Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szupermacs


szupermacs
veterán

Láttam, hogy mennyi DLC létezik a második részhez és úgy voltam vele, hogy az első után már meg sem vásárolom inkább emiatt. Mindenért fizetni kell benne. Hála ennek sose próbáltam, talán majd most.

(#2) Ultrazord


Ultrazord
tag

Jó game ez, csak tényleg nagyon sok a kieg, majd megveszem a legvégén az egész pakkot.

(#3) pomorski válasza Ultrazord (#2) üzenetére


pomorski
őstag

Akkor nemhiába Fiezetésnap 2 a neve. :)

(#4) Goll-r válasza szupermacs (#1) üzenetére


Goll-r
tag

Eleinte, gondolom a beetetés miatt, elég sok ingyenes DLC jött ki. Pörgött is rendesen a játék, de aztán beütött valami. Mindent fizetősen dobáltak ki a legapróbb dolgokig bezáróan. Pl. maszkok, ugyanaz a tulajdonságú fegyver csak más néven és külsővel. Pályák meg tele hibával... :W
De! annyi pozitívum maradt benne, hogy ha te nem vettél meg egy pályát attól még tudtál olyanhoz csatlakozni aki megvette és így te is játszhattad.

Egyébként kicsit azért gyanús ez a visszaszáll a jog mi meg jó fejek vagyunk dolog... :U

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#5) Hiftu


Hiftu
senior tag

Jön a Payday 3, most már makrótranzakciókkal!

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#6) Shade45


Shade45
senior tag

Valóban picit elszálltak a DLC-kel, de ez a módja még mindig szimpatikusabb (becsatlakozhatsz olyanokhoz akik rendelkeznek az adott tartalommal), mint amilyen a másik véglet lenne!

A mikrotranzakciókat pedig felfújták az emberek, senki nem szenvedett hátrányt a megjelenésével!

(#7) szupermacs válasza Goll-r (#4) üzenetére


szupermacs
veterán

Ezért se vettem meg a második részt. Az alap játékban gondolom van egy kis content, a maradékot pedig vásárold meg a milliónyi DLC-vel. Vicc az ilyen. Mondjuk az első rész ingyé volt valami Steam akcióban talán karácsonykor, kb. 2 órát ha játszhattam vele. De már ott is játékon belül mindig azt akarta, hogy vásároljam meg a DLC-t.

(#8) vegitossj7


vegitossj7
addikt

DLC DLC hátán.... Adjanak ki Witcher 3-szintű DLC-ket, vagy adják ingyen... És ne kamuzzanak, hogy nem volt joguk ehhez meg ilyenek. Bullshit. Hazudtak. Kb. mint az EA és az Ubisoft szokott. Csak ők nem tehetik meg, hogy "be is tartsák" a hazugságukat... Erre még a végén jó fejnek akarnak látszani, még kamuznak egy picit. :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#9) Shing válasza szupermacs (#7) üzenetére


Shing
őstag

Rengeteg ingyen DLC-t is kiadtak és sokat fejlődött a játék megjelenés óta (Most jött ki a 100. patch). Mondjuk én már egy ideje nem játszom vele. De azért nem kell annyira lehurrogni őket, azt se várhatjuk hogy ingyen dolgoznak még rajta éveken keresztül. A mikrotranzakció persze elég igénytelen húzás volt, ha csak skinekről is szólt.

(#10) mikung válasza Shade45 (#6) üzenetére


mikung
aktív tag

"A mikrotranzakciókat pedig felfújták az emberek, senki nem szenvedett hátrányt a megjelenésével!"

Lasabb fejlődés ?

Mégjobb mikor valaki leszakad, gyökér bejön egy stealth pályára tökigpáncél-atomrakéta kombóval és fejbelövi az őrt. :W

(#11) TESCO-Zsömle válasza szupermacs (#1) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem értem én ezt a nagy sírás-rívást a DLC-kkel kapcsolatban. Először is nem kötelező őket megvenni. A zömük csak kozmetikai elemeket és achievement-eket tartalmaz. Esetleg van 1-2, amit érdemes a fegyverekért beszerezni, ami a többit illeti, elég a pályákat behúzni leárazáskor 400Ft-ért. És még azt se kell feltétlenül, mert ellenben sok más játékkal, a pálya DLC-k csak a hosztoláshoz kellenek. Ha már valaki hosztolta a pályát, simán be tudsz lépni és játszhatsz az új pályákon, ha megvetted a DLC-t, ha nem.

