Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) feco72 válasza shaft72 (#27) üzenetére


feco72
Modder

Ez a von Slatt féle monitor és ibm billentyű. Majd mindenki ezt másolja. Pont nem ilyet szerettem volna. A két tartó 19. sz.-i angol háztartási gázlámpa tartója 10e/db ebay-en. Az alap fa, tapétával burkolva A szegély sima oldalszegély festve.
Nagyon elegáns és alapnak számít, ha valaki ilyesmivel akar foglalkozni. Szerencsére van magyar nyelvű leírás is róla ( Sztojanov Pétertől)
Mint írtam az első fa munkám volt. Meg monitor. Meg lesz még másképp is csinálva, most ennyire futotta úgy, hogy majd mindent nekem kellett kitalálni. Persze ez a modding lényege.
Másfél éve moddingolok, ezt egy éve kezdtem el, képzelheted mennyire értettem hozzá :N . Ettől függetlenül nem akartam félredobni, hanem inkább befejezni.
Tanulok és csinálok ( a kis réz fejsze már pár dologba belevágott). A következő biztos precízebb lesz ( a szebbet nem merem állítani, mert az izlés kérdése), de más is. Épp most kezdtem bele egy új billentyűbe, amint kész leszek írok arról is. Ott már azért látható lesz az eltelt idő és gyakorlat mennyit javított rajtam..
Azért írtam neccesnek ezt a stílust, mert az ékszer minőségtől a rozsdás csövekig minden belefér. Egyébként meg nem tudom. Néha túlcicomázom a dolgaimat, máskor meg minimális a kedvenc.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.