Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Nekem eddig 75%-ban az volt a tapasztalatom metróval való utazáskor, hogy amikor mutatom az ellenőrnek a jegyemet/bérletemet, akkor automatizmus, hogy utánakap és magához venné.
Köszönöm, de nem, szépen kikerülöm a kezét és közelebb tartom neki, hogy lásson rajta mindent.
Ha ezután még mond valamit, hogy adjam oda, mert ezt mindig elfelejtik az első odakapáskor mondani, akkor közlöm, hogy nem, ez annak a cégnek a tulajdona, akinél dolgozom, amivel nekem el kell számolnom, de szívesen még közelebb tartom, ha esetleg 10 centire a szemétől se látná a szükséges dolgokat, amennyiben nem tetszik, akkor addig a vételárát vagy egyenértékű terméket adjon oda nekem és szívesen átadom.
Erre általában pampogás és közfelháborodás a válasz.

Miért ennyire alap, hogy kérdezés nélkül mindegyik kikapná a kezedből a jegyet/bérletet?!

Egyszer az egyik felettese jött oda utána kiselőadást tartani, hogy micsoda dolog az, hogy nem adom oda neki a jegyem/bérletem kérés nélkül?!

Szerencsére most már egyre gyakrabban látom, hogy a qr kód kerül leolvasásra, ami már megy távolról is.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.