Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joecontra


joecontra
addikt

Kösz az írást. :R

Üdv,
J

(#2) luke.


luke.
aktív tag

Kár, hogy a Panasonic mégis kihagyja európát.

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#3) caleb


caleb
aktív tag

Ez a 103 gramm,ekkora mobiltól király :)
Nekem tetszik.

Az élet jó a világ nem!!!

(#4) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Soha nem fogom megérteni, hogy egy neves gyártó miért ragasztja a sorozatszámot ill. egyéb azonosítókat matricán a készülékre. Már a legutolsó kínai gyártó is képes arra, hogy a sorozatszámot, egyebeket lézergravírozással felpakolja a készülékre, ez a matricás sorozatszám megoldás annyira low-end, hogy hihetetlen.

Érdekes teszt lett, köszönjük.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#5) noisia válasza caleb (#3) üzenetére


noisia
aktív tag

Azért ilyen könnyű, mert lowf@sz az akksi. Ha tisztességes lenne, mondjuk egy 2000plusszos, tuti a súlya is megnőne. Egyébként csinos készülék, de így ...

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#6) keopsz


keopsz
HÁZIGAZDA

hűha, azért ez így nekem nagyon nem kerek. ;)

..megörültem, amikor láttam, h vki újra előszedi, mert sztem ez most baromi jó vétel, az aréna régi tesztje óta sok minden változott.

pl. az ára. én nemrég óta használom a sajátom, ami vicces mód pont 3 nappal az ics frissítés megjelenése előtt jött meg egy német webshopból, dehát nettó 47e ft-nyi euróért. (fél éve az arénás teszt idején volt 110e) a lényeg itt amúgy nem az, h mekkora király vagyok, h nettóban vásárolok :), hanem az, h az expansysnél is 61700 az ára - bárkinek, bármikor.

a pana japán eladásait én nem mernél megmérni :), elég sok modellt tartanak kint, az eluga power is piacon van spec., elég ütős, pont ott tekerték meg az alap verziót (ezt), ahol kellett: micro sd, nagyobb akksi, 2nd cam., led-es villanó.. (nekem egyik sem hiányzik.)

apropó kamera: lehet fanyalogni, h mi-hova-ég, de sztem ami nem pureview, az telefonban eleve csak szar lehet, ergo inkább az elvárásokkal van baj; mert az elugának spec. 7-féle fókusz módja van, a cucc tehát nem fókusz-állító menüponttal rendelkezik :), hanem az kb. annyira bőséges, amit én telefonnál még nem nagyon láttam, és nem is olvastam - bogék ezt a részt ált. elsunnyogják.. ;)

mert mire való egy mobilos kamera? sztem snapshotokra. instagramra. és arra ez tökjó. :C

az akksi kicsi? ..nem hiszem, h érdemes ezt a paramétert túldimenzionálni, 6e ft-ért veszel hozzá egy 4400mah-os külső pakkot, és sose merül le.. ;)

vannak egyébként hülyeségei, remélem, egy next frissítés segít ezeken: egy fb alerthez hozzárendelt csengőhang pl. nem 1x fut le és heló, hanem 6sec alatt annyiszor, ahány loop ebbe befér, vicces, h kézzel kellett csenddel feltölteni egy mp3-at, h jó legyen.. :P

meg az érintős gombok háttérvilágítását is kicsinálta az ics, screen brightnesst állítva felélednek, aztán meg kihúnynak a kövi uilyen tekergetésig megin. rondaegybág. :)

nekem a sebessége is teljesen vállalhatónak tűnik, lehet, h van, ami gyorsabb, dehát ez egy telefon, nekem mindent megcsinál, amit kérek tőle, és nem megy az agyamra, nem várat, sőt, idáig egyszer sem fagyott még le.

ellenben a ph desktop site vmiért csak ffox alatt használható rendesen, privát írásig az opera már nem jut rajta el, hiába tapicskolom az új hsz. gombot, nem történik semmi. ;) (és a ffoxhoz képest döglaassúú is..)

