Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoeYi


JoeYi
őstag

thx!

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Hát ez cool... Csak tippelgettem, hogy mondjuk Heroes of Might & Magic, de nem akartam elhinni hogy tényleg eltaláltam! :)
Nagyon jó játék. Kár, hogy már fogalmam sincs hova kevertem a cédéjét. =/ Anno sok sok órámat elvette :)

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

húha... ez nagyon nagy játék... rengeteget nyomtuk hot seat-ben :) h3+sod ment nagyon... utálták is a fejem rendesen, amikor már hordáztam a csontseregeimmel :) a 4. és 5. rész valamiért annyira már nem tetszett... viszont az első 3 rész zseniális... :K pár éve játszottunk még az első résszel is, az is fergeteges volt... kicsit szegényes volt a terep, de jó kis játék volt az is... (sajnos az újsághoz kapott eredeti h3 cd-met haverom cd-romja szó szerint rommá zúzta :( )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) Dany007 válasza mephi666 (#3) üzenetére


Dany007
veterán

"h3 cd-met haverom cd-romja szó szerint rommá zúzta :( )"

Ilyet az enyém is csinált már más CD-jével anno : ) Nagy robaj a meghajtóban, majd a CD darabokra törve jött ki... : )

(#5) kovsol válasza mephi666 (#3) üzenetére


kovsol
titán

h3 volt a legjobb nem vitás, itt figyel a polcon, bár nekem csak az alapjáték van meg eredetiben, de úgy érzem ideje lesz feltelepítenem megint, mostanában rákaptam az ilyen régebbi gamekra, pl most a settlers 2 10. évfordulos kiadás igen bejövős

May the Force be with you!

(#6) JoeYi válasza kovsol (#5) üzenetére


JoeYi
őstag

jaja, bár az MI kicsit csíter :D

(#7) moha21 válasza kovsol (#5) üzenetére


moha21
addikt

Nem vagy egyedül, én a heroes 4-et egyenesen utáltam, mint a settlers 3-at is. Szóval nálam is inkább heroes 3 + settlers 2 az etalon. :K

(#6) JoeYi: Azért jó az autosave. ;]

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.