És még mindig van évente legalább 2 event, mikor hozzád vágnak egy-egy adag ingyen cuccot. Mi többet várhat el bárki egy 3 éves játéktól, amit a legtöbben leárazáskor vesznek meg 5€-ért? Három év után honnan legyen bevétel a fejlesztésre, ha nem a DLC-kből?

Inkább örülni kéne, hogy ennyi idő után még foglalkoznak a játékkal, mi több, előre közlik, hogy még legalább 1,5 évig folytatják, aztán "majd meglátjuk".

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#12) TESCO-Zsömle válasza mikung (#10) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

1 - A mikrotranzakciók (fegyver-skinek) nem adtak fejlődést.
2 - 100-as szint után nincs hova fejlődni. Ugyanezt tudod elérni még 25x és amit kapsz érte: Egy tucat maszk és egy halom +XP, ami segít újra elérni a 100-as szintet.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13) Shade45 válasza TESCO-Zsömle (#11) üzenetére


Shade45
senior tag

+1

(#14) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

BTW én megnéztem a videót még tegnap, lehet a fáradtság miatt ,de nem találtam utalást a Payday 3-ra. Valaki -aki talált- megírná, hogy hány percnél?

Köszi.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15) mikung válasza TESCO-Zsömle (#12) üzenetére


mikung
aktív tag

1 - Közvetlen nem, de hozzásegítik.
2 - Fejlődési fa +skillekkel.

(#16) TESCO-Zsömle válasza mikung (#15) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

1 - Kérlek avass be, hogy miként segítenek hozzá a fegyver-skinek a fejlődéshez.
2 - A fejlődési fa ugyanaz, + skillek nincsenek, csak egy marék perk-deck, amiből talán csak a Burglar az, ami igazán jó, az is csak alacsonyabb szinten, full silent-re.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17) mikung válasza TESCO-Zsömle (#16) üzenetére


mikung
aktív tag

1 - Nem fegyverskin hanem tulajdonság (pl. halkabb, könnyebb, ...)

2 - Mondjuk én pont qssban szeretem, a bulldózert kihagyva. A burglar amúgy pont nem DLC véletlenül ?

(#18) Griaule válasza TESCO-Zsömle (#16) üzenetére


Griaule
csendes tag

Valóban vannak olyan DLC-k, amik erősebb/jobb fegyvereket tartalmaznak. Ezek enyhe p2w hatást keltenek, ezért (se) szeretem a rengeteg fizetős DLC-ket.

[ Szerkesztve ]

(#19) Shade45 válasza Griaule (#18) üzenetére


Shade45
senior tag

A gép ellen játszol, csapatban...

Ergó ha van egy táposabb csapattárs, abból te is csak profitálsz!

(#20) mikung válasza Shade45 (#19) üzenetére


mikung
aktív tag

Kivéve ha táposabb, de bénább, viszont gyorsabb, nagyobb a páncél, ... mert megvette a DLC -t.

(#21) TESCO-Zsömle válasza mikung (#17) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

1 - Egytől egyik minden skin, még a legtáposabb legendary-k is marginális bónuszokat adnak. Ha lopakodni szeretnél, akkor az Armored Transport kell a Gruber Kurz és a Commando 553 miatt és csókolom. Azzal a kombóval 0-ás szinten 20 alatti láthatóságod van. Ha az nem elég, akkor veszett fejsze nyele.

2 - Igen, a Burglar azon kevés nem pálya DLC-k egyike, amit érdemes lehet behúzni, de az is csak addig kell, míg nem jutsz el bő 60-70-es szintig, utána már nem ad számottevő pluszt egy jól összerakott stealth build-hez képest.