live mp4 stream is szépen átcsurog rajta, az hbo go is perfekt, ami xperia t-n pl. kint tartja a soft gombokat, na, ez itt nem gond.

egy 65 rongyos zte atommal meg hiába hasonló pénz, az ip57 sztem nagyon ütős fícsör, miként a 103g-s pehelysúly is (a zte 1.5x ilyen nehéz) - nincs még egy 4.3"as teló, ekkora felbontással, ami ennyit nyomna, ip57-tel meg főlegnincs. :C

..annyit tudok még mondani, h ezzel a telefonnal elég volt a 1.5 évvel ezelőttig 15éven át szigorúan betartott, mobilt 30e ft fölött nem veszek-et mindössze 20e-rel feljebb tornászni, ellenben az élmény :), amit egy galaxy 5500-hoz képest ad, az ennél jelentősen több.

én ezt bárkinek ajánlom, akinek van ennyi pénze telefonra, sztem ígyésmost, kifuttatásra ítélt, de idei modellként, ez tökkirály. ;]

[ Szerkesztve ]

cantante di sampietrini

(#7) keopsz válasza bLaCkDoGoNe (#4) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

nem ragasztja, ill. de, csak ad hozzá egy fedőműanyagot, csak itt ez nem hangzik el.. ;)

cantante di sampietrini

(#8) gzbotii


gzbotii
veterán

One S teszt nem szuletett vegul?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Ha alul a jack nincs letakarva, hogy lesz vízálló?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#10) keopsz válasza Cucuska2 (#9) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

felül. ;) így. :)

cantante di sampietrini

(#11) Zotwoo


Zotwoo
tag

Jó teledé lenne, ha nem lennének ezen gondok:
- Nincs segédfény
- HD videó mono hanggal
- Nincs bővíthetőség
- Döcögős rendszer
- Pixelesedés
- 2.1-es Bluetooth.

A cikket köszönöm!

Zotwoo

(#12) sdd2 válasza gzbotii (#8) üzenetére


sdd2
veterán

jövő hónapban lesz :)

köszönöm mindenkinek :R

A készülék itt megvásárolható, és a tesztkészülék biztosítását is köszönjük nekik [link]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#13) simonzé


simonzé
addikt

nulla akku, szaggató működés, monó videó, kívül felejtett matricák (bééééééna!), közepes/gyenge kijelző, baromi drága...
Megbuktak? Naháááát...

Az egyetlen pozitívum az Eco alkalmazás pedig minden telefonra elérhető ingyen.

A panasonic is rég elvesztette a fonalat. A Sony meg végre megtalálta. Akárhogy is, Japán már rég nem dominál a gadget piacon

I don't fit in. I fit out.

(#14) keopsz válasza simonzé (#13) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

temirőlbeszélsz? :DDD

cantante di sampietrini

(#15) Zotwoo válasza simonzé (#13) üzenetére


Zotwoo
tag

Már rég nem a régi...

Zotwoo

(#16) sdd2 válasza simonzé (#13) üzenetére


sdd2
veterán

Japánról ezt nem mondanám el... Ők nincsenek elmaradva ez tuti.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#17) blade zte


blade zte
őstag

Ez a telefon nem a sony készülékével, hanem az 20ezerrel olcsóbb grand x in-el versenyzik: mindben veszít. Egyedül talán a vízállóság, meg a kinézet hoz valamit.

Oppo find 7 astro black

(#18) sdd2 válasza blade zte (#17) üzenetére


sdd2
veterán

A vízállóság miatt hoztam fel a sony cuccát, gondoltam így fer. :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#19) keopsz


keopsz
HÁZIGAZDA

najó, süket fülekbe nem öntök inkább semmi. :N

cantante di sampietrini

(#20) Zotwoo válasza keopsz (#19) üzenetére


Zotwoo
tag

Azért próbáld meg, érdekel a véleményed.

Zotwoo

(#21) randras


randras
veterán

62k :U És itt még lehet, hogy garancia is van rá.

