Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) old_artist


old_artist
addikt

Üdv!

Már vagy 1/2 éve használok ilyen NZXT Vulcan házikót, de nem bántam meg!
Speciel nekem "napi szállításokra" használva kerestem ilyen funkcinális házikót, és véletlenül találtam a neten (ahogy ezt a cikket is most róla :R ), hosszadalmas keresés után bukkantam egy üzletre, ahol még volt készleten!
Nagyon masszív és szinte elnyűhetetlen, még amikor vettem, az üzletben mondta az eladó, hogy azért, ha sokat hordozom, vigyázzak a "markolatára", mivel csak 4 "lemezcsavar" tartja ... és nehogy kiszakadjon, de eddig semmi jelét nem látom, hogy beigazolódna a "hátsó gondolata"!
A ventiket már lecseréltem 1-1 Noctua-ra, amivel igen csak csendes lett még max. fordulaton is, és bizony örülök, hogy raktak rá ventilátor szabályzó két potmétert az előlapra, aminek a szabályozását nem nagyon vettem még igénybe, pedig volt már "nagy melegben" is.

Az rácsos oldallapra még nem volt szükség, hogy +ventilátort szereljek, mivel nagyon jól szellőző házban vannak "teletömködve (belakva)" a Full HW-ek.

Eddig nagyon meg vagyok elégedve vele - hasznos és jó szolgálatot tesz ez az mATX-es házikó! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.