(#20) mikung: Nincs kivéve. Legyen bármilyen csóró vagy burzsuj, profi vagy béna, mindig gép ellen játszotok. Pont. Ha valaki szar játékos és a DLC-ktől nőnek a túlélési esélyei, azzal ugyanúgy a ti csapatotok jár jobban, mint ha egy profi tolná alap játékkal. (BTW pont hangos melókhoz nem kell DLC, mert simán skill-ekből és alap deck-el összeraksz olyan build-eket, hogy ledarálod a Bulldózert is a francba. Nem kell annak sok, egy tár egy valamire való SMG-ből meghámozza a fejét és ott helyben ki is végzi kritikal-lal.

PD2-be annak kell mélyen a zsebébe nyúlnia, aki minden DLC-t/achievement-et 0day akar megszerezni. Pont.

De összehasonlítás végett valaki számba vehetné a PD2-nél jóval sikeresebb CoD-széria néhány DLC-jét, azok árát és a benne foglalt tartalmakat is, ha már "Fúj, fúj DLC"... :U

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#22) mikung válasza TESCO-Zsömle (#21) üzenetére


mikung
aktív tag

Ok, nem szeretem a fullcontact meccseket bivalypáncélú ellenségekkel, ezért inkább stealth, vagy ha olyan a csapat, tökigpáncél, jammer, winchester oszt' go.

No a pálya DLC meg a másik lehúzás. :((

Ha egy nagyon pistike grasszál a pályán allindlcben az is simán lehet végzetes. Van erős fegyója, bónuszai, ... de nem tud vele mit kezdeni mert csak rambózni szeret, s majd valaki úgyis felszedi.

Inkább UT3. Ott a Titan Pack adott is valamit, nem pedig szálanként kellett mindent megvenni.

(#23) TESCO-Zsömle válasza mikung (#22) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem kell fullcontact meccselni, már lehet szűrni stealth-re is.

Persze, minden lehúzás... Egy 5€-s játéktól elvárni, hogy legyen szolgáltatás, fejlesztés, az is az... :(((

Nem kell pistikékkel játszani. Pont. Kell szerezni haverokat, akik nem sajnálnak 5€-t a játékra és menni együtt lopakodva.

Ennyi erővel inkább Diablo 2. Ott a Lord of Destruction mennyivel többet adott, mint a Titan pack... Vagy Half Life 2 és az EP-k...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#24) Shing válasza mikung (#22) üzenetére


Shing
őstag

Miért lehúzás, hogy a munkájukért pénzt kérnek, de egyébként te ingyen csatlakozhatsz a DLC pályákhoz?

(#25) mikung válasza TESCO-Zsömle (#23) üzenetére


mikung
aktív tag

Ha a fegyók csak átskinezve lennének amúgy semmi extra bónusz akkor vegye pistike, kit zavar ?

A pályákat kiadhatnák pakkban is, nem kettesével hanem mondjuk 2014-2015 map pack vagy hasonló.

A legnagyobb lehúzás viszont a DLC perk.

(#26) TESCO-Zsömle válasza mikung (#25) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kb ez van, a statmodos skinek elég ritkák, aminek meg még használható is a modja, az még ritkább. Sokra nem mész +2-3 stability vagy accuracy segítségével, mert 2-3%. Meg sem érzed. Concealment még csak-csak, de ha ki vagy gyúrva lopakodásra az is pofon a xarnak, mert ha eléred a minimálisat, utána már fölösleges.

A pályák és a DLC-k tematikusan jönnek. A legtöbb egy-egy event vagy reklámkampány folyományaként érkezett, és kb 1-2 hónappal kiadás után már -75%-os leárazás van rá.

A perkek fele ugyanaz minden deck-en, a másik felük meg szinte használhatatlan 1-2 kivétellel, szóval én ezt se mondom lehúzásnak.

Lehúzás az, hogy 75 ember munkáját ingyen akarod.

Jobban örülnél, ha évente jönne egy 2014-2015 map-pack 30-40€-ért? Megvennéd teljes áron? Vagy örülnél, hogy csak azokat a pályákat veszed, amin tudsz is lopakodni? Esetleg azt is csak leárazás után?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27) mikung válasza TESCO-Zsömle (#26) üzenetére


mikung
aktív tag

Szívesen szétnéznék azokon a pályákon is hogy mi a stájsz, de szálanként ...

