hiányoztak, itt meg belátsz 10 hektáros pályarészeket is. :))

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#25) Tikakukac


Tikakukac
titán

Zsír cucc lesz grafikailag és hangulatilag tuti nyerő :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#26) P00By


P00By
nagyúr

Félek :D

(#27) Atis707


Atis707
tag

aztakk********** :Y a végén a bloodsucker (?) !!!!! :C

ATI-éktól nem kis pénzmag jöhetett a DX 11-el együtt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28) littlelion21


littlelion21
addikt

Húb@zmeg, ez ott van rendesen... :Y

(#29) Adams007


Adams007
tag

Nagyon kegyetlen a videó. :C Úgy nézem a grafikára és a hangulatra nem lesz panaszunk :DD

(#30) SzlobiG válasza Atis707 (#27) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem is baj, ne mindég csak az nv-re legyen már optimalizálva a gémek.:D

Amúgy tényleg brutálnak ígérkezik.

(#31) Jojo5


Jojo5
őstag

Kegyetlen jó lesz :C

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#32) - = Zk = - válasza Dark KillerX (#9) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a WC-n űlve fogom játszani, ha esetleg a barna előkandikálna :C

other:
Olvasom sok fórumtársam aggódását, melyszerint "bugos lesz", " melyik patch lesz a jó hozzá" stb... Én sosem így fogtam fel. a SoC volt egy igazi bug halmaz.(de ebben megcáfolt az a tény, hogy a CS-t eredetiben vettem meg annó, ég és föld volt a különbség bugzás téren. Úgyhogy ha lehetne, megvenném eredetiben a SoC-t is).
Én nem azért imádkozom, hogy nemlegyen bug-os, hanemhogy legyen belőle magyar verzsön:C Mint tavaly a CS-ből.....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33) - = Zk = - válasza Vladi (#24) üzenetére


- = Zk = -
félisten

lejártam:W

énmég nem láttam sehol előrendelési lehetőséget :(

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#34) mave13 válasza bacsis (#18) üzenetére


mave13
őstag

Igen. :D
Az árnyékok határa, a felület árnyékolásának megjelenítése kicsit fejlettebb... Meg, a DOOM3 zárt térben volt. Pl. azt, hogy a villámlásból adódóan milyen fények/árnyékok lesznek, azt a doom3-ban nem nagyon láthattad.

Icewolf || kósza ||

(#35) - = Zk = - válasza mave13 (#34) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jujj a villámok. :DDD
fullhdben nyomom most a CS-t újra, de vmien mod segítségével. warfaction(?) ..asszem!
korom sötétben mikor villámlik, az félelmetes... a hangok. íjááááj:Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

HD 5000 széria kell majd alá az tuti. Stalker első része előtt is új gépet vettem, akkor 8800gtx-el toltam végig max graf 100-120 fps végig! Most megveszem az új HD5000-es szériából a legjobbat remélem azon is legalább 100fps-t kiköhög az új rész! Full HD ben be fogok szarni ezen a játékon az tuti! Amúgy még az új Alien vs Predator 3 sem lesz semmi!

[ Szerkesztve ]

(#37) CptMisi


CptMisi
őstag

király :C
zk: kerüld a mocsarakat éjszaka, ha nem akarsz takarítani :DDD

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38) - = Zk = - válasza CptMisi (#37) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kösz, meglátom mit tehetek:C
remegő kézzel nehéz egeret mozgatni :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39) killer1203


killer1203
senior tag

brutál fasza lessz :Y

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#40) Lauda válasza SzlobiG (#30) üzenetére


Lauda
félisten

dededededededededededddededededededededede..... :C

- = Zk = -: a WC-n űlve fogom játszani, ha esetleg a barna előkandikálna

Hule... :DDD :P

Asszem ezt is ugy fogom majd jatszani, mint anno a soc-ot, hogy 3 db 1000w-os reflektorral fogom bevilagitani a szobat. :Y :C

fullhd-ben nyomod a cs-t? dx9 vagy 10? 2x cf vagy mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41) killer1203 válasza - = Zk = - (#32) üzenetére


killer1203
senior tag

= Zk = -: a WC-n űlve fogom játszani, ha esetleg a barna előkandikálna

egyszerübb megoldás is van, nemkell a wcbe cipelni a gépet :D

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#42) Lauda


Lauda
félisten

ZK itt nyomja a cop-ot:

:DDD :C

(#43) killer1203 válasza Lauda (#42) üzenetére


killer1203
senior tag

Ezis jó megoldás :DDD :Y

[ Szerkesztve ]

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#44) mave13 válasza - = Zk = - (#38) üzenetére


mave13
őstag

Éppen most végeztem ki a játékot. Hááát... Marha jó volt az utolsó 5 percéig. Az viszont csalódás. Addig meg marha nehéz... De nem volt rossz.

Icewolf || kósza ||

(#45) Lauda válasza killer1203 (#43) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem is jo lenne, fel se kene allni a gep elol game kozben. Persze a tuti ugy lenne, hogy ketoldalt huto, egyik tele kajaval, tetejen mikroval, masik tele hideg sorrel. :P :DDD

(#46) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

gameplay

[ Szerkesztve ]

(#47) killer1203 válasza Lauda (#45) üzenetére


killer1203
senior tag

Ja, meg kéne valami gép ami a szánkba rakja a kaját, meg egy sapka aminek két oldalán van a sör :D

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#48) Djuree


Djuree
félisten

fincsi...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49) Lauda válasza killer1203 (#47) üzenetére


Lauda
félisten

Kaja nem problema, addig benezek ph forumra :K , sorivas meg nalam mar olyan, mint a dohanyosoknal, a verembe ivodott a mozdulat. :DDD Nezd meg itt a 2. kepet, ennyit a sorozesrol: [link] :P :C

(#50) Vladi


Vladi
nagyúr

Látom kész kis stalker fieszta van itt kialakulóban. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.