Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cskamacska


cskamacska
addikt

Na kérlek alássan csoda történt Steamnek világában! Az új S.t.a.l.k.e.r. rész nem csak zakciósan kapható a régebbi játékot birtoklók számára, de az akciós ár nemrég feleződött, csak most, csak nekünk 10 euróért lehet Call of Pripyat játékunk. Sőt, mintha a rendes árából is faragtak volna, mert úgy hiszem 30 euróval kezdett, és most 20 euró az ára. :R

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2) ollie válasza cskamacska (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És igen. Ez du. még rossz volt, nem volt semmilyen EU ár feltüntetve. Sőt, közben még leárazták a THQ complete pack-ot is.

***

(#3) caizzz


caizzz
aktív tag

óvazz, itt a dobozos SoC és ma vettem meg a Clear Skyt is 1990ért, de baze a Steamen nem regelhető a retail serial. :( Pedig ennyiért ajándék lenne. Na sebaj, majd ha dobozosan akciózzák, befektetek rá és akkor teljes lesz a sorozat a polcon.

a THQ complete viszont jónak tűnik, sajna most nincs rá keret.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#4) Lauda válasza caizzz (#3) üzenetére


Lauda
félisten

Ez nem jo? [link] En is ilyet vettem csak 3-szor ennyiert anno. :U ;)

(#5) caizzz válasza Lauda (#4) üzenetére


caizzz
aktív tag

Hogyhogy nem jo-e? Mar megvan a CS. Enyem nem gyemant kiadas, hanem a sima alap, nem gagyizalt-butitott dobozos. 1990 a mediaban, meg a coraban en ott vettem meg. De egyik se aktivalhato a steamen persze. Azok külön seriallal futnak.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#6) Lauda válasza caizzz (#5) üzenetére


Lauda
félisten

Olvasd mar el legyszives azt a hsz-ed, amire reagaltam. Honnan veszed, h az sem aktivalhato, ami a cd galaxistol rendelheto?

[ Szerkesztve ]

(#7) caizzz válasza Lauda (#6) üzenetére


caizzz
aktív tag

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7480-wusf-3601

WHICH RETAIL CD KEYS ARE ACCEPTED ON STEAM?

All retail Valve games and a number of third-party games can be registered to your Steam account. All of the following games can be registered through Steam:
Valve CD Keys in this format: ####-#####-####
Valve CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
AI War CD Keys in various formats
Alpha Prime CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
Audiosurf CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
Call of Duty: Modern Warfare 2 CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
Call of Duty 4: Modern Warfare is not accepted on Steam
Cricket Revolution CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
Dark Messiah CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
Dark Messiah CD Keys may also have been printed incorrectly, please see the Dark Messiah article
Dawn of War Soulstorm CD Keys in this format: 1AB2-3FGH-456I-K8LM-OP9Q
Dawn of War II CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
Defense Grid CD Keys in this format (Direct2Drive only): 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
Empire: Total War CD Keys in this format: 1AB2C-DDEFGH3-IJK4L-MNOPQ-RST56
F.E.A.R. 2: Project Origin CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
Football Manager 2009 CD Keys in this format: 1AB2CD3FGH456I7JK8LMNOP9Q
Football Manager 2010 CD Keys in this format: 1AB2CD3FGH456I7JK8LMNOP9Q
GTI Racing CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
GTR Evolution CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
Killing Floor CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
The Last Remnant CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
Lost Planet: Extreme Condition CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
Lost Planet: Colonies Edition is not accepted on Steam
MLB Front Office Manager CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
NBA 2K9 CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
Order of War CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
Prey CD Keys in this format: AAB1BB2C345CDD6E E7
RACE - the WTCC Game CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
RACE 07 CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
Ragdoll Kung Fu CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
Railworks CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
Red Orchestra CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
Rogue Warrior CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
SiN Episodes: Emergence CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
Saint's Row 2 CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
Shattered Horizon CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
The Ship CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
Silent Hill Homecoming CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
Speedball 2 - Tournament in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
Star Trek: D-A-C CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
STCC - The Game CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
Unreal Tournament 3 CD Keys in this format: 1AB2-3FGH-456I-K8LM
Velvet Assassin CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
Worldwide Soccer Manager 2009 CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
Opposing Force CD-keys cannot be registered through Steam. Opposing Force was included in a retail Half-Life package. The Half-Life CD-key included in the package will unlock all of the games in that package, including Opposing Force.
Note: Only the retail third-party games listed above can be registered through Steam. No other third-party games can be registered and downloaded using Steam.

