Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tiv83us


tiv83us
veterán

Raaaaaaaaaaaaaaan tuuuuuuuuu daaaaaaaaaaaa hiiiiiiiiilsz /tam-tadam-tam-tadam/ raaaaaaaan fooooooooooooor joooooooooooooooooooor laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajf...

Rock Band-en szanaszet szopatja az agyunkat dobon.
Egyebkent szeressuk.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2) sekli


sekli
addikt

Áron Méder vakmero, es egy mazlista, hogy meg eletben van.
Iron Maiden meg jo, es mazlistak vagyunk, hogy jon.

:)

(#3) eddie17


eddie17
addikt

Mennyi jó nóta van, istenem. :R Én nem is tudok mondani olyan számot ami nem tetszik.:)

Ja és Sziget alap :K

[ Szerkesztve ]

(#4) South Velen


South Velen
addikt

Kedvenceem!! Rio(2001), Dortmund(2003)koncertek óriásiak. Tényleg nincs egy rossz számuk sem. :R (persze, amikor Dickinson az énekes )

Szigetre ingyenjegyet elfogadok :)

[ Szerkesztve ]

(#5) looser


looser
addikt

A legklasszabb rockbanda!!! '80-as évek végén, '90-esek elején még futott nálam a Helloween, Running Wild, Ossian. Nekem a 7th son volt az első lemezem tőlük. De a FOTD a kedvenc. A címadó dal megtalálható jutyúbon különböző hangszerekre portolva, lenyűgöző. Ezek a faszik tudnak, istenem, már csak négyet kell aludni. Valamelyik évben (2004-2005?) kétszer is jöttek hazánkba, valaki ott volt innen?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#6) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

hát ez valami kiqrt jó volt, gyerekek! :))

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7) tiv83us válasza Parci (#6) üzenetére


tiv83us
veterán

Vazze mar vartam, hogy valaki jon es aradozik rola...en meg nem lehettem ott :O

ps: Kepek vannak?

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#8) adalbert1 válasza tiv83us (#7) üzenetére


adalbert1
veterán

Ehhh, sajna én se mentem végül, pedig nagyon szerettem volna ott lenni... :( Mivel utóbbi pár napban fontosabb ügyek intézése szinte minden időmet/energiámat/pénzemet lekötötte...

Remélem azért még a következő pár évben tiszteletüket teszik Magyarországon, ez volt már a 3. koncert az elmúlt 6-7 évben amiről lemaradtam...

Melyik zenéiket nyomták?

(#9) fokukac


fokukac
nagyúr

én voltam, jelentem,
kurvajó volt, de már nincs erőm írni róla, majd holnap... ;)
megyek csucsukálni...

másfél óra múlva meg kelek olimpiát nézni... ;)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10) Parci válasza adalbert1 (#8) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

powerslave, 2 minutes til midnight, fear of the dark, trooper, rhyme of the ancient mariner (!) stb. nem játszottak semmit az újabb albumokról, és a powerslave album volt a középpontban. azt mondta dickinson, h új stúdió albumon dolgoznak jövőre, és hogy 2 év múlva lehet, h jönnek megint bp-re.

azt is mondta, h ez a turné a legnagyobb, amit valaha csináltak/-nak, illetve, h bp-en ez volt a legnagyobb koncertjük eddig.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11) Eastman


Eastman
őstag

Nagyon-nagyon-nagyon jó volt a tegnapi Maiden! A 2. sorban tomboltam végig és jól láttam-hallottam mindent, mivel a színpad előtti árokban is voltak hangszórók.

Mindenki jófej volt elöl a "darálóban", figyeltünk egymásra végig. (A Fear Of The Dark -on összekapaszkodtunk mindannyian.) A First Aid -os srácok hozták a vizet, ha kértünk. Dickinson Bá' is megköszönte a szülinapi üdvözlést. (üvöltést :) ) Steve Harris egy energiabomba! Végig üvöltötte, énekelte az egész bulit. Másfél éve a Floydot kihagytam és bánni is fogom életem végéig, most a Maident nem akartam elszalasztani. Életem egyik legjobb koncertje volt!

Egy kis ízelítő:
Fear Of The Dark (Live @ Rock In Rio 2001) Hangot fel !!!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#12) Parci válasza Eastman (#11) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

no, akkor kemény vagy, én ennyire sosem mernék előre menni :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#13) Eastman válasza Parci (#12) üzenetére


Eastman
őstag

Így 30-on túl én is csak finoman. :D Az volt a jó, hogy tényleg figyeltünk egymásra (ismeretlenül is). Semmi könyöklés, furakodás. A vizeken is testvériesen megosztoztunk. Jó, fáj a bordám rendesen, de a Maiden az mégis csak Maiden. :)) Látni akartam közelről az Urakat akik a szobám falát díszítették anno.

Moonchild (live in Porto Alegre) 2008 A díszlet u.a. mint Budapesten.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#14) adalbert1 válasza Parci (#10) üzenetére


adalbert1
veterán

Hűűűű, ez nagyon jó lehetett... :U
Kell nekem pont most lakást venni és a felújítással, szereléssel szórakozni. :)

Akkor a Somwhere Back In Time-ot is ennek a turnénak az apropóján adták ki?

Remélem 2 év múlva is hasonló színvonalat fognak produkálni, remélem akkor nem jön közbe semmi...

