Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joecontra


joecontra
addikt

Gratula az első írásodhoz, jó félének tűnik a füles. :K

Technikai adatok & további képek
Impedancia: 16Ω
Érzékenység: 100dB
Frekvenciaátmenet: 20Hz-től 20000Hz-ig

Üdv,
J

[ Szerkesztve ]

(#2) SidCorky


SidCorky
senior tag

Jó cikk lett, gratula a füleshez :)

A kibontásnál a csomagolás enyhén leharcolt állapotba került, így ide nem egy saját kép kerül beillesztésre.
Ezen jót derültem, elképzeltem a kibontás folyamatát :DD

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#3) kisgyerek96


kisgyerek96
csendes tag

joecontra: Köszönöm szépen a gratulációt! :) A hibát javítottam.

CyborGabe: Szintén kösznöm szépen a gratulációt! :) Látni kellett volna, ahogy a MM-ből siettünk a netróhoz, közben a plasztik borítást szaggattuk, jó sok darabra sikerült szétkapni mire ki bírtam szedni a fülest. Még most is találtam egy darabkát a táskámban, pedig több mint egy hete vásároltam meg a fülhallgatót.

"Roses are red, my screen is blue, and I'm sitting here WTF did I do?"

(#4) DEJVID


DEJVID
őstag

Mi ez az EQ? :N

(#5) SidCorky válasza kisgyerek96 (#3) üzenetére


SidCorky
senior tag

Én 10 évesen voltam hasonló helyzetben egy 7000 forintos walkie-talkie-val, csak annyi különbséggel, hogy én a boltból sem jutottam ki :DDD Kifizettem a cuccost, leültem a pult elé a földre, kértem egy ollót az eladótól, kibontottam a masinát és már próbáltuk is ki haverral, aki elkísért :))

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#6) kisgyerek96 válasza SidCorky (#5) üzenetére


kisgyerek96
csendes tag

Az úgy a jó, főleg 10 évesen. Mi Lengyelországban csináltunk még hasonlót fejhallgatóval, csak ott a pláza egyik szórólapos pultjánál elpakoltuk a szórólapokat és ott boncoltuk a csomagolást. Elég elvetemült dolog volt lengyelben fejhallgatót venni, de ott 20-25%-kal olcsóbb mint itthon :D

"Roses are red, my screen is blue, and I'm sitting here WTF did I do?"

(#7) SidCorky válasza kisgyerek96 (#6) üzenetére


SidCorky
senior tag

Eladó próbált célozni rá, hogy kívűl tágasabb, de nem nagyon foglalkoztunk vele :D
Miért raktátok el a lengyel szórólapot? A walkie-talkie-mat rá, hogy nem értettétek a szöveget :DDD

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#8) kisgyerek96 válasza SidCorky (#7) üzenetére


kisgyerek96
csendes tag

Nem elraktuk magunknak hanem a pulton félresöpörtük, hogy legyen helyünk :'D

"Roses are red, my screen is blue, and I'm sitting here WTF did I do?"

(#9) SidCorky válasza kisgyerek96 (#8) üzenetére


SidCorky
senior tag

Értelek :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.