Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) kovsol válasza olbaidhun (#24) üzenetére


kovsol
titán

figyi olyan, hogy imba taktika nincs! max imba játékos
én pl tízezres nagyságrendnyi warcraft3 meccset játszottam le és ott pl minden pályán, minden faj ellen más taktikám volt, sose az volt, hogy na zsír ugyan azt toltam
elmondom mi a legjobb taktika: folyamatosan meglesni az ellenfelet és az ő taktikájához alkalmazkodni... pl hiába tök jó ha te most immortalokat és coloszusokat építesz ha az ellenfél mass mutaliskre megy! remélem átjött amire gondoltam

rush meg két élő dolog, mert ha egy nálad jobb, vagy felkészültebb playerhez mész be nem tudsz neki nagy kárt csinálni, és a legtöbben ott rontják el, hogy combat közben nem figyelnek a bázisukra. Ezért kell az épületeket is berakni csapat gyűjtőbe (0-9 re gondolok) így pl zerg vagyok és bevan rakva a 9-8 ra a két főépületem, ha csata van akkor benyomom a 9-t és gyorsan kiadok pár gyártási utasítást és hogy hova szülessenek az egységek, és már az 1-2-3 ban lévő egységeimet tudom is mindjárt újra irányítani és folyamatosan jön az utánpótlás, mert ugye mikor te támadsz ő közel van és folyamatosan pótolja az egységeit
ha meg le akarok köpni a királynővel a házat kétszer nyomom be a számát és oda is ugrik, leköpetem és benyomom kétszer az egységek számát és megint a csatában vagyok

én úgy játszok, hogy a HP csíkok mindig látszanak, ha az ellenfélnek van egy sérült egysége a csata frontvonalában alap, hogy azzal kell kezdeni! de ha látod neked sérül valamid vidd hátra elkezdik lőni a max hp-sat akkor mehet vissza a sérült is.

pl ha terran vagy akkor protoss ellen ghostot kell gyártani mert az EMP képesség 100-egységet levesz egy területen a shieldből!

rengeteg trükköt sikerült áthoznom irányítás szempontjából warctaft3 ból aminek nagyon örülök, és most már végre vágom az itteni taktikákat is

még tipp: Help(F12) ott megtalálni a tech tree -t és hogy melyik unit mi ellen erős és mi ellen gyenge! érdemes átnézni! mert aztán néha van a meglepetés mikor pillanatok alatt szétdarálják az embert, mert az ellenfél tudja mit kell, te meg csak hasra ütve massolsz

szép regény lett :D de most megyek a kondi terembe szóval: The End ;]

May the Force be with you!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.