Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52) lemmy9 válasza Chaser (#50) üzenetére


lemmy9
őstag

Azok gyümölcsöt nem látnak a laborban.

Szerintem!

(#53) lezso6 válasza #32839680 (#48) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Huhh, a Dreher Bak az az egyik kedvencem. De azzal vigyázni kell, mert eltelít, mintha egy egész kenyeret megettél volna. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#54) Chaser válasza #32839680 (#51) üzenetére


Chaser
titán

:R

lemmy9 Lényegtelen...finom. Drága de finom:) Házilag sok tapasztalat kell hozzá az arányok miatt, melyik pálinka-milyen méz felállás. Ittam már bűn rosszat, gyakorlatilag folyékony méz volt.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#55) Pitterix válasza lemmy9 (#49) üzenetére


Pitterix
őstag

A rokonság és munkatársaim által gyártott pálinka, legyen az mézes, vagy méz nélküli, garantáltan minőségi E-mentes cucc.

(#51) morgyi: köszi a bolt linkjét. Lám felfedeztem egyből egy kis "hazait" :

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#57) VIPowER válasza lemmy9 (#44) üzenetére


VIPowER
senior tag

Komolyan nem ittál még Tokaji Aszút? Szerintem kóstold meg egyszer, majd megtudod hogy van nem undorító ital is. Minél több puttonyos, annál jobb.

(#58) koxx válasza Pitterix (#7) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az a baj, hogy nem ittal meg igazan jo sört. Ki kell lepni a dreher-heineken-soproni haromszogbol es meg kell kostolni par jobb minosegu belgat, egyiksem keseru.

(#60) somogyib válasza VIPowER (#57) üzenetére


somogyib
őstag

+1

(#61) somogyib válasza #32839680 (#59) üzenetére


somogyib
őstag

A legjobb pálinka amit ittam szatmári szilva volt. Azóta mondom: annál nincs jobb!

A házi borokhoz meg annyit, hogy tényleg sokszor veszélyesek :) , de ittam már olyat - Tokajban - ami tényleg jó volt.

[ Szerkesztve ]

(#62) VIPowER válasza #32839680 (#59) üzenetére


VIPowER
senior tag

"Viszont nincs az az íze mint az aszúnak, mint ha vén tölgyfahordót rágcsálnál. A hosszú érlelés miatt rettenet tölgyfahordó íze van."

Imádom.
Volt amikor egy hét alatt több üveget is elpusztítottam.
De már én is inkább sörös vagyok. Persze néha napján azért visszatekintek. :)

(#64) Chaser válasza #32839680 (#59) üzenetére


Chaser
titán

Pontosan így van, én se iszom meg bárkiét. Sok kontár van...nehéz is jó házi pálinkához jutni. Olyan mint a hurka-kolbász:) Évente csak 1-2x eszek de akkor az olyan amilyennek lennie kell. Alapanyagnál kezdődik minden. Anno gyerek koromban szomszéd néninél mindig szedtük a rohadt barackot/szilvát a fa alól, ő abból csinálta a páleszt:D Nemdobunkkisemmit' mentalitású régimódi néni volt:)

Meggybor viszont igen...de abból is értelmeset találni nem egyszerű.
Aszúnál én is azt érzem mintha tölgyfahordó lenne..ez alól csak a 7 puttonyos volt kivétel.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#65) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Valószínű azért nem szereted, mert a magyarországon kínált sörök nagy része szar. Nem jó alapanyag, nem jó elkészítés, nem jó tárolás, nem jó hőmérséklet, mennyiség, csapolás és pohár. Személyes véleményem, hogy a tipikus lager sör sem a legjobb. Ennyi.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#66) somogyib válasza Chaser (#64) üzenetére


somogyib
őstag

"7 puttonyos"

Egyáltalán létezik olyan? Tudtommal 6 puttonynál megáll az aszú.

[ Szerkesztve ]

(#67) Chaser válasza somogyib (#66) üzenetére


Chaser
titán

Meg is néztem...annyi:) Az biztos, hogy a legnagyobb "fokozatú" volt. Egyszer vettem 5-10 üveggel 3 puttonyost hogy jaj de milyen jó lesz az is..hát nem volt...nekem. El is osztogattam a többit.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#68) lemmy9 válasza VIPowER (#57) üzenetére


lemmy9
őstag

Hogyne ittam volna. Az valóban iható, de ha sosem iszok többé, az sem zavar. Nem vagyok absztinens, de a piák nagy részének az íze rossz. Viszont jó a téma, meg fogok kóstólni egy drágább sört azért is :)

Szerintem!

(#69) Pitterix válasza koxx (#58) üzenetére


Pitterix
őstag

Elvileg rengeteget megkóstoltam már, mert faterom, mikor gyerek voltam kamionozott. Állandóan külföldre járt és mindig hozott valami sört. Persze nem darabjával, hanem tálcával. Már akkor is mindet keserűnek találtam.
Apósomnak szoktunk venni egy-két extrább sört, de azokat még nem kóstoltam. Neki mind ízlett. Volt ami felettébb. Meg ne kérdezd milyenek voltak!

Lehet, eztán, ha veszek neki valamit, azt belinkelem ide, aztán eldöntik a szakik, hogy jó, vagy silány. :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#71) somogyib válasza #32839680 (#70) üzenetére


somogyib
őstag

Na erről még nem hallottam. Mondjuk nekem már a 6 puttonyostól is összeragadt a szám, olyan édes volt.

Aszúból inkább a 3 puttonyost preferálom.

[ Szerkesztve ]

(#73) somogyib válasza #32839680 (#72) üzenetére


somogyib
őstag

Kösz a tippet, egyszer majd megkóstolom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.