+

"Loyalty Promo grants a discount off Call of Pripyat if you already own the Steam Version of S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky or S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl. "

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#8) Lauda válasza caizzz (#7) üzenetére


Lauda
félisten

Ertelmes valasz, LOL.

(#9) caizzz válasza Lauda (#8) üzenetére


caizzz
aktív tag

Nem ertelek most, komolyan. Irtam, hogy a retail boxos CS nem regelheto a hozza kapott seriallal a steamen, ezert bukta a Loyalty promo kedvezmeny a Pripyatra. Ez szerintem teny, alatamasztja a Steam FAQ is, no meg az csak hab a tortan, hogy csak a Steames verzio birtokaban levo accountok kapjak a bonus kedvezmenyt...

Na mindegy, lehet keso van es ezert nem ertjuk egymast...

bullseye: Jericho 990HUF a Bp-i MM-okban. (aruhazfuggo az arazas) Nem mokolt doboz, full sima vastagdobozos GFW kiadas.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#10) bullseye


bullseye
addikt

ez a THQ pack ez aaaaaaannnyira jóóó. pedig 1-2 része megvan már, meg minden, de akkor is... (impulse levitte amúgy 9375 Ft-ra, de más a kínálat, mint steamen...)
viszont ki ez az impulse? végre rászokom a steamre, ne legyen már ebből is 10 :) legyenek szépen egy helyen a játékaim, a polcon is úgy vannak

ja és hátha valakit érint...
Jericho asszem volt Guruban, úgyhogy olcsóbban is akad
Damnationről meg nagyon rosszakat hallottam

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11) bullseye válasza caizzz (#9) üzenetére


bullseye
addikt

de nincs hozzá Guru :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#12) caizzz válasza bullseye (#11) üzenetére


caizzz
aktív tag

Szerintem ez pozitivum. ;]

#13: 1139 Budapest, Teve u. 4-6. ;]

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#13) bullseye válasza caizzz (#12) üzenetére


bullseye
addikt

mondd a címet, és küldöm a fiúkat, hogy ezt megvitassák Jay & SIlent Bob stílusban ;]

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14) Lauda válasza caizzz (#9) üzenetére


Lauda
félisten

Nem ertelek most, komolyan. Irtam, hogy a retail boxos CS nem regelheto a hozza kapott seriallal a steamen, ezert bukta a Loyalty promo kedvezmeny a Pripyatra. Ez szerintem teny, alatamasztja a Steam FAQ is, no meg az csak hab a tortan, hogy csak a Steames verzio birtokaban levo accountok kapjak a bonus kedvezmenyt...

Meg egyet sem rendeltel onnan. Majd ha megteszed es nem regelheto, akkor fordulhatsz hozzajuk reklamacioert. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) caizzz válasza Lauda (#14) üzenetére


caizzz
aktív tag

Akkor miert nincs fent a Steam listajan? Amugy nem annyira fontos a dolog, az ujraletoltesen kivul nem sok teteje van a digital downloadnak, meg amugy is jo lesz a CoP-ot is boxosban megvenni. Van valami hulye fetisem a Stalkerre, kitalaltam, hogy biza kell mindharom dobozosan. Ha a Gyemant kiadasos Klir Szkaj termekkodjat elfogadja a Steam, akkor az nagyon jo dolog, viszont ennek ellenere nem rendeltetesszeru, mert nem kene neki.