(#22) blade zte válasza randras (#21) üzenetére


blade zte
őstag

Még így is csak akkor venném a grand x in helyett, ha búvár, vagy állatkertész lennék.

Oppo find 7 astro black

(#23) Zotwoo válasza blade zte (#22) üzenetére


Zotwoo
tag

Ha búvár vagy állatkertész lennék...:D:D

Zotwoo

(#24) randras válasza blade zte (#22) üzenetére


randras
veterán

Ez most nem akar leesni. :U

(#25) sdd2 válasza randras (#24) üzenetére


sdd2
veterán

Szerinte a Grand X in kevesebbe kerül mondjuk dominóban, igaz nem kártyafüggetlen így de még ez kezdő ára és jobb készülék nála, csak akinek kell a vízállóság annak az nem opció.

az a fekete takarólemez akkor oda tartozott, nem tudtam pontosan mire való, meg nem is bonthattam ki semmit a készüléken kívül, ezért elnézéseteket kérem.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#26) randras válasza sdd2 (#25) üzenetére


randras
veterán

Az mindegy, csak pontosítottam az árat, mert irreálisan magasat írtál, ráadásul zugboltost.

(#27) sdd2 válasza randras (#26) üzenetére


sdd2
veterán

javítottam

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#28) randras válasza sdd2 (#27) üzenetére


randras
veterán

Azért így már látszik, hogy igazából 40k az árkülönbség... :U

Mondjuk engem mindkettő hidegen hagy, de 40k az 40k.

(#29) sdd2 válasza randras (#28) üzenetére


sdd2
veterán

igen de többet is tud jóval, meg az ip-t meg kell fizetni...

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#30) carr


carr
őstag

Az írás jó lett nagyon, de a képeken, az a suicide medve bazmeg! :DD XD

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#31) Zotwoo válasza carr (#30) üzenetére


Zotwoo
tag

:D

Zotwoo

(#32) dave666


dave666
aktív tag

Köszi, a bemutatót :R
Már több hónapja olvastam, hogy a Panasonic androidos telefon projekten dolgozik.
A akkumulátor gyengének tűnik 1150mAh :K Ajánlott lenne a duplája.
Gondolom a méret miatt, törekedtek 100g körüli értékre :)

Dave666

(#33) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

szokásosan jó írás. :)
az áron kicsit fenn akadtam, mivel nálunk 75 ezer 1+1 év garival, és a kutyának sem kell. én gondolkozok a megvételén beszer áron (kb.50). de az üzemidő nagyon aggaszt. én általában 50%-os fényerővel használnám, realtív sok netezéssel (1-2 óra) , kevés telefonálással. de amikor a kezembe veszek egyet, akkor nagyon besza, behu.... nagyon kényelmes a fogása, és a gombook is full kézre állnak. (balos vagyok)
szerinted úgy kihúz egy napot?

(#34) FET-MEN


FET-MEN
veterán

IKöszi a cikket. Szokásosan jó :C :R

A telefon: szép jó, sebességet majdmegnézem gépen, videóról. Elfogadnám mert tuti nem sok van belőle az utcán.

Iphone 7

(#35) sdd2 válasza V.T.CS. (#33) üzenetére


sdd2
veterán

úgy lehet kibír egy napot

FET: köszi :R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36) Akos1994


Akos1994
aktív tag

Izé... van ennél 10× jobb belpiacos modellje Panasonicnak csak rejtély,hogy miért nem hozzák be.
És az is rejtély,hogyha így pár évente mégis csak megpróbálkoznak betörni az USA/EU piacra miért a legrosszabbul sikerült telefont hozzák be? Örökké egy helyben fognak így toporogni. De van egy olyan érzésem,hogy nekik mindegy is,hogy mi van japánon kívül,egyszerűen megélnek a hazai vásárlókból. Vagy fene se tudja..
De egyébként igen szimpatikus az ára a tesztben szereplő készüléknek. :Y

(#37) hege8888


hege8888
aktív tag

Jó kis cikk volt, köszi.