(#15) eddie17


eddie17
addikt

Sajna én sem tudtam kimenni, ahogy látom, kegyetlen jó volt :K
Na majd 2 év múlva, csak nem leszek éjszakás:D

(#16) #35692544 válasza Parci (#10) üzenetére


#35692544
törölt tag

én 84 vagy 85-ben kint voltam a koncertjükön az elég nagy volt a bp sport csarnok parkolójában erre sajnos nem jutottam el

van tőlük még 1 vagy 2 bakelitem meg az összes mp3-ban

[ Szerkesztve ]

(#17) venember83 válasza Parci (#10) üzenetére


venember83
nagyúr

Ahhoz képest rövid volt, Rock in Rio-s koncert bő két óra volt, ez meg másfél. Kis ország, kis koncert. :)

De, hogy valami értékelhető is legyen a hsz-ben: [link]

[ Szerkesztve ]

(#18) #35692544 válasza tiv83us (#1) üzenetére


#35692544
törölt tag

az ember jól nyomja

a két kedvencem
Back In The Village
The Number Of The Beast

(#19) looser


looser
addikt

Istenem, el sem merem mesélni...de muszáj, annyira összejött minden. Nyolckor indultunk el, lévén fél tízkor kezd a banda. Kilenc előtt tíz perccel a Batthyány téren voltunk, mondták, hogy 9.05-kor indul a következő földfeletti metró. Az szuper, akkor egy sör még belefér. Ott kitalálta az egyik srác, hogy mi lenne, ha hajóval mennénk. Mindenki benne volt. Ott mondták, hogy negyedkor indul. Nem baj, gondoltuk, pár percet késünk, belefér. A hajó 9:50-re futott be, állítólag valaki beleesett a vízbe. Addigra szinte teljesen kijózanodtunk, mert senki sem tudta mitévők legyünk. Visszamenni a hévhez? Addigra befuthat a hajó. Megvárni? De meddig? Végül is hajóval mentünk, ami nagyon szép volt, de sajnos csak n11 körül ért oda lúzer brigádunk. Az utolsó negyed órát így is hallhattuk, s az óriási élmény volt, ezzel nyugtatom magam.
Majd legközelebb VIP helyre igyekszem bejutni, kezdés előtt két nappal :))

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#20) bambano válasza Parci (#6) üzenetére


bambano
titán

Ezt sajnos most nem láttam, de a 88-as koncertjüket igen.

Különben is Aces high :) Az elején a Churchill beszéddel...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#21) bambano válasza Eastman (#11) üzenetére


bambano
titán

Azé' az is durva, hogy külön géppel jönnek, amit Dickinson bá' vezet...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#22) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Ki vannak már nagyon öregedve, Dickinson hangja nagyon pocsék már.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#23) SystemRoot válasza SystemRoot (#22) üzenetére


SystemRoot
őstag

Najó ez így gázul jön... izé, én is sokra tartom a maident. Tényleg jók.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#24) harry válasza venember83 (#17) üzenetére


harry
veterán

Nem úgy van az - fél 10re voltak kiírva, és ugye nagy színpad, 11ig lehet zenélni, ami valóban 1,5 óra. De ők mindenképp két órás koncertet akartak, így végül úgy döntöttek, hogy 9kor kezdenek. És így is volt - mi 9:10 körül keveredtünk a színpadhoz, és akkor már ment is a buli (akkor még nem tudtuk, hogy korábban kezdenek).

Szóval valóban hatalmas volt, nagyszerűen a srácok. Kár, hogy The Wickerman-t nem játszották.

Én igazából a hangosítással nem voltam teljesen megelégedve, sokszor nem lehetett szépen hallani a gitárt, mert elnyomta a másik, vagy épp csak zajként keveredett össze a sok hang... Jó persze, szabadtéri koncert és nem stúdiófelvétel, na de akkor is.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#25) Crystalheart válasza SystemRoot (#22) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Sajnos mégis van benne valami, általában a rockénekesek, főleg a metálénekesek hangja idősebb korukra elmegy - valamiért. Több oka lehet, de elég gyakran az, hogy elisszák/elcigizik :D Rokkervirtus, ugye... Apám pl. elég durván krákog már, és elég korán kezdett...

Viszont a korához képest azért még bírja Dickinson. Én úgyis azt nézem mindig, a zenekar pályafutásában milyen jó számok vannak, nem csak, hogy most éppen mit tudnak.

[ Szerkesztve ]

(#26) Parci válasza Crystalheart (#25) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

én azért hallottam deep purple-t, emerson lake and palmers, és az iron maiden példa értékű ilyen téren. sokkal, sokkal rosszabbat vártam (és még úgy is elmentem a koncertre). biztos, hogy keményebbek voltak régen, pont az énekesnél én is éreztem néha, h nem megy már úgy a dallamos ordítás, de még bőven korrekt az egész.

a deep purple és az emerson halálosan ciki volt, szerintem.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#27) Crystalheart válasza Parci (#26) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Egy véleményen vagyunk :)

(#28) Zebu


Zebu
addikt

Király volta koncert! Kész voltam teljesen...

Azóta csak Maident hallgatok újra! :)

Meg kellett volna hívniuk vendég szereplésre Paul DiAnno-t és lenyomhatták volna a Killerst, Running free-t és a Wrathchild-ot :C

[ Szerkesztve ]

(#29) BenJoe


BenJoe
senior tag

Még bő egy nap, és indul a turné! :C

\m/, Up The Irons! ,\m/

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#30) EmberXY válasza BenJoe (#29) üzenetére


EmberXY
addikt

Up the Irons!

Up the Irons!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.