Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

No spoilers, none, please!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2) lapa válasza Parci (#1) üzenetére


lapa
veterán

most, hogy eszembe juttattad: kedvesemmel kórust ordítottunk a tévének a kiscsaj pár akciója láttán az annyira necces volt.

talán 5. évadra ment el a kedvem tőle, ott már sajnos nagyon hülyének nézik a júzert néhol. persze az is belátható, hogy az adott témakörben nem lehet vég nélkül ugyanolyan ütős és logikus sztorikat tákolni. az első évadokat jellemzően én is hajnali 2-5 óráig műveltem.

(#3) Ra3 válasza lapa (#2) üzenetére


Ra3
őstag

szerencsére a harmadik évadban már normálisabb szerepe van Kimnek, a második évadból ezt a szálat teljesen kihagyhatták volna, csak akkor nincs meg a 40 perc/epizód :) azért az jelent valamit hogy az utolsó 4-5 részben alig mutatják.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#4) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerintem a 2. évad volt a legjobb az összes közül, viszont az 5. évad első epizódja az, ami eddig a legnagyobbat ütötte.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#5) Ra3 válasza bLaCkDoGoNe (#4) üzenetére


Ra3
őstag

pont most kéne elkezdeni az 5. évadot, de nem merek nekiállni, mert sok a meló... :W

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#6) bLaCkDoGoNe válasza Ra3 (#5) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Engem az már nem kötött le annyira, az első pár rész az ott volt, de a végére szerintem nagyon kifulladt. Ennél az évadnál történt meg velem az, ami az előzőeknél soha: elaludtam, miközben néztem DVD-n.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#7) bbazsy válasza bLaCkDoGoNe (#6) üzenetére


bbazsy
őstag

sztem az ötödik végére is sikerült bealakítani, legalábbis csak néha éreztem, h uncsi, mindig fordult vmi...

6.at így vizsgaidőszak előtt viszont elkezdeni complete suicide:)

..

(#8) bLaCkDoGoNe válasza bbazsy (#7) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hát a hatodikat én konkrétan a tizenegyedik rész környékén abbahagytam, mert felháborítóan rossz lett.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.