Ha esetleg a játékban nem lehetne véletlenül kiesni a pályáról, fel lehetne venni más fegyverét, ... akkor még szégyellném is magamat hogy fujj ingyen kéne. Viszont ameddig pl. az ékszeráruházas (nagy, két szintes) pályán vagy a bevásárlóközpontosból ki tudok esni a lépcsőházban ... :U

Persze hogy leárazáskor veszem meg mint mindenki más. :))

(#28) TESCO-Zsömle válasza mikung (#27) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nézz, az ingyen van. Szálanként?

Nekem eddig (3 év alatt) egyszer se sikerült kiesni a pályáról. FEgyverek felvétele nyilván nem játszik, mert nagyon megkönnyítené a dolgokat. Bemennétek mordályokkal, eldobálnátok a kuka mögött és lehetne lopakodni, ha meg eldurvul a helyzet, még mindig lehet rambózni. Másrészt akkor tényleg elég lenne egyvalakinek megvenni mindent, aztán az dobálná ki mit nézne. Azért 5€ nem akkora összeg, -75%-ra leárazva meg főleg nem az, hogy 1-2 videó alapján ne tudj megfelelő döntést hozni.

Ha igen, akkor javaslom a WoT-ot és más Free to Play játékot, ahol szinte mindent megszerezhetsz pénz nélkül. kb 1.5x lassabban, de ugye a játék nem időre megy, hanem szórakozásra.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#29) mikung válasza TESCO-Zsömle (#28) üzenetére


mikung
aktív tag

Van demo a pályákból ? :D

Háát ... nekem sikerült. A pályának ráadásul nincs alja, így a végtelenségig zuhanhatsz a végtelenbe.

Videó alapján nem adok ki egy fillért sem.

A fegyóeldobás-felvétel-tárgyhasználat elég alap lenne. Pl. KF -ban a supportos felvesz egy rakás fegyót csurig lőszerrel, majd cserélgeti a csapattársakét ha már kifogytak. PD -ből hogy hiányozhat ha csapatjáték ? A yard csúzlijaival mi van miután bedaráltad őket ? Ezek nem Dredd bírók. :DDD

Kösz, nem érdekelnek a P2W játékok. Vegyél aranyat hogy a kismanódnak tudjál venni kaját amitől szivárványt fosik amivel erősíted a hadsereged amivel bevéded a falut és így nő a boldogságindex. :N :N :N

(#30) Shing válasza mikung (#29) üzenetére


Shing
őstag

A kismanós történet főleg mobiljátékokban van meg. Egy jó F2P játékban csak lassabban fejlődsz. Ha zavar kifizeted egy normál játék árát és már rendben is vagy. Cserébe évekig kapsz ingyenes tartalmat.

(#31) TESCO-Zsömle válasza mikung (#29) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A jelek szerint a PD sem érdekel. Letudom ennyivel ezt a dolgot. Közel a legjobb és legbarátibb DLC-politikája van a játéknak a piacon. Ez tény. Ha nem tetszik, az nem a játék/a fejlesztők hibája. Elcsépelt, de lehet keresni mást vagy csinálni jobbat.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32) szupermacs válasza TESCO-Zsömle (#11) üzenetére


szupermacs
veterán

Számomra azért lehúzás az egész, mert az első része is megvan már egy ideje, de ha két pályán toltam vele, sokat mondok. Egy dög unalmas játék, mint a L4D. Furcsa számomra, hogy valaki meg ilyenekben kiad ruhákra meg skinekre pénzt. A pályákat még talán megértem.

(#33) TESCO-Zsömle válasza szupermacs (#32) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az egész a társaságról szól. Minden a csapaton múlik. Ha jó a csapat, akkor poén tud lenni középkori dárdával nekimenni a Skulldozer-nek. L4D-el ugyanez a helyzet.

Sub-Dungeoneer lvl -57

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.