Reklamalni meg miert reklamalnek, mikor nem is varom el hogy elfogadja a termekkodot a Steam, mikor nem is kell neki, mivel nincs a tamogatott retail listan. A telepito fogadja el, annyi a fontos nekem. :) (persze kivetelesen most jol jonne a kedvezmeny miatt)

Na joejt.

ps: Amugy csipazom a THQ-t, olcson hozzak a gammakat, szoval szerintem hamarosan polcra kerul az uj resz is.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#16) cskamacska válasza bullseye (#10) üzenetére


cskamacska
addikt

Szerintem még drágábban is a Steam változat éri meg. Kinek a pap, kinek a lánya, de a Saints Row 2, a Frontlines, és a Dawn of War 2 jobban megérik pluszban, mint a Supreme Commander, vagy a World of Zoo(ami egyébként is Floras Fruit Farm kategória :) ). Persze legjobb lenne az egész egyben, de mivel a DOW2 Steam-hez kötött, gondolom kellett valamivel kompenzálni, és ezért bontogattak. :(

Damnation egy jópofa TPS lenne, amely néhol még jelen állapotában is élvezetes, sőt, időnként igen látványos is, de a fejlesztést valahol félúton abba kellett hagyniuk, és a kiadó nagyon gyorsan piacra dobatta ami addig elkészült.
Neke speciel tetszett, ahogy erőltették a több kilóméter bejárható, és állandóan belátható pályaszakasz koncepciót, jópofa volt látni a pályán, hol szenvedtem több órával ezelött, és még mindig nem tartok sehol a célhoz képest.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#17) cskamacska válasza caizzz (#3) üzenetére


cskamacska
addikt

Egyébként jól látom, hogy a Pripyat gyűjtői kiadása nem kapható itthon? :Y
Első kettőből meg van a gyűjtői kiadás(plusz a könyv, meg a ruszinszkaja film is - zakciós pakkban volt mind az egyben nyáron egy gyűjtőnél :) ), gondoltam idővel majd jó lenne ebből is a fullextrás változat.
De ha nincs magyar kiadás, akkor leshetem hányat importálnak, főleg elérhető áron.. :(

mod: "csak Németországban, Svájcban, és Ausztriában került forgalomba a fémdobozos változat" Ha ez igaz, akkor még az importtal sem érek semmit, mert német nyelvű lesz minden része. :O

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#18) bullseye válasza cskamacska (#16) üzenetére


bullseye
addikt

true, true. Kicsit fáj a Supreme, de a DoW II... még ha kicsi utálom is, de szeretem.

Damnationban meg nagyon jól láttuk, hol apálya eleje, mert több helyen is rögtö ott elakadtunk (nem működő kapcsolók, beakadó karakterek...)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#19) ollie válasza Lauda (#8) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Amit caizz kimásolt, az a Steam-en regisztrálható játékok hivatalos listája, és nincs benne semelyik STALKER, vagyis nem regisztrálható Steam-en a dobozos változat.

(#18) bullseye: most már tudod nézni az RSS-t.

[ Szerkesztve ]

***

(#20) ollie


ollie
MODERÁTOR

THQ Animal Fun Pack
THQ Simulation Gaming Pack
THQ Family Gaming Pack
Quantz

hozzáadva a listához...

***

(#21) cskamacska válasza ollie (#20) üzenetére


cskamacska
addikt

Azért tegyük hozzá hogy ezek ValuSoft cuccok a World of Zoo kivételével.
De ahogy néztem az európaiak még a teszkógazdaságos játékoknál is át vannak ejtve a három pakk ámerikában dupla annyi játékot tartalmaz azonos áron vagy éppen olcsóbban... :U
Aztán ott van az is hogy a PC-s World of Zoo a Wii változathoz képest fele tartalommal(állat kínálattal) rendekezik..

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#22) bullseye válasza ollie (#19) üzenetére


bullseye
addikt

YAY! :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#23) Lauda válasza ollie (#19) üzenetére


Lauda
félisten

Igazad van, nem porgott mar rendesen az agyam. :D

caizzz Sorry! ;) :DDD

(#17) cskamacska Esetleg itt erdeklodd meg a gyujtoit [link], nekem is be tudtak szerezni kintrol a shadow of chernobilt, mikor itthon sehol sem volt kaphato. De nemet vagy angol lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#24) caizzz válasza cskamacska (#17) üzenetére


caizzz
aktív tag

Engem is csábítana a szebbik Special kiadás, abban van felvarró, meg öngyújtó is a szokásos matrica-térkép kombón kívül. [link]

Lauda: 1sec. :DDD

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#25) Blaise


Blaise
veterán

Prey sajna nem nyert :(

"This product is only available for purchase in the United States, Canada, and the United Kingdom."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.