Én csak egyet kérnék, a jövőbeni telefonteszt-cikkíróktól: Ha egy másik készülékkkel együtt fotózzátok, írjátok már alá, hogy melyik az, hogy valami sejtésem legyen az arányokról Most pl oké, hogy HTC, de annyira nem ismerem az összes Androidos készüléket, hogy egyből köpjem, hogy az egy Desire-e mellette, vagy sem. De ezt üzenem a Mobilarénásoknak is.

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#38) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ennek a készüléknek a legnagyobb hibája a kifejezetten gyatra akku.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#39) Weeman1


Weeman1
veterán

Jó cikk.
Gratulálok hozzá. :)

Xiaomi 11T Pro

(#40) sdd2 válasza hege8888 (#37) üzenetére


sdd2
veterán

Érdekes kérés, rendben, megpróbálom nem elfelejteni, most egy HTC One S került mellé.

Cyberpunk

Hát igen sajnos, bár ebből van a Power változat, az nagyobb aksit kapott.

Weeman1

Köszi :R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#41) tamas.nick


tamas.nick
aktív tag

Eluga és az Eluga Power is gyönyörű telefon, a szépségük miatt el is nézném a hiányosságokat (LED, FM, akksi). A Power-ben is kicsi az akksi (1800mAh), ha azt nézzük, hogy egy hatalmas, 5 inches HD felbontású kijelző van benne + Krait proci. Sajnos ebben sincs LED.

(#42) Rhino666 válasza caleb (#3) üzenetére


Rhino666
őstag

És mennyivel kevésbé hatna gagyi játékmobilnak ha 150 grammos lenne. :U

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#43) Zotwoo válasza hege8888 (#37) üzenetére


Zotwoo
tag

Igen, ezt sokan kértük már.

Zotwoo

(#44) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Szokásosan jó teszt lett. :R

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#45) flucky-boy


flucky-boy
csendes tag

Köszi a tesztet, és a CIKKET...
E-bay oldalakt lesve már elérhető Európában...
És jó tudni!!! Londonból FREE SHIPPING!!!!!

A Privátokra illik válaszolni....Te is elvárod, max nem mondod ki....Flucky

(#46) tommjee


tommjee
senior tag

Nekem is van egy Panasonic Eluga készülékem elég gyakran lefagy mitől lehet ez?

(#47) flucky-boy válasza tommjee (#46) üzenetére


flucky-boy
csendes tag

Azt olvastam, hogy az Android újra telepítése megoldja a problémát.... Sokan panaszkodnak rá, hogy lassú, fagy, stb...Szerintem a hardver kicsit kevés az android 4-nek.
Én megpróbálnám, hogy downgrade 2.3-ra vagy 2.2-re majd upgrade addig, ameddig még stabil marad...
Tökölős, és időigényes, de megoldás lehet

A Privátokra illik válaszolni....Te is elvárod, max nem mondod ki....Flucky

(#48) tommjee válasza flucky-boy (#47) üzenetére


tommjee
senior tag

Rendben köszi a választ :R

(#49) mc.g válasza keopsz (#6) üzenetére


mc.g
tag

énis gondolkoztam rajta, mertmost jó az ára, a minösége garantált.
de lehet, ha elérhető áron beszerezhető, akkor ha valtok a "power" lesz...
most se-neo -m van (fontos: nem neo-v !) ezért nekem magasan van a mérce a kamerával kapcsolatban. szoval az érdelelne, hogy mekkora a max. iso, és emellett mekkora a max. záridö?

előre is köszönöm válaszod!

(mert a mostanival tudok este is fotozni segédfény nélkül is: akár iso5000-et is tud 1/8s záridövel, és a videó érzékenységét is fel lehet tornázni kb. 4-5lux -ig)

(#50) keopsz válasza tommjee (#46) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

najó, de hanyas rajta az android? :)

nekem még sose fagyott 4.0.4-gyel, bár ma kilépett rajta az instagram.. :DDD deee még eddig ilyen se nagyon volt..

cantante di sampietrini

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.