Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ksanyo


ksanyo
tag

Képeket pliz :))

(#2) tildy


tildy
nagyúr

Ez nagyon jó lett:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3) Kantorpe válasza ksanyo (#1) üzenetére


Kantorpe
tag

Ez itt az elet ! :D

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#4) Csimasz22 válasza ksanyo (#1) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

Lesz;most még sajnos nincs használható!

(#5) Csimasz22 válasza tildy (#2) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

Szia! Köszi!

(#6) Csimasz22 válasza Kantorpe (#3) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

Így van! Ezt a történetet nem kellett kitalálni, csak leírni. Amióta lejegyzem, hogy mi történik körülöttem, rájöttem, hogy én nem is unatkozom...! :DD

[ Szerkesztve ]

(#7) TompapaTM válasza Csimasz22 (#6) üzenetére


TompapaTM
csendes tag

Nekem mást mondasz, Csimi Bogaram... :o

(#8) Csimasz22 válasza TompapaTM (#7) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

:P

(#9) yash válasza TompapaTM (#7) üzenetére


yash
senior tag

Biztos olyan barátja/férjura van, hogy ráér ilyeneket mondani :P

(#10) TompapaTM válasza yash (#9) üzenetére


TompapaTM
csendes tag

A nők mindig elégedetlenek. Már az első nő is többet akart, ezért vágták őt és szegény ártatlan párját a Paradicsomból - így szól a mese a Bibliában. Csimaszom pedig igazi nő. Én meg még ártatlan vagyok :U

(#11) Csimasz22 válasza TompapaTM (#10) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

Itt nem rólam, hanem az íráshoz kapcsolódóan kell nyilatkozni. Tetszett Tompapa?

(#12) joghurt


joghurt
addikt

A postnál be lehet állítani az előzményeket. Esetleg jó lenne egy link az első két részre, illetve a második részből az elsőre.

A tej élet, erő, egészség.

(#13) Csimasz22 válasza joghurt (#12) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

Köszi! Megteszem!

(#14) SLYM


SLYM
veterán

na most értem a végére. jó kis zene volt bent mikor olvastam, teljesen odaképzeltem magam, mintha egy filmet néznék. jól írsz. a végén megnéztem volna ahogy anyukád lezúzza a kakast. komoly lehetett :D

(#15) Csimasz22 válasza SLYM (#14) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

A kakas-tarolás durva volt. Amúgy is az volt a sorsa, hogy a fazekunkban végezze, de azért ez váratlan és enyhén megrázó látvány volt. Köszi a kitartást, hogy elolvastad! Örülök, hogy tetszett!

(#16) Budaházy


Budaházy
aktív tag

a családotok összetartozása irigylésre méltó
gratulálok a megszépült tanyához

nekem is nagyon fontos környezetem rendezettsége és tisztasága, azt gondolom hogy a jó példával esetleg másokat is lehet ösztönözni...

Értem én, hogy NON-STOP de mikor nyit?

(#17) drizzt1666


drizzt1666
tag

Komolyan irigylem az egyszerű emberek életét. Talán egyszer majd nekem is jut a falusi élet békéjéből és egyszerüségéből. Talán egyszer...

Az álmaim rabja vagyok, de tetteimben szabad ember...

(#18) Csimasz22 válasza drizzt1666 (#17) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

Ebben az írásban a poén, hogy fővárosi emberek -a szüleim-, akik 40-50 év alatt hozzászoktak az urbanizáció adta kényelmes élethez, most, nyugdíjas korukra vettek egy hatalmas tanyát, felújítottak egy kis vityillót, és az új körülmények között, ill. új életvitel mellett milyen csodálatosan élnek közel a természethez... :C :K

(#19) TompapaTM válasza Budaházy (#16) üzenetére


TompapaTM
csendes tag

Csimaszék családja tényleg összetart. Én azt szoktam mondani neki, hogy az övék egy igazi olasz család. Amikor valami ünnep van, mindenki nevet, sír, összeveszik-kibékül, káosz a köbön, de jó. Nekem ez addig elképzelhetetlen volt, amíg be nem kerültem közéjük.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.