Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

nem nem nem tudod elvenni a kedvem a filmtől :P imádtam az első kettőt, ezt is imádni fogom. ha mégsem, vendégem vagy egy üveg felejthetetlen borra ;]

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#2) Polacheck válasza sanyixXx (#1) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Én is azt hittem, hogy így lesz. Ugyanígy éreztem mint te, de hazaérve egyet kell értenem Parcival. Hosszú volt, unalmas, néha átláthatatlan, néhány helyen viccesen amatőr, de összességében elnyújtott és messze nem hozta a második rész színvonalát. Hiányzik belőle az a dzsekszperró, akin szanaszét nevettem magam, hiányzik belőle a kalandfilm feeling. Egyszóval sokkal többet vártam, de a 4. részt is beülök megnézni mindezek ellenére magamat ismerve. :(

less qq more pewpew!

(#3) tkazmer


tkazmer
addikt

Én is ma akartam megnézni, de holnapra halasztódik...a kedvemet azért nekem sem sikerült elvenned:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#4) sanyixXx válasza Polacheck (#2) üzenetére


sanyixXx
senior tag

anyám, lesz 4. rész is :Y
ennek is kicsit rocky szaga lesz a végére :(

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#5) ftc válasza sanyixXx (#4) üzenetére


ftc
nagyúr

és ha jack sokat fog szereelni benne :)

még minig jobb film mint a legtöbb ami most jön ki

(#6) parandroid válasza sanyixXx (#1) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az első még úgy-ahogy tetszett. Még DVD-n is megvettem valami 1500 pénzért. Annyit megért. A második már kimondottan idegesített, azért még ennyit sem adnék. Bevallom, kíváncsi vagyok, hogy a harmadikat végig bírom-e egyáltalán nézni...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#7) venember83


venember83
nagyúr

Erdekes, imdb-n pedig jol all...
[link]
Ha mar vegigneztem az elso es masodikat akkor asszem majd ez is meglesz, vmikor... Vagy tv-ben vagy kolcsonzom valahonnan majd, multiplex mozi tul draga ilyen filmhez :P

Kb ugyanugy vagyok mint peterkeT, remenykedek... meg...

[Szerkesztve]

(#8) Calibos


Calibos
addikt

Nekem az első és a 2-ik része sem tetszett. Mindkettő unalmas…
Én csak egy valamiért néztem meg! Oka: Johnny Depp :R …ha ő nem játszana a filmben negyed ekkora sikerre se lenne.

(#9) (Kolombusz) válasza Polacheck (#2) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Egyetértek, a végén a csata nagyon gagyi volt, de amúgy is sok amatőr jelenet volt.
A szünet pedig kevés volt, ha már szünet, akkor legyen annyi, hogy rendesen ki tudjak menni budira...

(#10) sanyixXx válasza (Kolombusz) (#9) üzenetére


sanyixXx
senior tag

komolyan van szünet közben :Y

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#11) (Kolombusz) válasza sanyixXx (#10) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Jah, kb. másfél óra után pisiszünet, de bazze elsőként mentem ki, nem kellett sorbanálljak a budihoz még és mire visszaértem már ment a film. Szóval ez még rosszabb, mintha szünet se lett volna.

(#12) kavicssli válasza (Kolombusz) (#11) üzenetére


kavicssli
addikt

Mi az hogy éppen csatáznak a hajón és akkor adják össze őket mint férj és feleség! Nagyon gáz volt szerintem! NEkem az a rész teccet amikor Jack a sivatagba volt a rákokkkal és amikor megfordították a hajót...na az naon cool volt szerintem de amúgy nem jó film

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#13) Polacheck válasza (Kolombusz) (#11) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nem tudom hol nézted, de nálunk nem volt szünet.

less qq more pewpew!

(#14) (Kolombusz) válasza Polacheck (#13) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Én a Miskolc Plázában néztem.

(#15) Janoska26


Janoska26
addikt

2. rész pörgősebb???Én azon is bealudtam mibnt állat, egy nagy unalmas jól megnyújtott baromság volt az egész, ezt mg sem merem már nézni :( :)

(#16) tkazmer válasza Janoska26 (#15) üzenetére


tkazmer
addikt

Én a 2.-ik rész közepe felé úgy gondoltam, hogy na jó, akkor most vagy nagyon sürgősen történjen valami, vagy pápá mozi, de aztán történt, így végignéztem. A 3.-ik résznél ilyen már nem volt, bár itt 2 kevésbé érdekes részt(amikor úgy már nagyon untam) tapasztaltam.

Amúgy szerintem nem volt kifejezetten jó, szeretném megnézni majd angolul is, mert volt valami poén egy angol bemutatóban, ami valahogy a magyar teljesben nem jött át..

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#17) tkazmer válasza (Kolombusz) (#14) üzenetére


tkazmer
addikt

Palace Mammutban nem volt szünet...a 2.-ik rész milyen hosszú volt? Mert azt történetesen a miskolc plázában láttam először moziban, és akkor sem volt szünet...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#18) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Szerintem nagyon jó lett a 3. rész. :C :C :C

WOT: kissio

(#19) Bernardo20


Bernardo20
senior tag

Nekem is tetszett a film, igaz tényleg kicsit hosszú, meg kusza közepe túl van bonyolítva,
de szerintem király volt, főleg a hangulata és a váratlan poénok miatt. Az egyik legjöbb jelenet mikor a kalóztanácson az egyik kalózvezér elkiáltja magát ultramagas hangon.
picit erőltett,de ettől szerintem nem is kell többet várni. :))

Depp tényleg fenomenális, meg nagyon bejön a Keira Knightley :P .

Tervezem egybe megnézni egymás után a 3 részt, úgy mint anno a Gyűrűk Ura trilógiát.
Szerintem jó buli lesz! :Y :C

(#20) Sztojcsi


Sztojcsi
tag

Nekem csak az első rész tetszett. Az poénos volt télleg és nem volt túlerőltetve. Már a második is nagyon gáz volt szerintem.

Ez a harmadik pedig. Hát nem tudom, voltak jó részei, de az biztos hogy több volt a rossz. A végén az a csata közbeni esküvő. ÁÁÁÁÁÁÁÁ Komolyan mondom én szégyenkeztem.

Amúgy kivártátok a szereposztás utáni rész?

(#21) Apollyon válasza Sztojcsi (#20) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Szereposztás utáni rész? Jaj nem, mi volt?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#22) ollie


ollie
MODERÁTOR

Szerintem pedig tök jó volt, nem lehetett igazán kiszámítani, hogy mikor mi fog történni. Viszont az tény, hogy túlzottan elhúzták a sztorit.

***

(#23) Peet210


Peet210
őstag

Hát én is elég vegyes érzésekkel álltam fel a film után.Szeretni akartam mert a első két rész tetszett gondoltam ez még azokon is túl tesz.De... hát mit is mondjak nem rossz de vhogy többre zámítottam.Nem mulja felül az első két részt, de azért tetszett.

[Szerkesztve]

Today's record, is tomorrow's motivation

(#24) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Nézd meg Parci meg mindenki a Halálbiztos tarantino múvit.

elsőre csakis moziban.
eszméletlen jó.

karib tenger kalozairol meg uaz a véleményünk egy nagy szar. kivéve a zenéje mert az hans zimmer. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#25) _seth_


_seth_
veterán

Harmadik rész: három részletben sikerült megnéznem annyira unalmas volt...

A végén is jön összesen vagy 30 hajó és mi lesz belőle? Csak kettő harcol... legalább látványos lenne nagy csatákkal... (lásd a gyűrűk uránál... ott is az az érdekes benne nem a rektkeslábú frodó kószálása...)

Nah mind... pár embernek addig is volt munkája amíg a film elkészült :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#26) szepi79 válasza Apollyon (#21) üzenetére


szepi79
őstag

Szereposztás utáni rész? Jaj nem, mi volt?

a csajszi, meg egy kilencéves-formba gyerkőc állnak a tengerparton, és nagyon bámulják a horizontot... aztán megjelenik a hajjjócska. rajta persze hős-szerelmes legolas. de arra azért nagyon ügyeltek, hogy egyik szereplő ne se nézzen ki egy nappal se idősebbnek a 10 évvel ezelőtti énjénél :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#27) peterszky válasza Polacheck (#2) üzenetére


peterszky
őstag

''Hiányzik belőle az a dzsekszperró, akin szanaszét nevettem magam''
Igen, nekem is ez volt a legnagyobb gondom. Ennek ellenére tetszett a film, csak kár, hogy a nachostól gyomorrontást kaptam :DDD

What else you gonna do on a Saturday?

(#28) Sidaries


Sidaries
őstag

Én is láttam tegnap és nekem bejött. Kétségtelenül néha egy kicsit érthetetlen, de ha emlékeztem volna az első kettőre akkor biztosan jobban ment volna. Ennek ellenére szerintem jó és szép. Megérte a pénzt.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.